kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Rafał znowu zaczyna od pisu 3/3
Ale on chociaż na pytania odpowiada
0
Zdania ekspertów La Rambli na temat flagi LGBT podzielone
0
Nawrocki zaczyna o Trzaskowskim, Trzaskowski zaczyna o Pisie. Jaki to jest dramat
1
@Fenelon o tutaj na zdjęciu nie jest czerwony
0
@kiper09 dlatego głosuj na Mentzena
2
Biejat do Trzaskowskiego pytanie :o
Tego bym się nie spodziewał
0
O matko Nawrocki jaki fikołek
2
@John_Doe no denewuje się chłop to normalne, jak podchodziłem do tablicy w szkole też byłem czerwony jak burak
1
Nawrocki chciał Stanowskiemu zadać pytanie haha
2
@PatrychoO no odpowiedział Polak mały
9
Dobrze że Stano zadał to pytanie bo pierwszy raz gościa na oczy widzę
6
Hahah Stano do Maciaka "Kim Pan jest"?
7
A Trzaskowski dalej o Pisie, drugie pytanie drugie zaczyna od pisu
1
Ojojoj Nawrocki sobie nagrabił u Hołowni. Będzie riposta marszałka
0
@MesQueUnClub96 a to już jak ktoś krytykuję Trzaskowskiego to od razu jest Konfederatą według Ciebie??
0
Oo no w końcu Biejat sobie przypomniała kogo krytykować
33
Nawet Hołownia i Biejat jadą po Trzaskowskim..
Jeszcze się okaże, że Rafał przegra te wybory ta debatą
36
"Widzę że dzisiaj wylosowała się wersja Rafała Trzaskowskiego która nie chce wpuszczać migrantów do Polski" - Stano grilluje
7
Mocno Nawrocki "tchórz" do Trzaskowskiego
0
Kto czeka tylko na Stanowskiego?
0
Magda już zmienia poglądy
0
Ee to szybko pójdzie ta debata
1
Ale się gubią na TVP
0
8 jest? Kto dojechał jeszcze oprócz Biejat i Rafała?
1
Będzie gdzieś transmisja z tej debaty czy będa tylko wejście do hali pokazywać?
10
Stanowski: "Z Końskich jest poseł Szejna więc można tu też dostać po ryju"
Mazurek: "Krzysztof jesteś mężczyzną więc nic ci nie grozi"
0
Republika chce wejść ale nie może
Hit
9
Trzaskowski czeka na Stanowskiego jak Najman w Częstochowie
5
Ale Stano jest podekscytowany
0
Ja bawiłem się świetnie, zaraz druga runda na TVN-ie