0

Dobrze że jest Kleczek. Będzie na co popatrzeć

0

Ile minęło czasu od ręki De Jonga do gola Barcelony? Ma ktoś taką informację lub dostęp do całego meczu i może to odtworzyć?

43

Niech poniedziałek nie zwiedzie Was od faktu że wczoraj próbowano nas jawnie ograbić, a Real Madryt to najobrzydliwszy klub na świecie

3

Oby nasz zespół nie przeszedł obojętnie wobec tego, co działo się wczoraj na Montjuïc, bo to, co zaprezentował sędzia, to był jawny kryminał. Tak fatalnego sędziowania w tym sezonie jeszcze nie widziałem – nawet w meczu Realu z Celtą te wszystkie cyrki były mniej absurdalne niż to, co wydarzyło się wczoraj.
Naprawdę liczę na to, że katalońskie media nie odpuszczą i rozdmuchają tę sprawę jak najmocniej się da. Tego nie można zostawić bez echa.
A jak słyszę już wypowiedzi naszych dziennikarzy mianowicie, Wichniar mówi, że sędzia „dał radę”, Święcicki, że „nie ma co za dużo gadać o sędziowaniu” – to ręce opadają. Jutro pewnie do tego grona wzajemnej adoracji dołączy Ćwiąkała. To jest po prostu niepoważne.
Mam szczerą nadzieję, że chociaż katalońskie media będą bezlitosne dla Hernándeza Hernándeza i nie zostawią na nim suchej nitki za ten mecz.

1

Jak się nazywa ta piosenka która wybrzmiewała dzisiaj na Monjuic jak piłkarze wychodzili na murawe a kibice wymachiwali flagami, fragment tego utworu słuchać na początku skrótu od Eleven?

0

@ShawnC to odpal jeszcze raz szczegolnie fenomenalne podanie do Yamala który finalnie podał do Raphinhi który nie strzelił na pustą

1

Nie wiem czy już ktoś to zauważył, ale też trzeba zanotować świetne wejście Forta. Widać że chłop w ważnych meczach nie pęka na robocie

1

W porównaniu do dzisiejszego sedziowania Hernandeza Hernandeza można powiedzieć że Marciniak we wtorek gwizdał po profesorsku

0

@ElKamil nie no musiałby to cofnąć

12

Ja bym też do ogródka Hernandeza wrzucił nabranie się na tego bezczelnego nura Mbappe po którym podyktował karnego, później cofniętego przez spalonego. Stać 3 metry obok tego zdarzenia i podyktować za to karnego to też jest sztuka..

0

Ma ktoś dostęp do całego meczu albo gdzie go można zobaczyć? Chciałbym policzyć te podania po ręce De Jonga do bramki Yamala

0

@Azi gdzie ewidentny karny na Raphinhi?

0

@NeroTFP1 o De Jongu zapomniał

9


Tak się zastanawiam czemu wszyscy pomijają tą sytuację w kontrowersjach. Przecież tutaj też jest ewidentny rzut karny i również po tej sytuacji Tchoumeni powinien obejrzeć drugą żółtą kartkę i opuścić boisko. Kopnięcie ewidentne, w powtórce od tyłu było to widać jeszcze wyraźniej

0

@kanver_ dokładnie tak kolega mowi, gdyby nie było samego Raphimhi po drugiej stronie to zólta, w takim jednak przypadku należała się czerwona, ja bym jeszcze dodał rzut karny na Raphinhi za kopnięcie Tchoumaniego i co jest roznoznaczne z wyrzuczeniem franzuza z boiska jak nie w tamtej sytuacji to w tej

21

Hernandez Hernadez powinien być MVP

0

@La Pulgaa a no tak, 3 tytuł na wyciągniecie reki

9

Gdyby ktoś po transferze Mbappe do Realu powiedział mi że Barcelona wygra wszystkie 4 mecze z Realem w sezonie to bym zapytał co pali i gdzie można to dostać

3

Co za sezon. 3 tytuły, półfinał LM, 4 wygrane mecze z Realem, będąc w trzech z nich o dwie klasy lepsi od prześcieradeł..

3

Dawno nie widziałem żeby obie drużyny dzieliła taka przepaść a mecz skończył się tylko jednobramkowym zwyciestwem. Jak to się stało to wie tylko Hernandez Hernandez

11


W jednej sytuacji ręka, w drugiej nie
Czego nie rozumiecie?

0

Najbardziej to żal Fermina

2

Ten mecz był gorzej sędziowany nawet od tego Realu z Celta w CDR, a to duża sztuka. Brawo Hernandez Hernandez

3

Jak można być tak dużo lepszym zespołem i wygrać tylko 4-3 to wie tylko Hernandez Hernandez

8

Okradli Fermina z akcji życia

1

Robi co może hahaha

0

Solenizant Fermin co za akcja

2

Haha gdzie tu jest przy ciele

0

Vini vs Fort, może być ciekawie

0

To się zemści, dramat Rapha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?