kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dmcteam my na awans stawialiśmy nie na wygraną
1
Lewis-Skelly jest fenomenalny
0
Wolałbym ten Bayern w półfinale
0
@krzysiekVeB Dosłowniee, Real sztycha w tym meczu nie może zrobić
0
A człowiek już chciał iść spać
0
Ten Lewis-Skelly to Pan piłkarz
0
Słabiutko Real wygląda. Nie zapowiada się na remontade. Barcelona w takich meczach nie dawała przeciwnikowi wyjść z własnej połowy. Pamiętne mecze z Milanem i ten Leo
1
Stówka na Real rzucona. Mam nadzieję, że nie będe bogatszy dzisiejszego wieczora.
1
@Roobo Byłoby za pieknie gdyby tak to wygladało
1
@Borry jeśli chodzi o ofensywę to tak. Nie ma surowszego bocznego obrońcy na takim poziomie w ofensywie od Martina
0
@Ghostface Pierwszy raz widziałem u niego taką akcje, że ściął do środka i minął przeciwnika i tak co z tego że to zrobił jak potem fatalnie podał aż złapałem się za głowę jak można tak spierniczyć akcje po udamym dryblingu, dobrych dośrodkować Martina w tym sezonie to mógłbym policzyć na palcach jednej ręki więc również w tym bym się nie rozpędzał. Chłop jest przeciętny i jeśli za 2/3 lata będzie w tym klubie to będę zaskoczony
0
@szela1899 jesli Martin będzie coś "ala Kounde" to pójdę na kolanach do Częstochowy (mam około 400 kilometrów)
0
@norbi77 no to jak my się zadowalamy takim występem Martina, to jakie my musimy miec oczekiwania względem niego? Nie widzę w nim kompletnie żadnych zalet no może poza tym że szybko biega
0
@esem91 chłop się gubi, jest elektryczny, nie trzyma linii spalonego, a w ofensywie bo prostu nie ma żadnych zalet, chyba jeszcze nie widziałem na takim poziomie bocznego obrońcy który jest aż tak surowy w ofensywie
0
@norbi77 uważasz że dzisiaj zagrał dobry mecz??
1
Na Celte trzeba wymyśleć coś innego jak zastąpić Balde bo jeśli Martin zagra z Realem to może to się skończyć tragicznie. Chłop odstaje poziomem i tę róznice niestety widać gołym okiem. Szkoda że Flick nie daje szansy Fortowi bo byśmy z nim mogli coś pokombinować..
0
Tylko on może sprawić że Raphinha wróci do formy.
1
@norbi77 cały mecz grał dramat
2
Czy jakiś kibic może kupić koszulkę z numerem 11 z nazwiskiem Williams JR i wrzucić to do mediów?
0
Dwie kolejne setki dla Villi. PSG nie istnieje
0
@Kuchar śmietankowych XD w którym roku?
0
To kibice BVB krzyczeli Pedri Pedri?
0
Ależ Donauruma broni. Villa już powinna prowadzić 5-2
0
Po co ten Pedri
0
Ale Villa ciśnie PSG
0
I co dalej gacie pełne?
0
@Salchent bardzo spokojni, zaraz wejdzie Pedri i Inigo i bedzie spokój
0
@NerwowyFistaszek przecież sytuacja Kounde to była setka
2
Ależ ze spokojem sobie ten meczyk Barcy oglądam dzisiaj. Bramka BVB nic w tej kwestii nie zmieniła. Spodziewałem się że tak to może dzisiaj wyglądać, gdyby nie fatalne zachowania Kounde i Raphinhi już w ogóle byłby totalny spokój, a tak pewnie Flick wpuści zaraz Pedriego i Inigo
4
Idziecie na swój pierwszy wymarzony mecz swojej ukochanej drużyny w LM a tam zamiast hymnu Ligi Mistrzów puszczają hymn Ligi Europy..