0

No nic przynajmniej trening zrobię bo po meczu pewnie już by się nie chciało.

3

@Rivaldinho11 w komunikacie wyraźnie napisane że w południe zmarł dlatego kolega @krefi10 napisał że być może zmarł im na rękach, ale jeśli zmarłby na rękach to piłkarze w ogóle nie przyjechaliby usmiechnieci na stadion jak gdyby nigdy nic, najpierw czytamy potem wyzywamy od idiotów

1

@krefi10 ta i jak gdyby nigdy nic przyjechali dzisiaj uśmiechnieci na mecz

0

Jeśli zagramy w finale Pucharu Króla i półfinale LM najbliższe wolne okienko na rozegranie meczu z Osasuną to tylko tydzień przed ostatnim meczem ligowym czyli 20 albo 21 maja

0

Ciekawe kiedy my ten mecz zagramy. Jest jakieś okienko?

1

@PatrychoO spokojnie Lewy dzisiaj aktywny na instagramie wiec z nim wszystko git

9

Gavi dzisiaj przy nieobecności Pedriego na swojej ulubionej pozycji. Oby pokazał się dzisiaj z dobrej strony bo przydałby się nam Gavi w dobrej formie na koncówkę sezonu

4


Najlepsze z tej całej dyskwalifikacji Norwegów jest to że Ryoyu na tym skorzystał i wskoczył na podium. Nie da się nie lubić Japońca

0

Czemu Robert dzisiaj out?

5

Gdybym dzisiaj postawil ze wszystkie 3 najlepsze drużyny Bundesligi wtopią dzisiaj to miałbym już bilet na Malediwy

1

Ryoyu z brązem pięknie

0

@Pnog37 zrodlo?

3

Według mnie dyspozycj Raphinhi będzie kluczowa w ostatniej fazie sezonu. Jeśli odzyska on formę z jesieni wydaję mi się że możemy zdobyć potrójną koronę.. Aktualnie widać spadek formy Brazylijczyka, troszkę przypomina Raphinhe za czasów Xaviego, irytujący, niedokładny, marnujący sytuacje ale mimo wszystko decydującyy.. Wydaje się że brakuje trochę świeżości u Raphy, mam nadzieję że Flick też to widzi i da trochę odpocząć Brazylijczykowi przed decydującym okresem. Potrzebujemy Raphinhi w najlepszej dyspozycji, potrzebujemy Raphinhi takiego jakiego widzieliśmy od dwumeczu z PSG..

0

@FcPortoFan1999 ja tylko kids

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@sokot nieeeee
Nic takiego nie mialo miejsca

9

Dobra zdejmijcie już tę sondę z Neymarem bo razi w oczy te 36% użytkowników bedących za powrotem Brazylijczyka do Barcelony.. Źle świadczy to o nas, jako społeczności kibiców Barcelony

3

@Comentateiro a ja tam nie wiem kto tu jest konserwatystą, a kto nie, ale wiem że tu co drugi krytykował rządy morawieckiego i pisu wiec może i jakiś konserwatysta by się znalazł

7

@Comentateiro Akurat pis na Rambli przez 8 lat był jechany równoo

0

@jacobFCB no geniusz

0

@Comentateiro a 11-1?

5

Ale bym sobie życzył takiego spokoju przed rewanżem jaki ma Arsenal.. Oby udało się jutro wygrac wysoko

0

Świetny wynik dla Realu bez Bellinghama. Nie wierzę że Atleti to weźmie w rewanżu. Będzie Real- Arsenal w ćwierćfinale

7

Galan na sredniaka ligi hiszpanskiej byłby na słaby. Alez komromitujacy wystep

1

Simeone i Galan są do zmiany w przerwie

0

Galan to jest dla mnie placek. Yamal w słabej formie zrobił z nim wiatrak. Wedlug mnie Reinildo jest lepszym piłkarzem

0

@Encore Koniec Dallas
Ale by im sie przydał teraz taki Luka Doncic

0

@szymonekk caly czas to powtarzałem, Atletico ma dużo szerszy skład

1

Dzisiaj to był rozruch przed arcyważnym środowym meczem z Benfiką. Tam chce widzieć chłopaków zmotywowanych na 100% i walczących o każdą piłkę zeby załatwić sprawę przed rewanżem w Barcelonie

0

@Derean Moze wymienią De Jonga na niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?