0

Widać że w drużynie jest świetna atmosfera. Idą rozpędzeni, wypoczęci i w dobrych nastrojach. Wydaje się że to będzie jeden z najbardziej jednostronnych finałów LM w ostatnich latach. Oczywiście trzeba szanować Juve, bo dadzą z siebie wszystko bla bla bla, ale nie oszukujmy się: jesteśmy mega faworytem i absolutnie nic nie wskazuje na to, że Barca nie wygra.

0

Dani na koniec sezonu pokazuje że jest wart i moim zdaniem trzeba zrobić wszystko żeby został. Nawet jeżeli będzie to kosztowało parę groszy. Jak skończy się ban to kupią następcę i będzie mógł spokojnie wejść do składu przy odchodzącym powoli na emeryturę (czytaj do Kataru) Alvesie.

0

Widzę że się nie dogadamy, mamy na to po prostu inny pogląd. Bo dla mnie porównywanie sztuczki technicznej do "prowokacji, symulanctwa i przemocy" jest absolutnie niedopuszczalne. I jestem w stanie sobie wyobrazić, że zamiarem Neymara było rzeczywiście ośmieszenie rywala, ale nie zmienia to mojej oceny sytuacji, bo zrobił to techniką i kunsztem piłkarskim.

Co innego jakby po takim zagraniu naigrywał się z przeciwnika, to jest inna rozmowa.

A i jeszcze jedno, nie pisz proszę że jakieś PRZEPISOWE zagranie nie jest fair, bo idąc tym tokiem zabrnęlibyśmy bardzo daleko.
pozdrawiam :)

0

Idąc Twoim tokiem myślenia, każdy piłkarz drużyny przeciwnej powinien wypełnić przed meczem ankietę, co go obraża a co nie. Dla jednych puszczenie piłki między nogami będzie obrazą dla innych to co zrobił Neymar jest do przyjęcia. Piłkarze Barcy dostaną te ankiety 3 dni przed meczem i muszą się ich nauczyć żeby przypadkiem kogoś nie obrazić.
Ja polemizuję z argumentacja Ściaha, że coś można jak już mecz jest wygrany, a czegoś nie. Jedne zagrania są dozwolone wtedy i wtedy a inne nie. Proszę, nie róbmy z piłkarzy Bilbao ofiar losu, które się obrażają bo ktoś nad nimi przerzucił piłkę. Są profesjonalnymi piłkarzami i muszą być przygotowani na wszystko. A za tą całą akcję powinni powylatywać z boiska, szkoda że sędzia nie stanął na wysokości zadania.
I proszę, nie przenośmy politycznej poprawności na boiska, bo to już jest przegięcie.

0

Ale dyskusja się wywiązała że ho ho :)

Ściah wkroczyłeś na bardzo niepewny grunt, a mianowicie taki, że nie ma definicji co jest ośmieszeniem rywala a co nie jest. Bo dla jednego puszczenie piłki między nogami jest ośmieszające a dla innego nie. Podobnie zagranie Neymara.
A tak jak pisał al Fayed ostatnio cała Europa przesiąknięta jest polityczną poprawnością i bardzo na tym cierpi. Dzieci w Anglii już nawet kanapki z szynką nie mogą przynieść do szkoły bo to uraża wiadomo kogo. A Europa zamiast powiedzieć ciapatym że albo się dostosują albo niech spier** to jeszcze im przyklaskuje. Więc proszę, nie wprowadzaj mi takiej politycznej poprawności na boisko, bo to jest przegięcie.
Wychodząc na mecz przeciwko Barcelonie (i każdej innej mocnej drużynie) przeciwnik ma świadomość z kim gra i czego się spodziewać. Jeżeli boi się wysoko przegrać, to poprostu niech się podda od razu.

0

Niedawno była podobna dyskusja po tym, jak Cristiano próbował strzelić gola "raboną". Taka sama dyskusja o braku szacunku dla rywala i wogóle.
A moim zdaniem d*py dał sędzia - za faul od razu żółta, i za klepanie Neymara po głowie też. I wtedy by się cała akcja skończyła. A sędzia stał i patrzył więc sytuacja się nakręcała.
Co do samego zagrania to niestety ja nie widzę różnicy między wykonaniem tego przy 0-0 a przy 3-1. Jak już jest 2-0 w 20 minucie to już jest po meczu i można czy jeszcze nie? Sevilla odrobiła z 2-0 ostatnio więc wtedy było można jeszcze robić sztuczki. Ale przy 3-0 już pewnie nie.
Wybacz Sciah ale te argumenty do mnie nie trafiaja.

0

Trzeba zmienić Messiemu klauzule na miliard, jak będzie miał 37 lat to go sprzedamy :)

0

Jakby mi ktoś na początku sezonu, a nawet w grudniu powiedział że będziemy mistrzami i będziemy walczyć o potrójną koronę to bym go wyśmiał i popukał w głowę. Myślałem sobie że jak zdobędziemy 1 trofeum to już będzie świetnie, a tu proszę. To tylko świadczy o niewyobrażalnej sile naszego MSN, którzy sami załatwiają mecze bez zbytniej pomocy drużyny w ofensywie. 1 pomocnik światowej klasy może dać nam jakość, która pozwoli przebić osiągnięcia drużyny Pepa uważanej przez wielu za najlepszą w historii.
A wybiegając, jak uda się wygrać potrójną, to mamy później Athletic i Sevillę w SP i KMS, czyli otwartą drogę do powtórzenia historycznego wyniku. Normalnie aż nie chce się wierzyć...

1

To teraz pasowało by znaleźć gdzie sprzedają koszulki UD Llagostery, na pewno będą tańsze niż Barcy.... :)

0

Doskonałe :)

0

Moim zdaniem odpuszczenie 2 polowy było spowodowane między innymi chęcią dania szansy wyjścia Pepa z twarzą. Wynik był pewny, awans ani przez sekundę zagrożony. Nasi się nie zmęczyli, Bayern wygrał, wszyscy są zadowoleni.

3

Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś złe przeczucia co do meczu z RSSS... piłkarze muszą się maksymalnie skoncentrować, bo ta kolejka może być ostatnia. Copa America depcze nam po piętach i nie będzie już kiedy odrabiać meczów.

0

A mi się tutaj coś nie podoba. Za tekst „zawsze mi się to przytrafia” nie dostaje się 2 kartek. Z tego co mówili komentatorzy Alba dostał zółtą, a później bezpośrednią czerwoną bez drugiej żółtej. Musiał coś jeszcze powiedzieć, na pewno oko kamery to wychwyciło.
A tak poza tym były to niezłe zawody sędziego, szczególne brawa za kartki za symulki.

0

Ktoś wie jak wygląda sytuacja Riberego i Robbena? Będą grać z nami?

1

Masz błąd w linku, W herbie Realu nie powinno być krzyża :)

47

I dobrze, nich gra jak najlepiej, niech go Porto wykupi, przynajmniej zarobimy. A tak to wróci, będzie grał coraz gorzej, znowu go wypożyczymy i w końcu odejdzie za darmo. Barca musi się wreszcie nauczyć zarabiać na zawodnikach ze szkółki.

2

Mamy ostatnio dużo szczęścia (wreszcie). Moim zdaniem ostatnie wyniki trochę zaciemniają obraz drużyny. Z Realem trafiliśmy na koniec ich kryzysu, a i tak nie było łatwo. City rozbili najpierw Suarez, później Messi, z Sevilla remis, a z bardzo osłabionym PSG też zadecydował Suarez. Nie mamy drużyny moim zdaniem, pomoc nie istnieje, opieramy się na indywidualnych popisach naszych graczy.
Wiem że nie można się cieszyć z nieszczęścia innych ale dobrze że wypadł Modric, to może być decydujące.

4

Pierwszy raz w historii chciałbym pochwalić Montoye, moim zdaniem to był jego najlepszy mecz w tym sezonie. Oby grał coraz lepiej, bo w następnym sezonie będzie grał dużo więcej.

2

Na pewno nie byłoby to tak widowiskowe jak w NBA. Tam boisko mniejsze, łatwiej się zgrać i łatwiej o sztuczki techniczne. Niemniej na pewno byłoby ciekawie. Ofensywna czwórka południa wygląda imponująco :)

0

Jak zwykle dramat w pomocy. Szacunek dla Enrique że z tak słabymi zawodnikami jest tu gdzie jest. Dobrze że nasze trio ofensywne ciągnie grę. Ale indywidualnymi akcjami daleko nie zajedziemy.

9

Pół biedy z Andreasem, kto to jest Arsenal?

4

Jeżeli nasi panowie "R" nie odpalą w przyszłym sezonie to chyba trzeba będzie sobie dać z nimi spokój... Barce nie stać na to,żeby czekać tyle lat na odpalenie talentu piłkarza.

1

Zakaz transferowy dla Barcy jestem w stanie zrozumieć, ale zabronienie gry młodym zawodnikom to prawdziwy skandal. Barca nie powinna tak tego zostawić, niestety nic z tym nie zrobili. Skupili się na odwołaniach całej kary a powinni odpuścić transfery (to było z góry przegrane) i skupić się na młodych. W końcu to nie ich wina że klub nawalił.

0

Dawno już mówiłem o Piszczku. To że ma 30 lat moim zdaniem w niczym nie przeszkadza. Można go traktować jako okres przejściowy. Dopiero co poniektórzy chcieli grać pół sezonu parą Montoya-Douglas. Piszczek na pewno nie będzie drogi i nie będzie chciał bardzo dużego kontraktu, a jak się skończy ban, można kupować kogoś na dłużej. Wtedy ten młodszy powoli wchodziłby do składu a Polak powoli wychodził.
Poza tym nie widzę innego piłkarza który miałby szansę zagrać w FCB, a to by było fajne :)

ale co ja tam wiem...

1

Barca przegapiła moment przedłużenia kontraktu z Alvesem a teraz jest po ścianą i on to chce wykorzystać. Business i business. Naszych dwóch pozostałych prawych obrońców nie nadaje się do gry więc albo trzeba będzie przestawiać tam Bartre, albo grać Adriano, albo próbować na 3 obrońców. Będzie pewnie wszystkiego po trochę.

0

Ja się obawiam że Iniesta potrzebuje Xaviego i odwrotnie. Ciężko jest Andresowi odnaleźć się przy Rakiticu, który (z całym szacunkiem) nie dorasta Generałowi do pięt.
Kandydaci na prazydenta będą mieli pole do popisu w obietnicach transferowych w pomocy.

0

Moim zdaniem redakcja powinna dorzucić możliwość ocenienia sędziego. Jak dla mnie ocena dla Bravo za niska, zwłaszcza od użytkowników.

0

Busquets ogarnia pomoc i pracuje w odbiorze, ale z kreatywnością mamy problem.

1

Ale my mamy dramat w pomocy.... Gigantyczny szacunek dla tej drużyny, która wygrywa najtrudniejsze mecze grając w 8...

0

Alves w końcu i tak dostałby kartkę i chyba im wcześniej tym lepiej. Dzięki temu powinien już dograć do końca (oby do finału). Co do karnego, moim zdaniem jak najbardziej słuszny, Pique wystawił kolano, Kun to wykorzystał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?