0

@Consigliere my też mamy podobny terminarz, Bilbao na San Mames, Villareal i Celta u siebie i derby z Espanyolem u nich

1

Dobra Maja na odstresowanie

0

@SinMistico Daje, możemy dwa razy zremisować

0

@Bykunn To był dobry mecz Barcelony, decyzje były złe, szczególnir Yamala

1

Jeszcze rożny powinien być dla Barcelony

0

@Terapuls Fermin widzisz mnie

2

Trzeba wpuścic Kłapouchego. Gorzej niż Balde nie będzie wyglądał

1

Żarty się skończyły rzeźnik wchodzi

0

@jacobFCB lewy to drewno

1

@norbi77 Gavi najlepszy, ale De Jong też dobrze

0

Nie wiem kto gorszy w pierwsze połowie Yamal, Balde czy Araujo

0

@Szmulek toc przecież z Atletico w lidze zagrał najgorszy mecz

3

Jaki gaz ma Anthony. Niesamowite

1

@kubix05 De Jong też świetny mecz

0

Araujo robi to samo co przy golu

0

Frenkie fenomenalnie wygląda, natomiast Pedri dzisiaj dużo strat

4

Araujo na czym był tutaj skupiony?
100% jego bramka

2

Ale Balde fatalnie wszedł w mecz

0

@kiper09 widać po nim zmęczenie, myślę że będzie częściej rotowany teraz

0

@Pedri16Future Raphinha to ostatnio w takiej formie że Ferran bardziej zasługuje na 1 skład

0

Ohh bez rotacji. Flick stawia wszystko na jedną kartę. Oby bez kontuzji

2

@Jacob94 pięknie się zestarzało. Mogę tak pisać co weekend przed meczem z Realem

0

Po co on podszedł do tego monitora?

5

Diakhaby rok temu po meczu z Realem kiedy to doznał koszmarnej kontuzji usłyszał, że może juz nigdy nie wrócić do piłki
Tymczasem rok później strzela bramke Realowi na Bernabeu
Co za historia

0

@takisobiektos tam w Betisie to 4 było zagrożonych kartkami bodajże, a wykarkował się tylko Isco własnie

1

@maroon no przed meczami sprawdzam kto nie zagra u rywala i jeszcze sie nie spotkałem z sytuacja gdzie 3 zawodników wykartkowuje się akurat na mecz z Barceloną, a teraz z Realem w dwóch meczach pod rząd taka sytuacja. Moze to się jeszcze zmieni pod koniec sezonu ale wątpię

0

@dzefrej234 Valencia odpuściła mecz z Realem, tak samo Alaves gdzie kluczowi zawodnicy wykarkowali się na następny mecz z Realem, nie łudźcie sie ludzie

0

@maroon okej, czekam aż ktoś się tak wykarkuje na mecz z Barceloną

0

@JanneAhonen a potem każdy ma nadzieję przed meczem Realu że straci punkty jak mają stracić jak rywale odpuszczają takie mecze po prostu, po co takie komentarze, do tego w trakcie meczu masa komentarzy że się podkładają wszyscy prześcieradłom, oni po prostu odpuszczaja takie mecz. Nie ma co się ludzić że Real straci punkty do klasyku

0

@Hosh no spoko, czekam jak zawodnicy Leganes się wykartkują na mecz z Barceloną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?