2

@Pitinho Płakał to będziesz ty gdy tęczowy Rafałek 1 lipca 2026 zacznie przyjmować do Polski 20 tysięcy migrantów najgorszego sortu.. No chyba że jesteś ze strony LGBT, nigdy nie miałeś kobiet w swoim życiu i będziesz miał wywalone na to kto kogo będzie gwałcił i zabijał no to w pełni Cię rozumiem. Wtedy też bym głosował na Bonżura

7

Świetna przemowa Mentzena na Konwencji Konfederacji.
Bardzo dużo konretów, polecam obejrzeć chociażby tą wypowiedź Mentzena.
Bosak dla mnie nie wypadł aż tak dobrze

3

Bardzo ładna ta żona Mentzena

2

@Popitek12 dla dobra Polski chcesz 1 lipca 2026 roku przyjąć do Polski 20 tysięcy imigrantów najgorszego sortu?? Ludzie obudźcie się serio, bo potem będzie za późnoo

2


Krisztianu się zdenerwował

14


Nigdy bym nie pomyślał że to napiszę, ale tutaj Zandberg ma 100% racji

0

@BulaKG ja w tym roku w styczniu skonczylem, czy to oznacza że za rok podobny zwrot otrzymam?

0

Rewanż z Benfiką o 19. Nieźlee

0

@urbipl to chyba jednak ta rozmowa z Kelloggiem nie uspokiła tak Dudy jak to przekazał mediom

0

@Eto'o9 R10 było losowanie? Przecież to my jesteśmy rozstawieni wyżej
p.s ehh już widzę..
No to nici z planów

4

Kurcze, będę w Mediolanie pod koniec kwietnia kiedy to jest zaplanowany 1 mecz półfinałów LM. Ależ by było pięknie gdyby Barcelona zmierzyła się w tej fazie z Interem i pierwszy mecz rozegrała na Meazza. Zrobiłbym wszystko żeby dostać bilety i zobaczyć z trybun tego pięknego stadionu maszynę Flicka.. Trzymajcie kciuki żeby się udało

6

@okiemtypera_lucaxx95 bo nie chce w Polsce drugich Niemiec czy Szwecji, PO i Trzaskowski są proimigranccy

0

Ruch tutaj z rana jak na kafejce za dnia

0

@Tridente2015 czy ja wiem czy lepsza po lewej po prostu jest Club Brugge a po prawej Borussia i będą do nich dolosowywane Villa i Lille, każdą z tych ekip powinniśmy pokonać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nunez co za wejście. Fatalny jest

1

Ależ tempo w meczu Liverpoolu

4

Ale pudło Nuneza

0

Szkoda że Militao doznał kontuzji bo Asencio dalej by się tułał w rezerwach. Niech Brazylijczyk szybko wraca do zdrowia póki trenerem jest Carlo bo jestem pewien że ten beton posadzi młodego Hiszpana i postawi na Militao.

0

@prokofiew a słyszalem na kanale sportowym ze to nie uraz kolana a jakaś choroba go dzisiaj wykluczyła

0

@Pedri16Future bedzie losowanie albo Atleti albo Bayer

1

@xvcWinterSoldier Leverkusen tez mocne

9

Jeden plus to że Bellingham nie zagra w pierwszym meczu z Atletico/Leverkusen

8

Asencio to jest kozak straszny

2

Gvardiol wylądował w bandach?

0

Spodziewacie się dzisiaj rewanżu za Rodriego? Będzie odpowiedź kibiców Realu?

0

@Derean po co znowu szklanke kupować za 60 milionów? Olmo nie wystarczy?

0

Jeszcze tylko Juve jutro poleci i zostanie tylko Inter z Seria A

1

Jutgla wygląda naprawdę super. Nie trzeba było kupować Ferrana tylko go zostawić

0

@mekston ale połówka nasza nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?