kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NerwowyFistaszek przecież sytuacja Kounde to była setka
2
Ależ ze spokojem sobie ten meczyk Barcy oglądam dzisiaj. Bramka BVB nic w tej kwestii nie zmieniła. Spodziewałem się że tak to może dzisiaj wyglądać, gdyby nie fatalne zachowania Kounde i Raphinhi już w ogóle byłby totalny spokój, a tak pewnie Flick wpuści zaraz Pedriego i Inigo
4
Idziecie na swój pierwszy wymarzony mecz swojej ukochanej drużyny w LM a tam zamiast hymnu Ligi Mistrzów puszczają hymn Ligi Europy..
0
To prawda że w meczu Villa-PSG zamiast hymnu LM puszczono hymn Ligi Europy?
0
Po twarzach graczy BVB można zauważyć kompletny brak wiary. Czuję luźny mecz dzisiaj
3
Pedri odpoczywa. Super informacja
0
Czuję bardzo dużo spokoju przed dzisiejszym meczem. W moim mniemaniu dzisiejszy mecz to tylko formalność. Byleby nie przegrać z Wojtkiem w składzie i stracić jak najmniej sił. Dawać już ten półfinał i większe emocje.
1
@Borneo jak Ty nie zagłosujesz na Trzaskowskiego to ja już nie wiem jak trzeba uwielbiać Trzaskowskiego żeby na niego zagłosować i jak to możliwe że takich ludzi jest ponad 30%.w kraju Większego zwolennika Rafała na tej stronie od Ciebie nie ma
5
@Katalonik97 Pedri to powinien od początku na ławce być
1
@macio_944 PIS - Tarczyński lub Czarnek
3
Ależ mnie zawiódł Mentzen wczoraj. Na tyle że zastanawiam się czy oddać na niego głos. Na wiecach, w mediach i na debacie cały czas o tym samym, jakby mu się płyta zacięła. Bosak po prostu bije go na głowę i Konfederacja popełniła wielki błąd wystawiając Mentzena zamiast Bosaka. Na plus za to Marek Jakubiak, pamiętam go już z poprzednich wyborów i też chłop rozsądnie i mądrze mówił.
0
Ciekawe jakie dzisiaj pytania zada Hołownia, Nawrockiemu i czy Tadeusz tym razem się przygotuje
0
@lithotripter jaka róznica meczy między Edwardsem a Currym?
0
Los Angeles Clippers 82-81 Golden State Warriors przed 4 kwartą. Przegrany tego pojedynku zagra w Play-in wygrany bezspośrednio awansuje do Play-off.
0
@BezglutenowyPedri jest po prostu elektryczny i nie daje tyle do przodu co Balde, Martin jest naprawdę surowy w ofensywie, tyle że w defensywie mało wiele ogarnia i jest walczakiem
8
Ależ Bosak to jest szef
On by w tych wszystkich debatach zrobił rzeź niewiniątek z tych półgłówków
0
@Soetie to kim chcesz grać?
5
Trzeba odkurzyć Forta
1
No to z Martinem na finał Pucharu Króla
2
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo
2
Wyobrażcie sobie że zamiast Raphinhi wracałby tam De Jong
2
Fenomenalny powrót Raphinhi
1
Gośc nie wie że sa powtorki? Zalosna symulka
0
@Tasde Ale z tym Mam Talent akurat mu wyszło
1
@Ryoumen czas spać :D
0
@Encore no dokładnie tak jak koledzy napisali to platformerska gazeta, tym bardziej dziwi wynik Stano
1
Ankieta dla gazety.pl kto według czytelników wypadl najlepiej podczas wieczoru debat:
1. Stanowski 37% (10600 glosów)
2. Trzaskowski 26% (7500 glosów)
3. Hołownia 17% ( 5000 glosów)
Stanowski ledwo został politykiem, a już bije na głowę starych wyjadaczy
33
Też macie wrażenie że Bosak by tutaj pozamiatał wszystkich? Format debaty był po prostu stworzony pod niego. Szkoda, że nie startuje bo mielibyśmy jakiś przyzwoity wybór, a tak rzut kamieniem..
0
@Szmulek no bo na moje to są konfiarze
3
@Comentateiro i wymiana zdań Trzaskowskiego z prowadzącymi debate
- To było dojrzewanie
Rafał: Słucham?
- Ten serial nazywał się dojrzewanie nie dorastanie
Rafał: Dorastanie