kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Koniec Dallas
Ale by im sie przydał teraz taki Luka Doncic
0
@szymonekk caly czas to powtarzałem, Atletico ma dużo szerszy skład
1
Dzisiaj to był rozruch przed arcyważnym środowym meczem z Benfiką. Tam chce widzieć chłopaków zmotywowanych na 100% i walczących o każdą piłkę zeby załatwić sprawę przed rewanżem w Barcelonie
0
@Derean Moze wymienią De Jonga na niego
0
Mowiłem że Piotrek zasłona dymna w treningach
2
@GeneralXavi Gala przejął konto Generała, eskandalo
0
Piotrek dzisiaj broni tytulu po raz drugi?
3
@Gibbon_FCB niech zgadnę, mój imiennik?
1
Jeśli zastanawiecie się co Szczęsny robi
2
Gdyby ktos mi powiedzial przed meczem żebym wytypowal strzelców dzisiejszego meczu to Martin i Casado bylyby na samym koncu tej listy
0
@Encore no i zrobił
0
Kłapouchy mi zamyka morde na razie, jak do tej pory spisuje się dzisiaj świetnie, zdecydowanie najlepszy gracz na placu
1
Martin no nie moge
0
@Encore tego nie neguje dlatego gra
0
To podanie idealnie pokazuje że Lamine jest bez formy
4
Lewy przegapił dwa momenty na strzał
4
Ale będzie autobus teraz.. To będzie ciężki mecz do oglądania
0
W której minucie Flick zdejmie te bomberke?
0
@Eklerek dziwnie ze stała za bramką, a nie na trybunie vipowskiej
1
To jego żona czy co tutaj się wydarzyło??
37
Mamy rachunki do wyrównania.
Sprawmy żeby te role się odwróciły i to ta Pani miała dzisiaj okazję do świętowania
0
Cały czas myślałem że o 21 gramy, a tu 16:15, miła niespodzianka. Jak gramy o 21 to strasznie dłuży sie ten dzień
1
Ale co wszyscy się zachwycali Nico i zapowiadali powrót formy z Euro po meczu z potężnym Valladolid to ich..
1
@FcPortoFan1999 w loteryjnych warunkach to nawet jakiś Zografski może zdobyć medal
0
Jutro loteryjny konkurs się szykuje. Nasze szanse na medal wzrastają
8
Vinicius po otrzymaniu żółtej kartki:
"To jakieś szaleństwo... Szaleństwo! Oczywiście, oczywiście. Jak zawsze. Dla mnie to zawsze kartka. Dla Viniego to zawsze jest kartka."
No właśnie przecież on chce tylko grać w piłkę
1
@GeneralXavi pozwólcie ze podam przykład @MesQueUnClub96
57
Co tu taka atmosfera jakby Real przegrał mecz ligowy?
0
Czy Real dzisiaj też jest magiczny?
7
@MesQueUnClub96 spokojnie