kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetna gra okraszona golem
1
@Lewangoooolsky bez przesadyy
1
Montero na razie daje rade. Według mnie najlepszy sędzia w Hiszpanii
0
Ależ dzisiaj polowanie na Raphinhe
6
Ja już widziałem ją w bramce
4
Ja też bym nie dawał czerwonej za to. Pomarańczowa kartka
7
Chłop atakuje łydkę i pokazuje że pierwszy raz. Co za jełop
1
Świetnie zaczęliśmy
0
"Czy to jest ta akcja?
Tak, to jest ta akcja
Tak, to jest Raphinha
Tak, to jest Barca
Tak, to jest ten cud!!!
Po finał, vamos!
2
Simeone powiedział że zagrają ofensywnie, a postawił na 5 obrońców? Coś tu nie gra
2
@Rastafarnianin "co ty z tym Pele dzisiaj" ~ tak będzie
0
Ferran potrzebny do pressingu, będzie trzeba wybiegać ten mecz, oby Fermin podołał, myslalem ze jednak Gavi zagra bo ostatnio wyglądał lepiek..
0
@cules100pro Calafiori ma wrócic
0
Szkoda że Valencia odpuściła mecz z Realem bezczelnie się wykartkowując bo inaczej Real mógłby odczuć tę dogrywkę w lidze.. Tak pewnie nawet przy rotacjach poradzą sobie z rezerwowym składem Nietoperzy.
1
@PatrychoO Valencia odpuściła mecz z Realem, tam połowa składu się wykartkowała na ten mecz
0
Ktoś pisał że fart się skończył
0
Dogryweczką bym nie pogardził
0
Alaba co dzisiaj skuteczny
0
Trzaskowski dzisiaj powiedział że jak bedzie miał czas to przyjdzie do Kanału Zero, ale dodał też że to dziwne debatować z kandydatem w jego własnej telewizji, więc raczej nie ma co się łudzić że Rafał przyjdzie do Stanowskiego.
0
Kolejny krok - zakończyć sezon Atleti
10
Szkoda, bo gdyby koledzy nie mieli klapek na oczach to Lewy mógłby tutaj mieć spokojnie 4 gole. Cieszy natomiast to że u Roberta zdecydowanie widać zwyżkę formy.
1
To co w środę Yamalek 120 minut?
0
Matko to Iniesta wszedł czy De Jong?
0
Ależ akcja Frenkiego
0
Lamine to jest taki Robben, jak dostanie piłkę to jest zaprogramowany na strzał, oby to się u niego zmieniło
1
@Kapitan hawk jak sobie przypomnę tego dorysowanego buta Lewandowskiego i sędziowanie pod Real w meczu z Celtą to oczywiste jest to że nam grozi
0
Lamine maks do 60 minuty a w jego miejsce "Braaazil"
1
Reka karny dla Realu
0
Bardziej na Torre był faul niż teraz na Yamalu
1
Hahaha zrobił to. Brawo Domen