3

Dino Zoff jeszcze żyje, może jego kupimy?

0

Na razie zawalił 1 gola, to że cała drużyna gra ciulowo nie jest winą bramkarza.

5

Nieoficjalne mistrzostwa świata w jeżdzeniu po naszym bramkarzu trwają w najlepsze. Brawo, bardzo to fajne z Waszej strony.
Ja tylko powiem, że piłkarze którzy zarabiają taką kasę nie mają prawa zagrać na takim poziomie jak wczoraj. Oczywiście to nie maszyny i wszystkiego nie wygrają, ale występ taki jak wczorajszy po prostu się nie godzi. Neymar - chce zrobić wszystko a nie wychodzi Mu nic, następca Messiego? Nie rozśmieszajcie mnie. Mówię to od 2 sezonów, jak przyjdzie szejk i da 200 mln to Neymara należy sprzedać. Celta zostawiała nam wczojaj wielką dziurę przed własnym polem karnym i normalnie powinniśmy w nią wchodzić jak w masło.
Ale nie martwcie się, Real jest jeszcze słabszy niż był w tamtym sezonie. Założę się że do zdobycia mistrzostwa będzie potrzebna najmniejsza liczba punktów od lat.

0

Ciągle dają nam mnóstwo miejsca przed bramką

0

Straszną dziurę zostawia Celta przed własnym polem karnym, szok że nie umiemy tego wykorzystać.

0

Bo cały poprzedni i poprzedni sezon grali tak samo. Wystarczy sobie przypomnieć jaki bilans mieli z "mocnymi" przeciwnikami.

0

Pomyślałem wczoraj że Barca wygląda trochę jak Real, niby wszystko OK, potrafimy złomotać Celtic 7-0 ale przy dobrze zorganizowanej i agresywnej drużynie mamy problem. Tylko że Real lepiej grać raczej nie zacznie, my możemy.

0

Enrique przyzwyczaił już chyba wszystkich że kombinuje z rotacjami i mi się to akurat podoba. Mając tak szeroki skład jestem pewny że nie zdechniemy jak w tamtym sezonie. A że czasem zmiennicy nie grają dobrze? Nikt nie zgadnie. Moim zdaniem LE od początku planował wpuszczenie Ardy jako jokera i nie ma żadnej gwarancji że Turek od początku zagrałby dobrze. A Paco? Dajmy Mu czas i szansę, na razie jest zagubiony i wcale się nie dziwię.

3

Chodziło mu o to że się męczyliśmy :)

0

Naprawdę nie widziałeś różnicy między wczorajszymi i wcześniejszymi dryblingami?

0

Zauważcie też brak tych niepotrzebnych dryblingów. Może słowa Laudrupa dały Mu coś do myślenia?

6

Robero ma lepsze dośrodkowania niż Alves, wyniósł to z gry w pomocy. Nie miał jeszcze jednak okazji naprawdę wykazać się w obronie przeciwko mocnemu przeciwnikowi. Ostateczny egzamin jeszcze przed nim.

1

Na STS można i zawsze jest rojadirecta, ale tam nie ma pewności że się uda.

1

Część jest na n sport, zwłaszcza teraz jak meczów jest dużo. Dodatkowo jest kanał 38 na którym jest multiliga, ale zdarzało się że i tam mecze leciały.

1

Niedawno na górze strony był odnośnik do strony na której można było kupić bilety na mecz Barcy. Ktoś wie co się z nim stało?

3

10 lat temu Pepe popełnił szaleństwo, brutalne faule zdarzają mu się dużo częściej.

4

Nie ma co opisywać, Neymar zrobił to, co robi średnio 3 razy w każdym meczu. Biegł z piłką w poprzek boiska czekając aż go ktoś wykosi.

1

Nie dogadamy się. Ja widzę różnicę, Ty nie.

1

Nie mówię słowa o Laudrupie. Porównałes akcję Messiego do Neymara, naprawdę nie widzisz różnicy?

1

Naprawdę nie widzisz różnicy w akcji Messiego i akcjach Neymara?

3

Pisanie tu o Messim, Ronnim w porównaniu do Neymara ro absurd. Ci pierwsi wkręcali przeciwników w ziemię, zakładali im siatki, masakrowali ich i ośmieszali. Ale zawsze po to, by osiągnąć cel dla drużyny. Przy Neymarze mam wrażenie że robi to (oczywiście nie zawsze) po to, żeby ośmieszyć przeciwnika. Czy to jest zabronione? Oczywiście nie, podobnie jak nie jest zabronione drażnienie grupki dresów siedzących na ławce w parku, albo przypadkowo spotkanego pitbula.

Od dawna to mówię i na razie zdania nie zmieniam, Neymar do Barcelony nie pasuje i jak ktoś będzie dawał wielką kasę, to trzeba go sprzedać.

5

Przestańcie proszę porównywać Neymara do Ronniego, bo to jest naprawdę nie na miejscu. Neymar jeszcze wiele musi się nauczyć i wiele zmienić w swoim zachowaniu na boisku żeby dostąpić zaszczytu porównania go do Ronaldinho.

2

Wszyscy krytykują Laudrupa, a prawda jest taka, że Ney potrafi być wkur*** dla przeciwnika. I o nic nie chodzi, tylko o to żeby się to dla niego samego kiedyś bardzo źle nie skończyło.

0

Prawda jest taka, że powinniśmy wygrać ten mecz, grając nawet rezerwami. Na papierze nasz drugi skład jest lepszy niż niż pierwszy rywala.

0

Prawda jest taka, że nawet nasz drugi skład powinien bez problemu z Alaves wygrać. Mówienie że przyczyną porażki były nadmierne rotacje jest dla mnie nieporozumieniem. Więcej nie napiszę bo meczu niestety (albo na szczęście) nie widziałem. Nie martwcie się, Real to kolos na glinianych nogach, w pewnym momencie ich upadek będzie bardzo spektakularny.

0

Ha ha ha...

2

Naprawdę sądzisz że mimo przebywania ciągle na treningach, meczach, wyjazdach itd wszyscy chcą siedzieć koło Messiego bo to Messi? Nie przesadzajmy, to nie podstawówka...

0

Nawałka wykorzystuje minimalne minimum potencjału tej drużyny, jego chwalenie jest dla mnie nieporozumieniem.

3

Pokory? Ile jeszcze razy? Odpuścili mecz z Ukrainą - wygraliśmy fartem, odpuścili ze Szwajcarią - udało się w karnych, odpuścili z Portugalią - odpadliśmy. Teraz odpuściliśmy znowu. Zwolnić Nawałkę i to natychmiast.

0

Celtic to nie ta drużyna sprzed paru lat, odpadło im Rangers i bardzo spuścili z tonu. Przypomnę żnie tak dawno odpadali z Legią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?