kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać że w drużynie jest świetna atmosfera. Idą rozpędzeni, wypoczęci i w dobrych nastrojach. Wydaje się że to będzie jeden z najbardziej jednostronnych finałów LM w ostatnich latach. Oczywiście trzeba szanować Juve, bo dadzą z siebie wszystko bla bla bla, ale nie oszukujmy się: jesteśmy mega faworytem i absolutnie nic nie wskazuje na to, że Barca nie wygra.
0
Dani na koniec sezonu pokazuje że jest wart i moim zdaniem trzeba zrobić wszystko żeby został. Nawet jeżeli będzie to kosztowało parę groszy. Jak skończy się ban to kupią następcę i będzie mógł spokojnie wejść do składu przy odchodzącym powoli na emeryturę (czytaj do Kataru) Alvesie.
0
Widzę że się nie dogadamy, mamy na to po prostu inny pogląd. Bo dla mnie porównywanie sztuczki technicznej do "prowokacji, symulanctwa i przemocy" jest absolutnie niedopuszczalne. I jestem w stanie sobie wyobrazić, że zamiarem Neymara było rzeczywiście ośmieszenie rywala, ale nie zmienia to mojej oceny sytuacji, bo zrobił to techniką i kunsztem piłkarskim.
Co innego jakby po takim zagraniu naigrywał się z przeciwnika, to jest inna rozmowa.
A i jeszcze jedno, nie pisz proszę że jakieś PRZEPISOWE zagranie nie jest fair, bo idąc tym tokiem zabrnęlibyśmy bardzo daleko.
pozdrawiam :)
0
Idąc Twoim tokiem myślenia, każdy piłkarz drużyny przeciwnej powinien wypełnić przed meczem ankietę, co go obraża a co nie. Dla jednych puszczenie piłki między nogami będzie obrazą dla innych to co zrobił Neymar jest do przyjęcia. Piłkarze Barcy dostaną te ankiety 3 dni przed meczem i muszą się ich nauczyć żeby przypadkiem kogoś nie obrazić.
Ja polemizuję z argumentacja Ściaha, że coś można jak już mecz jest wygrany, a czegoś nie. Jedne zagrania są dozwolone wtedy i wtedy a inne nie. Proszę, nie róbmy z piłkarzy Bilbao ofiar losu, które się obrażają bo ktoś nad nimi przerzucił piłkę. Są profesjonalnymi piłkarzami i muszą być przygotowani na wszystko. A za tą całą akcję powinni powylatywać z boiska, szkoda że sędzia nie stanął na wysokości zadania.
I proszę, nie przenośmy politycznej poprawności na boiska, bo to już jest przegięcie.
0
Ale dyskusja się wywiązała że ho ho :)
Ściah wkroczyłeś na bardzo niepewny grunt, a mianowicie taki, że nie ma definicji co jest ośmieszeniem rywala a co nie jest. Bo dla jednego puszczenie piłki między nogami jest ośmieszające a dla innego nie. Podobnie zagranie Neymara.
A tak jak pisał al Fayed ostatnio cała Europa przesiąknięta jest polityczną poprawnością i bardzo na tym cierpi. Dzieci w Anglii już nawet kanapki z szynką nie mogą przynieść do szkoły bo to uraża wiadomo kogo. A Europa zamiast powiedzieć ciapatym że albo się dostosują albo niech spier** to jeszcze im przyklaskuje. Więc proszę, nie wprowadzaj mi takiej politycznej poprawności na boisko, bo to jest przegięcie.
Wychodząc na mecz przeciwko Barcelonie (i każdej innej mocnej drużynie) przeciwnik ma świadomość z kim gra i czego się spodziewać. Jeżeli boi się wysoko przegrać, to poprostu niech się podda od razu.
0
Niedawno była podobna dyskusja po tym, jak Cristiano próbował strzelić gola "raboną". Taka sama dyskusja o braku szacunku dla rywala i wogóle.
A moim zdaniem d*py dał sędzia - za faul od razu żółta, i za klepanie Neymara po głowie też. I wtedy by się cała akcja skończyła. A sędzia stał i patrzył więc sytuacja się nakręcała.
Co do samego zagrania to niestety ja nie widzę różnicy między wykonaniem tego przy 0-0 a przy 3-1. Jak już jest 2-0 w 20 minucie to już jest po meczu i można czy jeszcze nie? Sevilla odrobiła z 2-0 ostatnio więc wtedy było można jeszcze robić sztuczki. Ale przy 3-0 już pewnie nie.
Wybacz Sciah ale te argumenty do mnie nie trafiaja.
0
Trzeba zmienić Messiemu klauzule na miliard, jak będzie miał 37 lat to go sprzedamy :)
0
Jakby mi ktoś na początku sezonu, a nawet w grudniu powiedział że będziemy mistrzami i będziemy walczyć o potrójną koronę to bym go wyśmiał i popukał w głowę. Myślałem sobie że jak zdobędziemy 1 trofeum to już będzie świetnie, a tu proszę. To tylko świadczy o niewyobrażalnej sile naszego MSN, którzy sami załatwiają mecze bez zbytniej pomocy drużyny w ofensywie. 1 pomocnik światowej klasy może dać nam jakość, która pozwoli przebić osiągnięcia drużyny Pepa uważanej przez wielu za najlepszą w historii.
A wybiegając, jak uda się wygrać potrójną, to mamy później Athletic i Sevillę w SP i KMS, czyli otwartą drogę do powtórzenia historycznego wyniku. Normalnie aż nie chce się wierzyć...
1
To teraz pasowało by znaleźć gdzie sprzedają koszulki UD Llagostery, na pewno będą tańsze niż Barcy.... :)
0
Doskonałe :)
0
Moim zdaniem odpuszczenie 2 polowy było spowodowane między innymi chęcią dania szansy wyjścia Pepa z twarzą. Wynik był pewny, awans ani przez sekundę zagrożony. Nasi się nie zmęczyli, Bayern wygrał, wszyscy są zadowoleni.
3
Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś złe przeczucia co do meczu z RSSS... piłkarze muszą się maksymalnie skoncentrować, bo ta kolejka może być ostatnia. Copa America depcze nam po piętach i nie będzie już kiedy odrabiać meczów.
0
A mi się tutaj coś nie podoba. Za tekst „zawsze mi się to przytrafia” nie dostaje się 2 kartek. Z tego co mówili komentatorzy Alba dostał zółtą, a później bezpośrednią czerwoną bez drugiej żółtej. Musiał coś jeszcze powiedzieć, na pewno oko kamery to wychwyciło.
A tak poza tym były to niezłe zawody sędziego, szczególne brawa za kartki za symulki.
0
Ktoś wie jak wygląda sytuacja Riberego i Robbena? Będą grać z nami?
1
Masz błąd w linku, W herbie Realu nie powinno być krzyża :)
47
I dobrze, nich gra jak najlepiej, niech go Porto wykupi, przynajmniej zarobimy. A tak to wróci, będzie grał coraz gorzej, znowu go wypożyczymy i w końcu odejdzie za darmo. Barca musi się wreszcie nauczyć zarabiać na zawodnikach ze szkółki.
2
Mamy ostatnio dużo szczęścia (wreszcie). Moim zdaniem ostatnie wyniki trochę zaciemniają obraz drużyny. Z Realem trafiliśmy na koniec ich kryzysu, a i tak nie było łatwo. City rozbili najpierw Suarez, później Messi, z Sevilla remis, a z bardzo osłabionym PSG też zadecydował Suarez. Nie mamy drużyny moim zdaniem, pomoc nie istnieje, opieramy się na indywidualnych popisach naszych graczy.
Wiem że nie można się cieszyć z nieszczęścia innych ale dobrze że wypadł Modric, to może być decydujące.
4
Pierwszy raz w historii chciałbym pochwalić Montoye, moim zdaniem to był jego najlepszy mecz w tym sezonie. Oby grał coraz lepiej, bo w następnym sezonie będzie grał dużo więcej.
2
Na pewno nie byłoby to tak widowiskowe jak w NBA. Tam boisko mniejsze, łatwiej się zgrać i łatwiej o sztuczki techniczne. Niemniej na pewno byłoby ciekawie. Ofensywna czwórka południa wygląda imponująco :)
0
Jak zwykle dramat w pomocy. Szacunek dla Enrique że z tak słabymi zawodnikami jest tu gdzie jest. Dobrze że nasze trio ofensywne ciągnie grę. Ale indywidualnymi akcjami daleko nie zajedziemy.
9
Pół biedy z Andreasem, kto to jest Arsenal?
4
Jeżeli nasi panowie "R" nie odpalą w przyszłym sezonie to chyba trzeba będzie sobie dać z nimi spokój... Barce nie stać na to,żeby czekać tyle lat na odpalenie talentu piłkarza.
1
Zakaz transferowy dla Barcy jestem w stanie zrozumieć, ale zabronienie gry młodym zawodnikom to prawdziwy skandal. Barca nie powinna tak tego zostawić, niestety nic z tym nie zrobili. Skupili się na odwołaniach całej kary a powinni odpuścić transfery (to było z góry przegrane) i skupić się na młodych. W końcu to nie ich wina że klub nawalił.
0
Dawno już mówiłem o Piszczku. To że ma 30 lat moim zdaniem w niczym nie przeszkadza. Można go traktować jako okres przejściowy. Dopiero co poniektórzy chcieli grać pół sezonu parą Montoya-Douglas. Piszczek na pewno nie będzie drogi i nie będzie chciał bardzo dużego kontraktu, a jak się skończy ban, można kupować kogoś na dłużej. Wtedy ten młodszy powoli wchodziłby do składu a Polak powoli wychodził.
Poza tym nie widzę innego piłkarza który miałby szansę zagrać w FCB, a to by było fajne :)
ale co ja tam wiem...
1
Barca przegapiła moment przedłużenia kontraktu z Alvesem a teraz jest po ścianą i on to chce wykorzystać. Business i business. Naszych dwóch pozostałych prawych obrońców nie nadaje się do gry więc albo trzeba będzie przestawiać tam Bartre, albo grać Adriano, albo próbować na 3 obrońców. Będzie pewnie wszystkiego po trochę.
0
Ja się obawiam że Iniesta potrzebuje Xaviego i odwrotnie. Ciężko jest Andresowi odnaleźć się przy Rakiticu, który (z całym szacunkiem) nie dorasta Generałowi do pięt.
Kandydaci na prazydenta będą mieli pole do popisu w obietnicach transferowych w pomocy.
0
Moim zdaniem redakcja powinna dorzucić możliwość ocenienia sędziego. Jak dla mnie ocena dla Bravo za niska, zwłaszcza od użytkowników.
0
Busquets ogarnia pomoc i pracuje w odbiorze, ale z kreatywnością mamy problem.
1
Ale my mamy dramat w pomocy.... Gigantyczny szacunek dla tej drużyny, która wygrywa najtrudniejsze mecze grając w 8...
0
Alves w końcu i tak dostałby kartkę i chyba im wcześniej tym lepiej. Dzięki temu powinien już dograć do końca (oby do finału). Co do karnego, moim zdaniem jak najbardziej słuszny, Pique wystawił kolano, Kun to wykorzystał.