kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobre okienko dla nas, jeżeli transfery wypalą, to w następnym sezonie musimy kupić tylko środkowego obrońcę. Mnie bardziej zastanawia to co zrobił (albo czego nie zrobił) Real. Dla nas tylko się cieszyć. W obliczu wiszącego bana nie wzmocnili się praktycznie, ciekawe jaka jest tego przyczyna.
1
Oby grał jak najwięcej i jak najlepiej. Po sezonie może jakąś kasę da się wyciągnąć.
1
Na 5 niezłych i młodych zawodników wydaliśmy tyle co Manchester na Pogbę. Przy dzisiejszych cenach to świetne osiągnięcie. Nie pamiętam tak pełnej i mocnej ławki w Barcelonie. Oby tylko LE twardo rotował nie tylko w obronie i pomocy. Koniecznie musi ruszyć MSN. Przecież oni są świadomymi piłkarzami i dobrze wiedzą że odpuszczenie paru meczów wyjdzie im tylko na dobre.
2
Jakoś LM iPK się udało z nim wygrać więc przestań pierd... Z łaski swojej.
0
Ale mamy mega skład, od wielu wielu lat nie mieliśmy tak szerokiej kadry. Znając zamiłowanie LE do rotacji o siły w pomocy i obronie możemy być spokojni. Oby tylko przekonał MSN i co jakiś czas dawał im wolne. W kwietniu będziemy mieć wypoczętą podstawową jedenastkę, mamy szansę na duże wyniki w tym roku.
1
Albo po prostu ich sytuacja finansowa nie jest taka dobra jak mówią. Do tego muszą zapłacić karę od UE.
4
Niedawno mówili że decyzja jest kwestią godzin ale nic się nie pojawiło. Real poza Moratą się nie wzmocnił i módlmy się żeby w tym okienku z czymś na koniec nie wystrzelili. Zostało tylko pare dni.
0
Pierwszej połowy niestety nie oglądałem, w drugiej nie widziałem jakichś spektakularnych interwencji w obronie.
0
Wszyscy zachwycają się Roberto- fakt, zagrał dobry mecz. Ale ja bym z zachwytem poczekał aż trafi na dobrego rywala i pokaże coś w obronie, bo zdarzają mu się błędy wynikające z tego, że to jest pomocnik nie obrońca. Pewne nawyki trzeba wyrobić grając przez lata, zwłaszcza w obronie.
0
Zgadzam się że zachowanie Niemca nie było idealne, ale popatrzmy na to z innej strony. Czy mógl on wywalczyć miejsce w składzie na ligę? Absolutnie nie. Choćby nie wiem jak był świetny, w lidze by nie bronił, tak samo jak Bravo w LM, bo taki był podział ról. Dlatego mówienie że Niemiec nie potrafił sobie wywalczyć miejsca i biegał do zarządu jest dla mnie śmieszne.
6
Jakby tak zapomnieć o tym słabym miesiącu MATSa z poprzedniego sezonu. Czy ktoś przypomina sobie jakąś jego szmatę? Ja go bardziej pamiętam ze świetnych interwencji i mam wrażenie że jego przeciwnicy o tym nie pamiętają. Nie jestem jego fanboyem ale wydaje mi się że traktujecie go po prostu niesprawiedliwie. Nie pamiętacie jak świetnie bronił w LM jak ją wygrywaliśmy? Jednocześnie niesprawiedliwie (na jego korzyść) traktujecie Bravo. Jest to dobry bramkarz, ale porównywanie go do legend światowej bramki jest absurdalne.
Gole puszczone z połowy bardzo dużo Niemca nauczyły. Widać że później już się pilnował.
Nasuwa mi się takie porównanie tych 2 bramkarzy: Bravo zagra 10 solidnych meczów i nie puści w nich szmaty, ale nie zrobi też nic spektakularnego. MATSowi może się w tym 10. meczu błąd zdarzyć, ale za to w pozostałych 9 ma większe możliwości obrony czegoś niemożliwego. Różnica jest taka, że jak Niemiec będzie dużo grał, to tych błędów będzie ciraz mniej, a Bravo lepszy już nie będzie.
3
"Niemic nie potrafił sobie sportowo wywalczyć pierwszego składu więc zaczął biegać do zarządu i płakać". To ostatnio bardzo popularne zdanie na tej stronie. A czy można powiedzieć że Bravo nie potafił sobie wywalczyć miejsca i grał tylko w lidze? Przecież to działa w dwie strony. O jakiej sportowej rywalizacji tu mówimy? Jeżeli Bravo jest taki dobry a MATS taki słaby to dlaczego Czilijczyk nie bronił w każdym meczu?
P.S. Jak już ktoś napisał, solidne niezadowolenie Niemca zaczęło się po KMS i moim zdaniem miał prawo się wkurzyć. Jak już dzielimy bramkę, to przynajmniej półfinał powinien dostać.
0
Opcja dobra bo obniży cenę za Paco. Zapewnić sobie opcję odkupienia po 2 latach i finalizować tranzakcję.
4
To już by był plan J albo nawet N...
1
Ja mówię "nie"? W którym miejscu?
3
Zaczyna się z tej strony robic realmadryt.pl. Ci co płaczą po Bravo są obiektywni, ci co stawiają na MATSa na niczym się nie znają. Niby kto Wam dał prawo osądzania kto jest obiektywny a kto nie?
Na szczęście ta telenowela się skończyła, Bravo odszedł, bo taka była decyzja trenera i zarządu i czy Wam się to podoba czy nie, musicie to zaakceptować. Więc proponuję przestać biadolić bo to i tak już nic nie zmieni.
P.S. Jestem ciekaw co będziecie mówić jak Niemiec pare razy uratuje nam d*py.
2
Legia nie jest aż tak słaba jak to pokazuje w tym sezonie, w końcu przecież się ogarną. Przewidywanie dwucyfrówek jest sporą przesadą, zwłaszcza że pewnie zrobią z 2-3 transfery przy takim zastrzyku kasy jaki dostali.
2
Jakim szantażem? Gdzie dowody? Gdzie jakieś oficjalne wypowiedzi? Tylko po klubowych mistrzostwach świata, gdy został odstawiony nawet w półfinale zachowywał się źle.
2
Dobry tekst, spuszczanie się nad odejściem Bravo jest dla mnie fenomenem. A kretynowi który życzy MATSowi puszczania szmat radzę się zastanowić co pisze. Cała ta dyskusja już niedługo się skończy, jak Niemiec pokaże na co go stać.
0
Ktoś niżej napisał że Bravo to nasznajlepszy bramkarz w historii więc dlaczego po 90 roku? Z resztą ja osobiście twierdzę że VV był bardzo dobrym i niedocenianym bramkarzem ale to temat nie na tą dyskusję. Jestem przekonany że MATS szybko zamknie wszystkim usta swoimi dobrymi występami i za 2 miesiące nikt już za Bravo tęsknił nie będzie. Mogę się założyć.
0
Proponuję żebyście przestali powtarzać te debilizmy, że MATS nie potrafił sobie wywalczyć miejsca w składzie. Założeniem Enrique było to, że jeden bramkarz gra w lidze a drugi w LM i PK wiec o jakiej walce o skład tu mowa? Nawet jak Niemiec puszczał babole na początku sezonu, jego pozycja w LM i PK była niezagrożona. Idąc waszym tokiem bramkę powiniem przejąć wtedy Bravo we wszystkich rozgrywkach.
Bravo jest bardzo dobrym bramkarzem, daje spokój, rzadko robił u nas błędy. Ale porównywanie go do legend tego klubu to spore nadużycie, zwłaszcza że grał tylko w lidze.
8
Płacz za Bravo to dla mnie jakiś fenomen. Grał u nas 2 lata, fakt, bramkarzem jest dobrym, ale o co wam chodzi? Za Valdesem nie było takiego biadolenia choć grał więcej, święcił większe triumfy i był naszym wychowankiem. Mamy Ter Stegena, który w zeszłorocznej LM pokazał że jest świetnym bramkarzem (poza babolami z początku sezonu oczywiście). Bravo skończy karierę za 2 lata i mielibyśmy wielki kłopot ze znalezieniem nowego bramkarza. Płacz się zrobił jakby Messi odchodził, nawet przy odejściu Xaviego nie było takiej histerii.
0
Ja już 1000 razy pisałem że nie rozumiem tych obaw potencjalnego napastnika. Oczywiście jeżeli mówimy o rezerwowym środkowym napastniku, to wiadomo że wiele nie pogra. Ja jednak myślę że Enrique chciał wszechstronnego gracza, który mógłby zagrać na każdej pozycji, a taki zawodnik grałby dużo. Liczmy na to że forma Ardy się utrzyma, jeżeli będzie grał tak jak na początku sezonu, to z małą pomocą Munira da sobie radę.
0
Cieszy forma Ardy, zawsze mi się wydawało że on lepiej będzie grał na skrzydle niż w pomocy. Oby podtrzymał to jak najdłużej. Szkoda że okienko transferowe się kończy, bo trzeba podjąć szybkie decyzje. Z tak grającym Turanem i nieźle prezentującym się Munirem można by zaryzykować i nie kupować napastnika na siłę.
Cieszy forma Messiego, widać że bawi się grą. Ja tylko martwię się jednak o naszą prawą obronę. Roberto zagrał dobrze, ale tak naprawdę nie miał rywala. W ataku nie ma obaw, jednak w obronie z jakimś porządnym lewoskrzydłowym może być problem, bo Sergi to ciągle jest pomocnik a nie obrońca i nie ma wyuczonych pewnych naturalnych dla obrońców zachowań.
0
Ciężko jest w dzisiejszych czasach ogrywać młodych w wielkich klubach. Po to wymyślili wypożyczenia żeby ich używać. Ale ja nie jestem za wypożyczeniem. Uważam że Munira należy sprzedać z opcją odkupienia, tak jak to zrobili z Halilovicem. Zastanówcie się czy nasze tridente wytrzyma kolejny sezon z taką ilością meczów i czy możemy sobie pozwolić na niepewnego zmiennika.
14
Zamieniamy 33 latka na 27 latka z zyskiem. Rezezrwowego bramkarza, który będzie grał zapewne tylko w PK. Kupujemy ogranego w Europie i w reprezentacji, solidnego bramkarza za kilkanaście mln. Sztab trenerski zdecydował że nie da się na dłuższą metę grać na dwóch bramkarzy. Oczywiście Wy wszyscy lepiej się na tym znacie i bardzo żałuję że Luis Enrique nie zagląda na tą stronę (może by się debil czegoś o prowadzeniu Barcy nauczył) ale trudno. Postawił na Niemca. Bravo byłby rezerwowym. Teraz pytanie, czy lepiej go za 2 lata oddać za darmo (czyli czekać aż skończy karierę) czy lepiej teraz sprzedać za kilkanaście milionów. Waszym zdaniem lepiej za darmo, więc kto tu jest Januszem?
8
Za 33 latka da na pewno, 60 od razu.
2
25 mln za 33 latka to wielka kasa i przestańcie gadać farmazony. Jak Barca oddaje piłkarzy za darmo - źle, jak wreszcie bierze dobrą kasę - dalej źle. Nie dogodzi wam, nie ma szans.
0
W zupełności się z tobą zgadzam, nie zmienia to faktu że Leo nie opuścił ani jednego meczu, więc co to za odejście z reprezentacji? Czy atmosfera wokół reprezentacji się zmieniła? Czy wszyscy przestali o wszystko obwiniać Messiego? Moim zdaniem nie, bo nie mieli nawet na to czasu.
0
Jak dla mnie zachowanie Leo jest bez sensu. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale od jego odejścia z reprezentacji do powrotu Argentyna zagrała zero meczów. Mógł przynajmniej odpuścić jeden wyjazd eliminacyjny żeby wszyscy zobaczyli jak jest bez niego. A tak to takie odejście bez opuszczenia ani jednego meczu.