0

@Stinger_ no to chyba mu koło ratunkowe rzucil a nie zgrillował, bo batyr sam by na to nie wpadł żeby to wyjaśnić, kolejne potwierdzenie że stanowskiemu bliżej jest do pisu

0

@Stinger_ kiedy zgrillował? XD

1

@Martwy na 1 ture nie ide, w drugiej nie na trzaskowskiego

7

No dobra tutaj Mentzen > Hołownia

4

Stanowski ~ "Aborcja do 14 roku życia"

0

Ciekawe co Sławek w telefonie czyta, pewnie ile Singapur ma mieszkańców

6

Mentzen na razie na plus

4

@BobSwagger o matkoo kolejny..

4

Ależ pojazd w komentarzach pod wywiadem z Trzaskowskim na Kanale Zero, po wywiadzie z Nawrockim same pozytywne opinie a tutaj widzowie nie zostawili suchej nitki po prezydencie Warszawy. Widać jakich odbiorców ma Kanal Zero

3

Trzaskowski dużo zyska tym wywiadem. Gdybym nie wiedział kim jest, nie znał jego poglądów i z jakiej partii jest, to bym się nabrał..

2

@July_6_BcN jest jest na żywo, nawet odwoływał się do wczorajszych słów Hołowni i wtorkowych Rokity

0

Chyba nie będzie telefonów

0

@maroon to nie wiem u kogo..

0

@maroon Ktoś kto oczekiwał że Trzaskowski pójdzie do Stanowskiego i będzie chamem i prostakiem były chyba bardziej projekcją niż realną oceną. Tym bardziej dobrze, że rozmowa jest rzeczowa i kulturalna – na tym Rafał dużo zyskujee

0

@Qlewer
Z Trzaskowskim rozmowa jest bardziej merytoryczna, a z Nawrockim to taki bardziej swobodny, luźniejszy klimat. Każda z tych rozmów ma coś do zaoferowania, więc trudno je porównać, ale trzeba przyznać że Stano tu i tu stara się być kulturalny i odnosic sie z szacunkiem do kandydata..

2

@Comentateiro A to muszę być w sekcie Stano żeby go pochwalić za dobry pomysł z tymi wywiadami? Uważasz że te wywiady z wszystkimi kandydatami są dobre czy kompletnie niepotrzebne?

0

@D10SLEO a jechałeś po Stanowskim po wywiadzie z Nawrockim? Jeśli nie to nie jesteś rybką

7

Ale co Platformersi tutaj napsioczyli na to, że Stano był za miękki dla Nawrockiego i że Trzaskowskiego to by na jego miejscu tak zgrillował, że by się nie pozbierał to ich.. Tymczasem – rozmowa z Hołownią i Trzaskowskim kulturalna, na poziomie. No i elegancko. Brawo Stanoo..

0

@D10SLEO hahah rybka złapała haczyk, celowo tak napisałem bo po wywiadzie z Nawrockim cała La Rambla miała straszne pretensje że Stanowski był zbyt uprzejmy i ugodowy i że Trzaskowski jak przyjdzie to będzie straszne grillowanie i wszystko mu wyciągnie. Widzimy jednak że jest zupełnie inaczej, całkiem przyjemna rozmowa w bardzo miłej atmorsferze..

0

Stano znowu słodkopierdzący

2

No dobra papież wybrany można się przenieść na rozmowę Stanowskiego z Trzaskowskim

1

Gdzie ten papież?? Zawsze wychodził od razu

0

@Piotrek1993 Tagle najsympatyczniejszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jan Paweł II został wybrany 16 października 1978 roku – biały dym pojawił się o 18:18, a papież został ogłoszony o 18:44, po 26 minutach.
Benedykt XVI wybrano 19 kwietnia 2005 – dym ukazał się o 17:50, ogłoszenie nastąpiło o 18:40, czyli po 50 minutach.
Franciszek został papieżem 13 marca 2013 – biały dym pojawił się o 19:06, a ogłoszono go o 20:12, po 66 minutach.

Czyli wygląda na to że w ciągu godziny powinniśmy poznać nowego papieża

0

Oby Tagle ale pewnie Parolin

0

@zadafcb wczoraj było tylko jedno glosowanie czy dwa?

1

@Gibbon_FCB akurat Nawrocki tam wypadł bardzo dobrze i gadał nawet z sensem

0

Trzaskowski jednak zdecydował się póĵść do Stanowskiego? Dzisiaj rozmowa z Rafałem na Kanale Zero

0

Błąd Kiwiora i 2-0 PSG

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?