0

Ależ Cubarsi to jest szef w tym meczu

0

Do kogo on dośrodkowywał?

1

Czy Martin jest w stanie zagrać chociaż jedną piłkę do przodu jak już jest na połowie przeciwnika?

0

Fermin chyba najlepszy na razie

0

Na jesień byłaby to bramka Raphinhi

1

Jeszcze będzie normalnie, jeszczę będzie przepiękniee...

0

@Lucyffffer1922 dlaczego fatalny?

0

@Starrk Argumentował to tak, ze inni kandydaci przyjdą do niego na rozmowę i będzie mógł wtedy zadać im pytania, a że Trzaskowski odmówil przyjścia to pytał na debacie..

2

@Comentateiro Ależ oczywiście, słuchałem także całego wywiadu z Magdaleną Biejat i według mnie również wypadła całkiem przyzwoicie. Teraz czekam na Szymona bo uważam że Hołownia w takiej formie rozmowy również może tylko zyskać.

3

@Starrk Owszem, myślę, że byłoby trochę ostrzej, ale luźnej rozmowy i dobrego humoru też by nie zabrakło.

3

Oho, widze że rycerzyki Rafała już się uaktywnili po tym jak Stanowski przedstawił Nawrockiego w nieco innym świetle niż to, do którego przyzwyczaiła nas kampania wyborcza. Prawda jest taka, że Nawrocki na pewno dużo zyska tym wywiadem. Ludzie mieli okazję zobaczyć go z innej strony niż ta, gdzie jawił się jako nijaki, bezbarwny, wręcz przypominający chodzącego robota czy drętwy performer.. Uważam, że Trzaskowski popełnia duży błąd, nie pojawiając się w Kanale Zero to mogłaby być dla niego szansa, żeby pokazać się w mniej telewizyjnej, a bardziej ludzkiej wersji, tak jak to zrobił Nawrocki.

2

@Luciano99 żebys Ty taki geroj na stronie Realu był, a nie wyzywasz Lewego od drewniaków :P

3

@Andi18 z Valladolid to sobie powinniśmy drugim składem poradzić

0

Znany jest już terminarz? Pierwszy mecz gramy we wtorek czy w środę?

1

Szkoda Aston Villi wczoraj bo dzisiaj już byśmy wiedzieli że kadrowicz Michała Probierza zdobędzie w tym roku LM

13


Myślę że jest to idealny czas by przypomnieć sobie słowa Carlo Ancelottiego po przegranym meczu z Liverpoolem 27 listopada..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jaka szkoda że pierwszy mecz gramy na Monjuic. Będę w tym terminie w Mediolanie i bym zapłacił każde pieniądze żeby zobaczyć naszych chłopaków z trybun Giuseppe Meazzy. No nic pozostaje oglądanie meczyku wśród kibiców Interu w barze w Mediolanie.. Brać szalik Barcelony?

0

@Misiek22 tam byl taki sam karny jak dla Arsenalu

0

@dmcteam my na awans stawialiśmy nie na wygraną

1

Lewis-Skelly jest fenomenalny

0

Wolałbym ten Bayern w półfinale

0

@krzysiekVeB Dosłowniee, Real sztycha w tym meczu nie może zrobić

0

A człowiek już chciał iść spać

0

Ten Lewis-Skelly to Pan piłkarz

0

Słabiutko Real wygląda. Nie zapowiada się na remontade. Barcelona w takich meczach nie dawała przeciwnikowi wyjść z własnej połowy. Pamiętne mecze z Milanem i ten Leo

1

Stówka na Real rzucona. Mam nadzieję, że nie będe bogatszy dzisiejszego wieczora.

1

@Roobo Byłoby za pieknie gdyby tak to wygladało

1

@Borry jeśli chodzi o ofensywę to tak. Nie ma surowszego bocznego obrońcy na takim poziomie w ofensywie od Martina

0

@Ghostface Pierwszy raz widziałem u niego taką akcje, że ściął do środka i minął przeciwnika i tak co z tego że to zrobił jak potem fatalnie podał aż złapałem się za głowę jak można tak spierniczyć akcje po udamym dryblingu, dobrych dośrodkować Martina w tym sezonie to mógłbym policzyć na palcach jednej ręki więc również w tym bym się nie rozpędzał. Chłop jest przeciętny i jeśli za 2/3 lata będzie w tym klubie to będę zaskoczony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?