kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Który scenariusz zapewni Polsce większe bezpieczeństwo wobec zagrożenia ze strony Rosji: rządy Trzaskowskiego, który prawdopodobnie miałby trudniejsze relacje z Trumpem, ale lepsze z Europą, czy rządy Nawrockiego/Mentzena, którzy mogliby mieć lepsze stosunki z USA, ale gorsze z Europą?
Czy jednak uważacie, że niezależnie od tego, kto będzie rządził w Polsce, USA i tak się od nas odwrócą, więc powinniśmy polegać wyłącznie na sobie lub na współpracy z państwami Międzymorza?
0
@koziar po pierwsze kolega uzył sarkazmu a po drugie pół składu Dallas nie gra, jak wrócą wszyscy będą kandydatami do mistrzostwa
0
@PatrykBarca gładkie 4-0 dla rzadowych dzisiaj i hattrick Mekambe
3
Rambla w pigułce
Nico który przez cały sezon nie prezentuje poziomu z Euro
"Dobrze że my go nie kupiliśmy"
Rambla gdy Nico rozgrywa najlepszy mecz w sezonie dodajmy że z najgorszym zespołem w całej lidze - Valladolid
"Dawać go do Barcy"
1
@FCB_dimiC czy możemy się skupić na tym że jest sukces?
1
"Widziałeś to? Siedziałeś za mną"
Nie siedział, ale pewnie widział w telewizorze to co my widzieliśmy
1
Dobra Barcelona wygrywa, lider urzymany więc czas wrócic do polityki..
Duda pojechał do Trumpa, podobno czekał półtorej godziny na niego, a gdy do spotkania w końcu doszło to trwało ono zaledwie kilka minut
0
@add1337 potencjał ma ogromny
1
Ferran na Atleti zamiast Lewego
3
Ćwiąkała doszukuje się tylko kontrowersji sędziowskich
0
@Kamiloza91 i do tego ręka
4
Całe te zameszanie z potencjalnym karnym wyjaśnilo chociaż kwestie że sędzia jednak zabrał kartki ze sobą.
4
Nie no hit przecież var rysuje linie a on do monitora podchodzi. Komedia
1
Toć jest ręka zawodnika Las Palmas tutaj
0
@Xxxbarca4ever ale Asencio naprawdę jest kozakiem
1
@SelloutCrowd tak
0
Yamal w ogóle nie patrzy. Lewy sam stoi a ten głowa na piłkę
0
Sędzia zapomnial kartek
2
@Pitinho toc on w barcelonie został
0
@tribo ale po co dawać rezerwy jak teraz mieliśmy tydzien przerwy a i tak wygladamy jakbysmy grali w LM 90 minut + jeszcze dwie dogrywki
2
Wszystkie decyzje Yamala są złe
1
Pierwsze minuty nie zwiastowały tutaj że będą takie ciężary. Ale że Fermin postanowił podać zamiast strzelać stojąc 4 metry od bramki no to na to już nie mamy wpływu
1
Poza Pedrim i obroną wszyscy są dalecy od formy z jesieni..
0
No to Fermin dzisiaj z golem
0
Cudowny skład bez Araujo, Gaviego i De Jonga
0
@Borneo No Bryłka nie dołaczyla bo nie pasowało jej nord stream, a o tym ze afd chce polskie ziemie to nic w ich programie nie ma, gatkowski tak kiedyś napisał bo jedna członkini partii afd kiedyś tak na x napisała, ze uznaje wschod niemiec na terenach polskich
13
@norbi77 Szymonek już chwyta się wszystkiego i tak mu to nie pomoże. To był blad że wystartował w tych wyborach. Boją się Konfederacji i bardzo dobrze, niech się boją. To oni są teraz trzecią drogą a o polsce 2050 za kilka lat nikt nie będzie pamiętał
1
@norbi77 no własnie, całkowite przeciwieństwo Bosaka, zobaczymy w debatach tam pewnie dużo straci, ale Nawrocki raczej też zbyt dużo nie zyska. Jedynie Trzaskowski może być mocny, ale on już i tak jest nie do dościgniecia w 1 turze
2
@Pitinho no nie trafiles niestety, jestem od 5 lat wyborcą Konfederacji i pis tez krytykuję wiec no nie wyszły ci te uszczypliwości dotyczące pisu. Ale czego innego można się było spodziewać od wyborcy po.. Znajdz cos na konfederacje z migrantami i wtedy przyjdź i się odezwij
2
@July_6_BcN @July_6_BcN @QQL5 musimy walczyć, jest realna szansa na zmianę, już niewiele brakuje