kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bibao z Osasuną mogą spokojnie grać w poniedziałek niestety
1
@MesQueUnClub96 a on nie jedzie na mlodziezowke?
4
@July_6_BcN tak remisu
1
Jak serio mamy grać tego 27 marca to nie wyobrażam sobie żeby Araujo miał grać z Boliwią.. Raphinha jeszcze okej, grają prestiżowy mecz ważny w kontekscie tabeli więc raczej go nie odpuści, ale Urus w naszej sytuacji w obronie to musi wrócić do Barcelony po pierwszym meczu
47
Czy Yamal po meczu położył kurtkę na murawie Atleti i zamieścił już jakiś prowokujący wpis w mediach czy to robią jedynie ci, którzy tylko chcą grać w piłkę??
2
@sevs a oglądałeś mecz? Jeśli nie to Ci na spokojnie wytłumaczę, w 67 minucie nastąpiła zmiana Ferran wszedł za Olmo, a Garcia za Casado, zmiana spowodowała że Ferran grał na lewym skrzydle a Raphinha zostal przesunięty do środka na pozyzję 10 gdzie byl wolnym elektronem przez reszte meczu.
0
@Coutinho007 na moje dziubnął piłkę do Raphinhi przy drugim golu Ferrana
5
Chłop w studiu chwali Pedriego za ten mecz.. To chyba ten sam co daje MVP w Lidze Mistrzów
1
Ten przepis z tym kasowaniem akcji przy wcześniejszym złamaniu przepisów jest chory. Oby go zmienili
1
Do meczu z Realem 11 maja najtrudniejsze mecze Barcelony to spotkania z Betisem i Celtą na Monjuic. Terminarz jest korzystny, byle tego nie spieprzyć
1
@budel17 reka jest, ale jest tez przejęcie piłki przez Barce które kasuje akcje
0
Atletico leży na deskach, 2 kwietnia trzeba zadać im ostateczny cios
1
Rapha dwie asysty
0
Ważna bramka bo jak sie zrównamy z punktami na koniec z Atletico to jesteśmy mistrzami
1
Możemy zadać nokautujący cios atletico, nie spieprzmy tego
1
Teraz tylko się nie podpalić, powinniśmy szanować ten wynik
0
Przejeliśmy piłkę potem, akcja skasowana
0
Dobrze ofensywniee
3
Ależ ten Giuliano jest dzisiaj irytujący
4
Pedri co się dzieje
0
Te zmiany mówią że Atleti jeszcze większy autobus ustawi
1
Jedna bramka może wpadnie, ale o więcej będzie ciężko
0
Alvarez dwa razy z Realem wkręcał, teraz kolejny raz z Barcą
9
Slaby Pedri=slaba Barca
0
Ferran od początku?
1
Trzeba się rzucić na nich po przerwie
1
@Coutinho007 dobrze grali z Realem w obronie
1
Za duzo zawodników gra dzisiaj słaby mecz
0
Reinildo z kartka leciał na sankach, wystarczyło zostawić nogi
0
Casado się ciąglę ślizga