kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Borneo czy ty własnie porównałeś rozmowy Stanowskiego który kpi z tych wyborów i cały czas powtarza że nie chce ich wygrać, dodajmy rozmowy z WSZYSTKIMI kandydatami po kolei (no oprócz Rafała, no bo przecież gdzie taka wielka persona będzie sobie przychodziła do jakiegoś małego kanaliku jakiegoś połgłowka Stanowskiego) z debatą dwóch głównych, prowadzących w sondażach kandydatów z dwóch największych obozów rządzących? Napisz że żartujesz, błagam...
0
@MateS żadnej debaty nie będzie, bo Rafał nie chce republiki dopuścić do transmisji, a to jest warunek pisu, a nawet jakby miała się odbyć to inni kandydaci by ją zbojkotowali, ponoć pojawiły się takie głosy
8
Hołownia pomylił odwagę z odważnikiem?
Zaraz Tusk go naprostuje
2
Ten klasyk z 10 kwietnia 2010 roku był bez komentarza dobrze pamiętam nie??
0
@gumaz Oglądałem skróty Ligi Mistrzów
1
Jak patrzę na Luke to aż na mojej twarzy pojawiły się łzy. Ależ to w nim siedzi
0
Ale że Rapha nic angielskiego nie potrafi?
0
Ależ Goldeny sobie skomplikowały sytuację przegrywając ze Spurs
22
@blakkudium Ryż inny wybór jest nie do przyĵecia
2
@daniel32778 nie no gdzie w finale PK to nie ma opcji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dalibyście szansę Fatiemu na rewanż?
6
Czyli najprawdopodopniej czekają nas takie półfinały:
Arsenal - PSG
Barcelona - Inter
Dawno chyba nie było w półfinałach ekip, które po prostu całym sezonem na to zasłużyły i cały sezon grały najlepszą piłkę
Każda drużyna z innego kraju, kiedy była ostatni raz taka sytuacja? Czy moglibyśmy sobie wymarzyć lepsze półfinały?
2
Super wynik. Można trochę porotować w rewanżu. Oby bez Pedriego i Yamala
0
Fati fizycznie to jest A klasa
6
Az kibice łapią się za głowy że Fati wchodzi
6
"Czym się różni Carlo Ancelotti od Jacka Bartosiaka?
- U Ancolettiego nie ma ani Strategy ani Future"
~ Tomek Ćwiąkała
0
Linki z twittera bez zmian?
Razem ze znakiem zapytania wszystko usuwamy i zmieniamy x na twitter?
0
@regatta52 on pije do Raphy?
1
Jedyną rzeczą, do której można się przyczepić w kontekście meczu Realu, jest to, że zawodnicy Ancelottiego nie włożyli w ten mecz w Londynie większego wysiłku, dzięki czemu do spotkania z Alavés podejdą bardziej wypoczęci..
1
Panie i Panowie jest już późno, można gasić światło??
0
Oby tylko nie zwalniali Carlo
3
Tak się zastanawiam jaki mecz musiałby Pedri zagrać żeby otrzymać ocenę 5 lub niżej. Z Atletico w lidze zdecydowanie najgorszy mecz Pedriego w sezonie ocena 7, z Betisem również nie oglądaliśmy Pedriego w najwyższej formie, masa niedokładności, proste straty ocena 6,5.. Jeśli Pedri dostaje za takie mecze oceny 7 i 6,5 to redakcja powinna być konsekwentna i wtedy kiedy Hiszpan rozgrywa prawdziwe partidazo, a już wiele było takich spotkań w tym sezonie, powinien otrzymywać 9,10, a takich ocen dla młodego Hiszpana w tym sezonie jeszcze nie widziałem..
0
@Pedri16Future Getafe niewygodne ale nie dla Realu
0
@Rifek nie mogło, bo zremisowaliśmy
0
@Derean jak nie graja, 5 punktów do Mainz którzy złapali teraz dołek na 6 kolejek przed końcem nie jest tak dużo
0
@lambard uaaa z łapami do Ter Stegena, no ladnie ostatnio Rapha ma styki przepalone
5
My się wkurzamy bo mogło być +6, biali się wkurzają bo mogło być -1. Każdy moze być niezadowolony po tej kolejce, ale to Real przegrał z Valencią broniącą sie przed spadkiem, która wygrała 1 mecz na wyjeżdzie w lidze w tym sezonie, a my po solidnym meczu remisujemy z niepokonanym od 7 meczów w lidze Betisem będąc po 10 dniowym maratonie spotkań. Nie ma co płakać, jest niedosyt ale jest też +1 i jeden mniej mecz do rozegrania.. Wyciągajmy pozytywy, a w środę trzeba dać lekcje futbolu BVB, by spać spokojnie przed reważnem na Signal Iduna Park i z czystą głową pojechać w weekend do Leganes skopać tyłek Ogórkom.
1
@RoberDzik No nie, jak z nimi przegramy to zostanie 1 punkt, a przy remisie tracimy 2