kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde meczennik chyba nie
0
@MessiForeverTheBest napisał że rzucał przedmiotem w kierunku niego więc w tym przypadku nic nie mogą zrobić, jedynie dać najłagodniejszą karę w tym przypadku czyli 4 mecze
5
"Real Madryt: W 120. minucie zawodnik (22) Antonio Rüdiger został wyrzucony z boiska z następującego powodu: za rzucenie przedmiotem z pola technicznego, próbując mnie dosięgnąć. Po pokazaniu czerwonej kartki musiał być przytrzymywany przez kilku członków sztabu technicznego, wykazując agresywną postawę"
Czerwona kartka Rudigera opisana w protokole sędziowskim. Także wszystko wskazuje na to że 4 mecze minimum dostanie, więc Real bez neandertalczyka w klasyku
0
@Luciano99
Gdzie relacje użytkowników?
Ode mnie @mate92 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15569965#comment-15569965
1
Barca wygrywa, Warriors wyszarpują zwycięsywo z Houston bez Butlera, piękny poranek
2
Wpiszcie sobie Barcelona na google, fajerwerki nam strzelaja
8
Rudiger rzucił torebką lodu w sędziego ale w niego nie trafił, także 1 mecz zawieszenia dostanie, już nie przesadzajmy nic mu nie zrobił, gorzej jakby podrapał się po nosie.. wtedy to 3 mecze minimum
44
Co to jest za dzieciak, kosmiczny występ dzisiaj
2
Bogowie Futbolu byli dzisiaj sprawiedliwi tak samo jak 18 grudnia 2022 roku
2
Studio dzisiaj tragiczne. Może i lepiej że nie trasmitują naszego meczu z Interem na TVP
10
Cubarsi co dzisiaj zagrał partidazo to nie mam pytań, ale nam się chłopak trafił.. Stoper na lata. Niesamowity występ. Dla mnie cichy bohater tego meczuu
0
W studiu chyba siedzą te same osoby co wybierają MVP w Lidze Mistrzów bo uważają że to Pedri powinien być MVP tego meczu, ciekawe czy oglądali ten sam mecz
0
Ferran MVP? Dla mnie ktoś z dwójki Cubarsi, Kounde
0
Rudiger zawieszenie w lidze czy tylko w Pucharze?
7
Viva la Vida na La Cartuja, oby w Monachium była powtórka
0
Z Balde chyba nie jest jeszcze wszystko w porządku, wydaje się jakby trochę kuśtykał
1
Chlopaki nawet nie mają sił świętować, 10 minut i pod prysznic bo misja jeszcze się nie skończyła
0
Jak to szło.. Real nie przegrywa finałów??
0
Chwile poświętować i zbierać już siły na środę bo dużo nas kosztował ten dzisiejszy mecz
1
On jest chory psychicznie
1
Ferrana zmienia, kto bedzie karne strzelał??
0
Real stawia wszystko na jedną kartę
2
Yamal już nie może, zmień go bo w środę arcyważny mecz
0
Tracimy gościa do karnego
2
Fizycznie Real niestety wygląda lepiej
0
Yamal kuśtyka? .
2
Barcelona ma 4 zółte kartki
Real 2 zółte karki
De Burgos robi co może, a my nadal żywi
0
Spróbujmy z Fatim
2
Najgorzej teraz jak przegramy ten mecze po dogrywce.. Musimy to przepchnąć jakoś
0
Nie no to jest karnyy