kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Ależ Inigo to jest szef. Kapitalny transfer
3
@Dari0G De Jong juz nie gra
3
Bade juz nie powinno byc na boisku
0
@Szmulek porownujesz te dwa wejscia?
1
Ależ kapitalna zmiana Fermina
1
@Criss18Barca na flashscore to Pedri ma 6.6 a gra prawdziwe partidazo, dla porówniania Raphinha który gra piach w tym meczu 6.7
4
Casado za De Jonga i Fermin za Gaviego i lecimy
0
Nie no, z Pedrim w takiej dyspozycji nie mozemy stracić punktów w tym meczu
0
Jestem bardzo ciekawy jak duet Araujo-Inigo będzie dzisiaj funkcjonował..
8
Po kontuzji której doznał 11 miesięcy zastanawiano się czy będzie chodził, a dzisiaj strzela bardzo ważnego gola dla Valencii. Piekna historia
1
Haha 3 minuty, a pograli może z półtorej, brawo sędzia, świetne zawody dzisiaj trzeba to przyznać
1
Atleti sie spieszy. Myslalem ze remis im pasuje
1
Ten Asencio może być kozak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ależ to chodzi
0
Dobra myślałem że będą wałki, na razie jest okej
3
"Fuck men, fuck off" Doskonale słychać na odbiornikach a po meczu wyjdzie sędzia i powie że nic nie słyszał..
0
Jak Atletico tego nie ugra z taką obrona Realu to będą frajerami..
0
@Esteban_ no nie wiem czy się wywali to nie jest to samo Atletico co w zeszłych sezonach przed chwilą mieli passe 15 zwyciestw z rzedu, wiec pokazali ze moga seryjnie wygrywac, równiez tak samo jak my nie musza grac barazy w LM wiec to tez bedzie miało znaczenie w dalszej fazie sezonu, ja uważam że to właśnie Atletico może być grożniejszym zespołem niż Real z połamałaną obroną
0
Bez dobiutu Doncicia dzisiaj ehh.. To można sobie ten mecz Lakersów odpuścić
0
@Roobo szybkościowo chyba jednak Martin
0
Dawać ten Real w półfinale. Najlepiej nam leży
0
Ole przy 0-5. Kibice Valencii to stan umysłu
0
Ta liga to kabaret. Real dostaje swoich żółnierzy na derby, a nam wysyłają dŵoch co ograbiają nas na każdym kroku..
1
Lepszego duetu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dwóch Hernandezów który przeciwko nam popełnił jeden z największych błedów w historii La Ligi i Carlos del Cerro Grande, który popełnił największa pomyłkę sędziowską w tym sezonie i nie uznał nam w pełni legalnej bramki z Sociedad bo pomylił buty.. Za to Real na derby wysyła swoich żółnierzy. Ta liga to kabaret...
0
@paweldunajecfcb dziwnie piszesz Donald Tusk
0
Kibice Warriors dzisiaj w nocy
0
Czy Dallas czasami nie chce wymienić PJ Washingtona teraz? Dzisiaj nieobecny kolejny raz poprzez sprawy personalne, no no szykuje się kolejny trade chyba... A szkoda bo PJ to świetny defensor i w ofensywie też potrafi swoje dać
0
@Encore a ja trochę nie rozumiem zachwytów tym transferem, okej zdobywają lepszego zawodnika ale na pozycję już obsadzoną, a oddają zawodnika na pozycje gdzie już potrzebowali wzmocnień a teraz jeszcze bardziej rotacja na pozycji rzucającego obrońcy im się kurczy
1
Przypomnijcie mi czy Barcelona wystosowała jakiś list do sędziów po skandalicznej decyzji jaką było niezunanie legalnej bramki Lewandowskiego w meczu z Sociedad kiedy to pomylili buty Polaka oraz obróncy Sociedad? Czy Carlos del Serro Grande odpowiedzialny za Var po tym meczu zostal odesłany "do lódówki"?
Przecież przy tym przekręcie ta decyzja o nieprzyznaniu czerwonej kartki zawodnikowi Espanyolu po faulu na Mbappe to "błedzik"...