0

Ale dupa boli. Mieć ich na widelcu, sytuacje na piątego gola na nodze, trybuny śpiewające "ole" a na koniec jedziemy na Metropolitano w gorszej sytuacji gdzie atmosfera od pierwszej minuty będzie bardzo gorąca. Jeszcze trzeba czekać ponad miesiąc na ten rewanż...

0

@jacobFCB ale rewanż to będzie już 4 sztuka

0

@MichuZ44 a czy ja piszę o zmianach z Las Palmas czy o zmianach z Atletico??

1

Zmiany Atletico
Lino z asystą
Correa z asystą
Sorloth z bramką
Zmiany Barcelony
Lewy z bramką
Fermin i Gavi którzy nie dają kompletnie nic
To są te detale

0

Na Wanda będzie piekielnie trudny mecz. A tylko zwycięstwo daje nam awans. Po raz kolejny zagraliśmy świetny mecz z Atletico i po raz kolejmy spieprzyliśmy

10

Gdyby był Araujo bylaby czerwona i gra w dziesiątke

0

@SelloutCrowd nie ma za kogo

3

Flick niech będzie konsekwetny i ściągnie Olmo po tak słabej pierwszej połowie jak to zrobił z Ferminem

1

Olmo wybił na aut bo chciał już przerwy

4

Kiedy my ostatni raz zdobyliśmy dwie bramki z rzutu rożnego?

0

"Mają problem z utrzymaniem równowagi?" Chyba Yamal pierwszy się poslizgnał i to bez buta

0

Nawet trybuny się uruchomiły

0

Ależ tempo tego meczu

0

Pierwszy gol Cubarsiego w naszych barwach?

1

@BulaKG z Atletico gramy nie bedąc w najlepssej formie

3

Olmo gra?
.

0

Mógl zrobić wszystko a podał bramkarzowi

3

Garcia wyżej w hierarchii od Araujo. W lecie przychodzi Tah. Podpisaliśmy kontrakt chyba tylko po to żeby opchnąć go latem za wyższą cenę aniżeli 50 milionów..

5

Casado za Frenkiego i byłby najmocniejszy skład

0

@Derean oprócz Frenkiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie no nie nazywajmy jeszcze Raphinhi, Neymarem. Gra sezon życia, ale to jeszcze nie ten poziom, bez przesady

1

@karolpiłkarz Asencio to mi takiego bardziej Araujo przypomina jak zaczynał u nas, wydaje mi się że bedzie z niego kawał piłkarza jeśli będzie grał regularnie, ale właśnie jeśli będzie u Carlo raczej to mu nie grozi. Cubarsi natomiast jest profesorem z piłką przy nodze i tam Asencio nie ma do niego podjazdu.

3

Wy tak piszecie jakby Messi miał tutaj wrócić i grać w pierwszym składzie. Jeśli miałby wrócić to tylko jako joker z ławki na ostatnie minuty spotkania. Wszystko zależy też od pensji. Jeśli zgodzi się na drobne wynagrodzenie czemu nie?? Messi jest legendą tego klubu, jego powrót na otwarcie nowego Camp Nou to byłaby tak jak to pisaliście bomba marketingowa. Ludzie w Barcelonie by oszaleli, a trzeba pamiętać też, że Laporta jest winien Messiemu pożegnania na które zasłużył.
Osobiście ucieszyłbym się z jego powrotu. Jak kończyć karierę to tylko w domu Leo w miejscu gdzie to wszystko się zaczęło i na nowym Camp Nou z kibicami którzy go uwielbiają..

0

@Mitch_Atleta Asencio na prawą Alaba i Rudiger w środku

0

@clyde oj tam byście nie pogardzili Messim jako jokerem na ostatnia 10 minut na jakiegoś wolnego? Jestem przekonany że uratowalby nam jakieś punkty

26


Mes que un Club

1

@Huck Lookman albo Nico któryś z tej dwójki w tym roku.. Isak za lewego za rok

48

Ale Flick zrobił naszych, Garcia nabrał się jak młody

0

@Aragorn33 no ma znaczenie bo jak wygra ktoś z opozycji to według mnie dni koalicji są policzone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?