1

@mordini123 to już bardziej na żyłe stawism na małej skoczni

4

@draxidox czy tylko ja nie wiem o co mu chodziło w tym żarcie?

0


Według Was tu należał się karny dla Barcelony?

1

Szkoda że w najbliższym czasie nie zagramy z Realem bo ostatnio wyżej strają niż dupę mają.. Najbliższa szansa żeby sprowadzić ich na ziemie dopiero pod koniec kwietnia.. Oby było nam dane skopać im tyłek w finale

0

@fotohobby w takim tempie to minie Nawrockiego który jest po prostu fatalny. Do wybotów jeszcze 3 miesiące to kupa czasuu

1

@Kapitan hawk niedziele*

8

Magiczny Real w finale Pucharu Króla

0

@Arkon no gorszego nie ma ale Rafał depcze mu po piętach

1

@D10SLEO Trzaskowski

1

@arasz1819 oj tam już zostawcie tego biednego Nawrockiego bo on i tak nie ma szans na wygraną, powinniscie sie teraz skupić na atakowaniu Mentzena jak większość peowców na tej stronie teraz to robi

1

@Pitinho nie wiemy na kogo będzie głosować admin, ale wiemy na kogo będziesz glosowal ty, to wystarczyy

3

@MesQueUnClub96 jeden z lepszych zespółów na świecie

11

@Damiain a z kim ma debatować? Trzaskowki ci nie pojdzie nigdzie, oprocz TVP, Nawrocki to nie wie o czym gadać i nie ma żadnego programy, a Hołownia jest obsrany i boi się debatować z kimkolwiek

1

@Aragorn33 Na razie idzie dobrze więc nie potrzeba debat

2

@Pitinho no to 2/3 spolecześntwa są debilami bo 60% nie jest zadowolona z rządów Koalicji

0

@Messi1000000 mowisz o podaniu do Lino? Nie ma mowy

0

@Katalończyk 99 bo graliśmy swoje nie cofając się na własną połowę i rozpaczliwie się broniąc, ja tam nie wiedziałem która drużyna gra w 10 czy Barcelona czy Real

0

@Comentateiro no to bylismy wyrachowani za Xaviego, przypomnisz mi ile tytułów zdobylismy? Jaki brak elastyczności w meczu z Chelsea? My tam przez 3 minuty mielismy awans, 3 minuty.. Do tego graliśmy w przewadze jednego zawodnika.. W tamtym meczu po prostu byliśmy nieskuteczni, niewykorzystany karny Messiego + jeszcze kilka innych fenomenalnych interwencji Cecha Sugerujesz że w tamtym meczu powinniśmy trochę oddać piłkę Chelsea? W którym momencie??? Przez te 3 minuty kiedy mielismy awans??
Z tym że Barca świetnie się czuję w kontrach też nie końca się zgodzę, świetnie w kontrach to sobie radzi Real czy radziliśmy sobie my za Enrique kiedy z przodu mieliśmy trójkę Neymar-Suarez-Messi. W tym sezonie zdobyliśmy kilka bramek z kontry, ale też było wiele takich że psuliśmy kontry które po prostu musiały się konczyć chociażby strzałem na bramkę.

10

Śmieszy mnie to Wasze pisania, że powinniśmy się cofnąć i czekać na kontry. Już nie pamiętacie jak to było za Xaviego. Tam to co spotkanie się cofaliśmy przy korzystnym wyniku i doskonale wiemy jak to się kończyło. Jesteśmy Barceloną i mi się podoba że szukamy kolejnych bramek. Jak Wam nie pasuje taki styl to przerzućcie się na kibicowanie klubom z Madrytu.. A że raz wyjdzie, raz nie, to jest wpisane w ryzyko takiego grania. Równie dobrze mogliśmy się cofnąć w meczach z Bayernem, dwukrotnie z Realem ale tego nie zrobiliśmy bo Flick wie jakie jest DNA tego klubu i do tego momentu działało to bez zarzutu. To że wczoraj nie wyszło nie znaczy, że teraz przy korzystnym wyniku mamy się cofać i bronić wyniku.. Barcelona Xaviego sprawiła że nie chcę oglądać takiego grania, chcę oglądać ofensywny futbol i szukanie kolejnych bramek nawet kosztem takich meczy jak wczorajszy. Wolę czekać na kolejny mecz z wypiekami na twarzy niż być masochistą i czekać na kolejny mecz Xaviego..

0

@Kinginiesta oczywiście że nie
Chodzi mi o over Doncicia
+30 lub odważniej +35 a nawet +40

1

Jeśli ktoś chce łatwo zarobić sobie dzisiaj pieniążki to rzucę pomysłem..
Taki jeden Słoweniec gra dzisiaj przeciwko swojej byłej drużynie, która go sobie od tak wymieniła bo stwierdziła że nie da się z nim zbudować drużyny na lata..

0

@FcBforever221 przygoda Xaviego z Barceloną nie nauczyła dlaczego przy korzystnym wyniku nie powinniśmy się cofnąć??

1

Sezon rozstrzygnie się na Metropolitano

0

@Coutinho007 Gavi wraca po kontuzji, spokojnie, przypomnijcie sobie jakie klopse popełniał Militao jak wrócił po kontuzji a na początku tego sezonu wyglądał bardzo dobrze

0

Ale dupa boli. Mieć ich na widelcu, sytuacje na piątego gola na nodze, trybuny śpiewające "ole" a na koniec jedziemy na Metropolitano w gorszej sytuacji gdzie atmosfera od pierwszej minuty będzie bardzo gorąca. Jeszcze trzeba czekać ponad miesiąc na ten rewanż...

0

@jacobFCB ale rewanż to będzie już 4 sztuka

0

@MichuZ44 a czy ja piszę o zmianach z Las Palmas czy o zmianach z Atletico??

1

Zmiany Atletico
Lino z asystą
Correa z asystą
Sorloth z bramką
Zmiany Barcelony
Lewy z bramką
Fermin i Gavi którzy nie dają kompletnie nic
To są te detale

0

Na Wanda będzie piekielnie trudny mecz. A tylko zwycięstwo daje nam awans. Po raz kolejny zagraliśmy świetny mecz z Atletico i po raz kolejmy spieprzyliśmy

10

Gdyby był Araujo bylaby czerwona i gra w dziesiątke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?