0

@dmcteam my na awans stawialiśmy nie na wygraną

1

Lewis-Skelly jest fenomenalny

0

Wolałbym ten Bayern w półfinale

0

@krzysiekVeB Dosłowniee, Real sztycha w tym meczu nie może zrobić

0

A człowiek już chciał iść spać

0

Ten Lewis-Skelly to Pan piłkarz

0

Słabiutko Real wygląda. Nie zapowiada się na remontade. Barcelona w takich meczach nie dawała przeciwnikowi wyjść z własnej połowy. Pamiętne mecze z Milanem i ten Leo

1

Stówka na Real rzucona. Mam nadzieję, że nie będe bogatszy dzisiejszego wieczora.

1

@Roobo Byłoby za pieknie gdyby tak to wygladało

1

@Borry jeśli chodzi o ofensywę to tak. Nie ma surowszego bocznego obrońcy na takim poziomie w ofensywie od Martina

0

@Ghostface Pierwszy raz widziałem u niego taką akcje, że ściął do środka i minął przeciwnika i tak co z tego że to zrobił jak potem fatalnie podał aż złapałem się za głowę jak można tak spierniczyć akcje po udamym dryblingu, dobrych dośrodkować Martina w tym sezonie to mógłbym policzyć na palcach jednej ręki więc również w tym bym się nie rozpędzał. Chłop jest przeciętny i jeśli za 2/3 lata będzie w tym klubie to będę zaskoczony

0

@szela1899 jesli Martin będzie coś "ala Kounde" to pójdę na kolanach do Częstochowy (mam około 400 kilometrów)

0

@norbi77 no to jak my się zadowalamy takim występem Martina, to jakie my musimy miec oczekiwania względem niego? Nie widzę w nim kompletnie żadnych zalet no może poza tym że szybko biega

0

@esem91 chłop się gubi, jest elektryczny, nie trzyma linii spalonego, a w ofensywie bo prostu nie ma żadnych zalet, chyba jeszcze nie widziałem na takim poziomie bocznego obrońcy który jest aż tak surowy w ofensywie

0

@norbi77 uważasz że dzisiaj zagrał dobry mecz??

1

Na Celte trzeba wymyśleć coś innego jak zastąpić Balde bo jeśli Martin zagra z Realem to może to się skończyć tragicznie. Chłop odstaje poziomem i tę róznice niestety widać gołym okiem. Szkoda że Flick nie daje szansy Fortowi bo byśmy z nim mogli coś pokombinować..

0


Tylko on może sprawić że Raphinha wróci do formy.

1

@norbi77 cały mecz grał dramat

2

Czy jakiś kibic może kupić koszulkę z numerem 11 z nazwiskiem Williams JR i wrzucić to do mediów?

0

Dwie kolejne setki dla Villi. PSG nie istnieje

0

@Kuchar śmietankowych XD w którym roku?

0

To kibice BVB krzyczeli Pedri Pedri?

0

Ależ Donauruma broni. Villa już powinna prowadzić 5-2

0

Po co ten Pedri

0

Ale Villa ciśnie PSG

0

I co dalej gacie pełne?

0

@Salchent bardzo spokojni, zaraz wejdzie Pedri i Inigo i bedzie spokój

0

@NerwowyFistaszek przecież sytuacja Kounde to była setka

2

Ależ ze spokojem sobie ten meczyk Barcy oglądam dzisiaj. Bramka BVB nic w tej kwestii nie zmieniła. Spodziewałem się że tak to może dzisiaj wyglądać, gdyby nie fatalne zachowania Kounde i Raphinhi już w ogóle byłby totalny spokój, a tak pewnie Flick wpuści zaraz Pedriego i Inigo

4


Idziecie na swój pierwszy wymarzony mecz swojej ukochanej drużyny w LM a tam zamiast hymnu Ligi Mistrzów puszczają hymn Ligi Europy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?