0

Świetna gra okraszona golem

1

@Lewangoooolsky bez przesadyy

1

Montero na razie daje rade. Według mnie najlepszy sędzia w Hiszpanii

0

Ależ dzisiaj polowanie na Raphinhe

6

Ja już widziałem ją w bramce

4

Ja też bym nie dawał czerwonej za to. Pomarańczowa kartka

7

Chłop atakuje łydkę i pokazuje że pierwszy raz. Co za jełop

1

Świetnie zaczęliśmy

0

"Czy to jest ta akcja?
Tak, to jest ta akcja
Tak, to jest Raphinha
Tak, to jest Barca
Tak, to jest ten cud!!!
Po finał, vamos!

2

Simeone powiedział że zagrają ofensywnie, a postawił na 5 obrońców? Coś tu nie gra

2

@Rastafarnianin "co ty z tym Pele dzisiaj" ~ tak będzie

0

Ferran potrzebny do pressingu, będzie trzeba wybiegać ten mecz, oby Fermin podołał, myslalem ze jednak Gavi zagra bo ostatnio wyglądał lepiek..

0

@cules100pro Calafiori ma wrócic

0

Szkoda że Valencia odpuściła mecz z Realem bezczelnie się wykartkowując bo inaczej Real mógłby odczuć tę dogrywkę w lidze.. Tak pewnie nawet przy rotacjach poradzą sobie z rezerwowym składem Nietoperzy.

1

@PatrychoO Valencia odpuściła mecz z Realem, tam połowa składu się wykartkowała na ten mecz

0

Ktoś pisał że fart się skończył

0

Dogryweczką bym nie pogardził

0

Alaba co dzisiaj skuteczny

0

Trzaskowski dzisiaj powiedział że jak bedzie miał czas to przyjdzie do Kanału Zero, ale dodał też że to dziwne debatować z kandydatem w jego własnej telewizji, więc raczej nie ma co się łudzić że Rafał przyjdzie do Stanowskiego.

0

Kolejny krok - zakończyć sezon Atleti

10

Szkoda, bo gdyby koledzy nie mieli klapek na oczach to Lewy mógłby tutaj mieć spokojnie 4 gole. Cieszy natomiast to że u Roberta zdecydowanie widać zwyżkę formy.

1

To co w środę Yamalek 120 minut?

0

Matko to Iniesta wszedł czy De Jong?

0

Ależ akcja Frenkiego

0

Lamine to jest taki Robben, jak dostanie piłkę to jest zaprogramowany na strzał, oby to się u niego zmieniło

1

@Kapitan hawk jak sobie przypomnę tego dorysowanego buta Lewandowskiego i sędziowanie pod Real w meczu z Celtą to oczywiste jest to że nam grozi

0

Lamine maks do 60 minuty a w jego miejsce "Braaazil"

1

Reka karny dla Realu

0

Bardziej na Torre był faul niż teraz na Yamalu

1

Hahaha zrobił to. Brawo Domen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?