0

@Encore Koniec Dallas
Ale by im sie przydał teraz taki Luka Doncic

0

@szymonekk caly czas to powtarzałem, Atletico ma dużo szerszy skład

1

Dzisiaj to był rozruch przed arcyważnym środowym meczem z Benfiką. Tam chce widzieć chłopaków zmotywowanych na 100% i walczących o każdą piłkę zeby załatwić sprawę przed rewanżem w Barcelonie

0

@Derean Moze wymienią De Jonga na niego

0

Mowiłem że Piotrek zasłona dymna w treningach

2

@GeneralXavi Gala przejął konto Generała, eskandalo

0

Piotrek dzisiaj broni tytulu po raz drugi?

3

@Gibbon_FCB niech zgadnę, mój imiennik?

1


Jeśli zastanawiecie się co Szczęsny robi

2

Gdyby ktos mi powiedzial przed meczem żebym wytypowal strzelców dzisiejszego meczu to Martin i Casado bylyby na samym koncu tej listy

0

@Encore no i zrobił

0

Kłapouchy mi zamyka morde na razie, jak do tej pory spisuje się dzisiaj świetnie, zdecydowanie najlepszy gracz na placu

1

Martin no nie moge

0

@Encore tego nie neguje dlatego gra

0

To podanie idealnie pokazuje że Lamine jest bez formy

4

Lewy przegapił dwa momenty na strzał

4

Ale będzie autobus teraz.. To będzie ciężki mecz do oglądania

0

W której minucie Flick zdejmie te bomberke?

0

@Eklerek dziwnie ze stała za bramką, a nie na trybunie vipowskiej

1


To jego żona czy co tutaj się wydarzyło??

37


Mamy rachunki do wyrównania.
Sprawmy żeby te role się odwróciły i to ta Pani miała dzisiaj okazję do świętowania

0

Cały czas myślałem że o 21 gramy, a tu 16:15, miła niespodzianka. Jak gramy o 21 to strasznie dłuży sie ten dzień

1

Ale co wszyscy się zachwycali Nico i zapowiadali powrót formy z Euro po meczu z potężnym Valladolid to ich..

1

@FcPortoFan1999 w loteryjnych warunkach to nawet jakiś Zografski może zdobyć medal

0

Jutro loteryjny konkurs się szykuje. Nasze szanse na medal wzrastają

8

Vinicius po otrzymaniu żółtej kartki:
"To jakieś szaleństwo... Szaleństwo! Oczywiście, oczywiście. Jak zawsze. Dla mnie to zawsze kartka. Dla Viniego to zawsze jest kartka."
No właśnie przecież on chce tylko grać w piłkę

1

@GeneralXavi pozwólcie ze podam przykład @MesQueUnClub96

57

Co tu taka atmosfera jakby Real przegrał mecz ligowy?

0

Czy Real dzisiaj też jest magiczny?

7

@MesQueUnClub96 spokojnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?