kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 Valverde jest według mnie najważniejszym zawodnikiem Realu Madryt, bez niego rządowi tracą bardzo dużo, więc takie porównananie jest dla mnie z dupy, tak jakby wyjąć teraz z naszego składu Pedriego, który w tej chwili niesie fortepian i jeszcze na nim gra
1
@Borneo czytając to zmęczyłem się bardziej niż byłbym w robocie
0
To takby jakby u nas wypadł De Jong. Atletico tego nie odczuje
0
Gdyby każde pchnięcia jak te Ratiu klasyfikowało się na karnego to mecze kończyłyby się wynikiem 30-30
0
Dać Ferrana za Yamala i Raphinhe na prawo
0
Jak nie idzie to nie idzie
5
Najsłabszy mecz Yamala w sezonie, zdecydowanie
2
Martinezowi przeszkadzał
2
Nie no to chyba jakiś wcześniej był spalony
0
@daniel32778 Kounde pewnie w ogole dzisiaj nie zagra jak się spóznił
4
Bardzo słaby mecz Yamala jak na razie
0
@GeraltzKatalonii nie
2
@Bocheno1 spoko Kounde..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Cytat na notatniku przy ocenie Monuery Montero"
"José Luis Munuera Montero oddał hołd sprawie Negreiry, prezentując w drugą rocznicę wybuchu afery to, co zaprezentował."
Oni są jedyni w swoim rodzaju
1
Jeśli Bilbao jutro wygra będzie tracić tylko 4 punkty do lidera.. Niesamowita końcówka sezomu się zapowiada
3
Już chyba wiem czemu Bellingham wyleciał, w jego słowach zabrakło po prostu soczystego "fuck you man" te słowa to okoliczność łagodząca i wszystko rozeszło by się po kościach, a że rzucił do arbitra samo "fuck off" no to arbiter nie miał wyjścia..
3
W sumie uważam że Real powinien mieć żal do sędziów gdyby już w meczu z Atletico Belligham dostał czerwoną kartkę nie zagrałby z Osasuną a co za tym idzie Real grałby cały mecz w 11, wygrałby na El Sadar i nie straciłby punktów, a tak stracił punkty w obu meczach
#piekłorządowych
9
O Jude dostał zaległą czerwoną kartkę za mecz z Atletico
0
Chciałbym sobie zamówić koszulkę Barcelony, ale z nieoczywistym nazwiskiem nie typu Yamal, Lewandowski, Pedri i mam dylemat pomiędzy Raphinhą a Gavim? Kogo Wy byście wybrali?
0
@Eto'o9 R10 Monuera Montero dla mnie do meczu z Celtą był najlepszym sędzią w tej lidze.. wiec juz nie przesadzajmy ze "przepycha ich ile moze"
9
Dopiero teraz zobaczyłem jakie Salah ma statystyki w tym sezonie w Premier League. 22 gole i 14 asyst w 24 meczach to jest jakiś kosmos. Nawet statystyki Raphinhi który gra sezon życia przy Salahu wyglądają blado..
3
Real jest jaki jest ale zarobić zawsze da
Kurs 8,50 w przerwie na rzadowych zal bylo nie zagrać
0
@Damiain nie ale by mial 2-3% więcej i tak
3
Tydzień do meczu Barcy? Jak żyć?
0
@CLS63AMG to była identyczna sytuacja jak z Suarezem w pamiętnym meczu z PSG. Tam byś dał?
0
@Lewy952468xx dostał dostał
5
Teraz mamy łatwiejszy terminarz. Z trudniejszych meczy czeka nas tylko spotkanie na Monjuic z Sociedad. Trzeba zgarnąc pełną pulę do meczu z Atletico 16 marca. Swoją drogą ta kolejka może być decydująca, bo Real jedzie wtedy do Villarealu.
17
Dobrze że w połowie stycznia mogliśmy rozegrać mecz treningowy w Dżuddzie, podczas którego mogliśmy przećwiczyć grę w osłabieniu przeciwko słabszemu rywalowi. Dzisiaj to zaprecentowało bo Sevilla nie mogła zrobić sztycha podczas gry w przewadze.
4
Zawodnikiem meczu oczywiście Andres... oczywiście Pedrii