2

@Hosh bardziej że co druga drużyna odpuszcza mecze z Realem

1

To są jakieś jaja. Najpierw 3 piłkarzy Valencii się wykarkowuje na mecz z Realem, a teraz 3 piłkarzy Alaves. Jaka ta liga jest skorumpowana to jest hit

7

Ocena Kounde o pół oceny tylko wyższa od Raphinhi? Rapha 4, Kounde 7. Reszta okej

0

@Joopiter tylko czy Flick ma takie zaufanie do Torre żeby wystawic go w 1 składzie na Betis? Moim zdaniem nie, więc szybciej postawi na Fermina niż Torre

0

@messi33 odpocznie z Valladolid, nie możemy sobie pozwolić żeby rówcześnie dać odpocząć Pedriemu i Yamalowi ktoś z tej dwójki musi grać bo inaczej nie mamy zawodników do kreacji

0

Szczesny-Fort-Cubarsi-Araujo-Balde-Garcia-De Jong-Fermin-Ferran- Lewy-Yamal
Taki skład bym sobie życzył na Betis
Jak Gavi będzie gotowy do gry to on w zamian za Garcie

1

Gabriel wypadł do końca sezonu. Fart Realu dalej trwa.. Kiwior kontra Mbappe czy Calafiori zdąży wrócić?

3

Teraz wyraźnie widać, jak bardzo potrzebny jest nam klasowy skrzydłowy, który odciąży Raphinhę i Lamine. Rapha jest wyczerpany, a Lamine gra praktycznie bez przerwy i raczej nie będzie miał okazji odpocząć do końca sezonu, bo po prostu brakuje za niego zmiennika. Transfer Nico lub Lookmana powinien być absolutnym priorytetem latem.

1

@mrboom jak widzę co czasami wypisują kibice realu to wcale się nie dziwię że są tacy ludzie

0

@tbas wczorajszy sędzia dramatyczny? Chyba oglądaliśmy inne mecze

0

@michal26 No Lakers pewnie wyprzedzą na finishu Denver, ale z miejscami 5-8 się nie zgodzę.. Według mnie Minnesota będzie na 5 bo mają najłatwiejszy terminarz, GSW będą na 6, Clippers na 7 i Memphis na 8..

37

Trzeba przyznać że Kounde wczoraj fenomenalne zawody. Niemal bezbłędny. A w końcówce jeszcze pare razy zablokował groźne dośrodkowania.. Świetny mecz Francuza

2

@sokot Rapha to już od dwóch miesięcy nie jest tym Raphinhą z jesieni

2

@kamyk_23 Lewy musi grać w 1 w lidze

0

Wojtek jakie buziaczki z Mają. Marina mu da jak wróci do domu

1

Frenkie co mi się uśmiecha do Mai

1

De Paul co dzisiaj mecz gra. Co kontakt to strata

0

@Gaucho Pierwszy do zmiany to jest Raphinha

1

Świetny Montero dzisiaj. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słonca, ale dawno nie widziałem tak dobrze prowadzonego meczu w Hiszpanii.

0

Jakiej ręki tam się domagają gracze Atletico bo ja nie mam pojęcia?

0

Ależ De Paul wygląda fatalnie. Kolejna strata z czego wzięła sie ta akcja i szansa Raphinhi

0

Nie schodź De Paul bo grasz dzisiaj straszny piach

0

Przekombinowali

0

Ależ dzisiaj świetnie to się ogląda

0

Świetna gra okraszona golem

1

@Lewangoooolsky bez przesadyy

1

Montero na razie daje rade. Według mnie najlepszy sędzia w Hiszpanii

0

Ależ dzisiaj polowanie na Raphinhe

6

Ja już widziałem ją w bramce

4

Ja też bym nie dawał czerwonej za to. Pomarańczowa kartka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?