1

Bibao z Osasuną mogą spokojnie grać w poniedziałek niestety

1

@MesQueUnClub96 a on nie jedzie na mlodziezowke?

4

@July_6_BcN tak remisu

1

Jak serio mamy grać tego 27 marca to nie wyobrażam sobie żeby Araujo miał grać z Boliwią.. Raphinha jeszcze okej, grają prestiżowy mecz ważny w kontekscie tabeli więc raczej go nie odpuści, ale Urus w naszej sytuacji w obronie to musi wrócić do Barcelony po pierwszym meczu

47

Czy Yamal po meczu położył kurtkę na murawie Atleti i zamieścił już jakiś prowokujący wpis w mediach czy to robią jedynie ci, którzy tylko chcą grać w piłkę??

2

@sevs a oglądałeś mecz? Jeśli nie to Ci na spokojnie wytłumaczę, w 67 minucie nastąpiła zmiana Ferran wszedł za Olmo, a Garcia za Casado, zmiana spowodowała że Ferran grał na lewym skrzydle a Raphinha zostal przesunięty do środka na pozyzję 10 gdzie byl wolnym elektronem przez reszte meczu.

0

@Coutinho007 na moje dziubnął piłkę do Raphinhi przy drugim golu Ferrana

5

Chłop w studiu chwali Pedriego za ten mecz.. To chyba ten sam co daje MVP w Lidze Mistrzów

1

Ten przepis z tym kasowaniem akcji przy wcześniejszym złamaniu przepisów jest chory. Oby go zmienili

1

Do meczu z Realem 11 maja najtrudniejsze mecze Barcelony to spotkania z Betisem i Celtą na Monjuic. Terminarz jest korzystny, byle tego nie spieprzyć

1

@budel17 reka jest, ale jest tez przejęcie piłki przez Barce które kasuje akcje

0

Atletico leży na deskach, 2 kwietnia trzeba zadać im ostateczny cios

1

Rapha dwie asysty

0

Ważna bramka bo jak sie zrównamy z punktami na koniec z Atletico to jesteśmy mistrzami

1

Możemy zadać nokautujący cios atletico, nie spieprzmy tego

1

Teraz tylko się nie podpalić, powinniśmy szanować ten wynik

0

Przejeliśmy piłkę potem, akcja skasowana

0

Dobrze ofensywniee

3

Ależ ten Giuliano jest dzisiaj irytujący

4

Pedri co się dzieje

0

Te zmiany mówią że Atleti jeszcze większy autobus ustawi

1

Jedna bramka może wpadnie, ale o więcej będzie ciężko

0

Alvarez dwa razy z Realem wkręcał, teraz kolejny raz z Barcą

9

Slaby Pedri=slaba Barca

0

Ferran od początku?

1

Trzeba się rzucić na nich po przerwie

1

@Coutinho007 dobrze grali z Realem w obronie

1

Za duzo zawodników gra dzisiaj słaby mecz

0

Reinildo z kartka leciał na sankach, wystarczyło zostawić nogi

0

Casado się ciąglę ślizga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?