0

Oby Fort od początku drugiej połowy

0

Czy Martin zaliczył dzisiaj jakieś celne podanie do przodu??

0

Wstawaj Olmoo.. Musisz chłopaku

0

Pedri loading złota piłka

0

Co za strzał Pedriegoo geniusz

1

@Bykunn niestety

0

Neymar co za powrót

0

@Janas11224 w defensie imo bo w ofensywie fatalnie

0

Niepokoi słabsza dyspozycja Pedriego dzisiaj, oby sie rozkręcił

0

Kartki na konferencji zostawił?

1

@Sebolinho z tylu bo z przodu co kontakt to strata

0

Martin na razie w defensywie dowozi

0

Dla mnie to jest karny. Reki jeszcze na ziemi nie było żeby uznać że się podpierał

3

Flick jaką pione przybił Martinowi haha szef

1

Martin wejdzie za Mendiego według Szpaka

0

To pograł Mendy

0

@Sinirsey xdd
..

0

Doping dla Barcelony lepszy niż na Monjuic

0

Neymar jednak wrócił

0

De Burgos marsowa mina

2

Gdzie wy macie tego Szpakowskiego jak na TVP jeszcze nic nie ma? Gdzie wy oglądacie?

1


Papież Franciszek pewnie zerkał z góry i kręcił głową na zachowanie niektórych polityków

1

@sergio5 tak nam odskoczyli? jeszcze niedawno pamiętam że dzieliły nas 1-2 mecze a teraz po 3 zwycięstwach z rzedu 4?

0

@tbas ile ja bym dał zeby tam byc

0

@ikar34 no tak nikt nie ogląda tylko 100 tysięcy ludzi XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

@michal26 i osoba która najwięcej mówi że Duda nas źle reprezentuje na arenie międzynarodowej

1

@Roobo uprzedziłeś mnie
usuwam

20

@BorzyKrzys gdyby Duda tak zrobił to internet by zapłonął, a koalicja by go zlinczowała, tusk już cos napisał o zachowaniu Hołowni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?