kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pitinho Płakał to będziesz ty gdy tęczowy Rafałek 1 lipca 2026 zacznie przyjmować do Polski 20 tysięcy migrantów najgorszego sortu.. No chyba że jesteś ze strony LGBT, nigdy nie miałeś kobiet w swoim życiu i będziesz miał wywalone na to kto kogo będzie gwałcił i zabijał no to w pełni Cię rozumiem. Wtedy też bym głosował na Bonżura
7
Świetna przemowa Mentzena na Konwencji Konfederacji.
Bardzo dużo konretów, polecam obejrzeć chociażby tą wypowiedź Mentzena.
Bosak dla mnie nie wypadł aż tak dobrze
3
Bardzo ładna ta żona Mentzena
2
@Popitek12 dla dobra Polski chcesz 1 lipca 2026 roku przyjąć do Polski 20 tysięcy imigrantów najgorszego sortu?? Ludzie obudźcie się serio, bo potem będzie za późnoo
2
Krisztianu się zdenerwował
14
Nigdy bym nie pomyślał że to napiszę, ale tutaj Zandberg ma 100% racji
0
@BulaKG ja w tym roku w styczniu skonczylem, czy to oznacza że za rok podobny zwrot otrzymam?
0
Rewanż z Benfiką o 19. Nieźlee
0
@urbipl to chyba jednak ta rozmowa z Kelloggiem nie uspokiła tak Dudy jak to przekazał mediom
0
@Eto'o9 R10 było losowanie? Przecież to my jesteśmy rozstawieni wyżej
p.s ehh już widzę..
No to nici z planów
4
Kurcze, będę w Mediolanie pod koniec kwietnia kiedy to jest zaplanowany 1 mecz półfinałów LM. Ależ by było pięknie gdyby Barcelona zmierzyła się w tej fazie z Interem i pierwszy mecz rozegrała na Meazza. Zrobiłbym wszystko żeby dostać bilety i zobaczyć z trybun tego pięknego stadionu maszynę Flicka.. Trzymajcie kciuki żeby się udało
6
@okiemtypera_lucaxx95 bo nie chce w Polsce drugich Niemiec czy Szwecji, PO i Trzaskowski są proimigranccy
0
Ruch tutaj z rana jak na kafejce za dnia
0
@Tridente2015 czy ja wiem czy lepsza po lewej po prostu jest Club Brugge a po prawej Borussia i będą do nich dolosowywane Villa i Lille, każdą z tych ekip powinniśmy pokonać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nunez co za wejście. Fatalny jest
1
Ależ tempo w meczu Liverpoolu
4
Ale pudło Nuneza
0
Szkoda że Militao doznał kontuzji bo Asencio dalej by się tułał w rezerwach. Niech Brazylijczyk szybko wraca do zdrowia póki trenerem jest Carlo bo jestem pewien że ten beton posadzi młodego Hiszpana i postawi na Militao.
0
@prokofiew a słyszalem na kanale sportowym ze to nie uraz kolana a jakaś choroba go dzisiaj wykluczyła
0
@Pedri16Future bedzie losowanie albo Atleti albo Bayer
1
@xvcWinterSoldier Leverkusen tez mocne
9
Jeden plus to że Bellingham nie zagra w pierwszym meczu z Atletico/Leverkusen
8
Asencio to jest kozak straszny
2
Gvardiol wylądował w bandach?
0
Spodziewacie się dzisiaj rewanżu za Rodriego? Będzie odpowiedź kibiców Realu?
0
@Derean po co znowu szklanke kupować za 60 milionów? Olmo nie wystarczy?
0
Jeszcze tylko Juve jutro poleci i zostanie tylko Inter z Seria A
1
Jutgla wygląda naprawdę super. Nie trzeba było kupować Ferrana tylko go zostawić
0
@mekston ale połówka nasza nie?