4


Raphinha bawi się razem z kibicami
"Kto nie skacze ten z Madrytu, hey hey..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Safrani no i sprawdza się że według sondaży to Mentzen ma większe szanse na wygraną w 2 turze z Trzaskowskim

2

@Criss18Barca Leo to w tej sytuacji na początku swojej kariery by soczystego lobika zaserwował bramkarzowi

7


Chyba każdy z nas pod nosem razem z kibicami skandował wczoraj nazwisko tego magika. Komentatorowi Arabskiej telewizji też się udzieliło..

1

Nie wykartkowaliśmy się czyli Raphinha, Gavi, Kounde i Inigo obowiązkowo na Valladolid out

0

Kiedy ostatni raz Barcelona oddała 40 strzałów w meczu?? Może ktoś to sprawdzić? Nawet w meczu z Valencią, który wygraliśmy 7-1 oddaliśmy 22 strzały

0

Bylo dobrze Fati aż do tego strzału

2

Piłkarze Mallorci nawet się śmieją że dalej są na 0 z tyłu

6

Ależ Pedri gra dzisiaj partidazo. Jestem spokojny o wynik

1

Fort w obronie niestety nie dojeżdza

0

Araujo na razie każdy pojedynek z Larinem przegrywa

0

Wystarczyło się zezłościć po meczu i już chłopaki w 1 składzie

1

@ikar34 no gdziee

4


Szef Curry gotujee
Warriors wygrywają pierwszy mecz z Rockets 95-85 i obejmują prowadzenie w serii

0

@MesQueUnClub96 na Getafe nigdy nie będę liczyl w starciach z Realem, oby Celta powalczyła

0

Powinien być penalti para Real Madrid. No, ale karny dla Realu rzadko kończy się gole więc róznie to się mogło skończyć

0

Real lepiej dzisiaj wygląda

0

@KyngPyng na finał LM

0

@Batys słychać było tylko dwa pierwsze przekleństwa, ale potem jeszcze przez 20 sekund ale już przy wyłączonym mikrofonie

3

@Safrani w sumie racja

0

@Batys no co chyba każdy używał takie wulgaryzmy jak footrool po starconym golu

26

Z Mallorca Flick mógłby dać szanse Fortowi na lewej obronie. W zeszłym sezonie grywał praktycznie tylko i wyłącznie na lewej stronie i spisywał się bardzo dobrzee nawet jak go wyjęto z szafy na arcyważny mecz z Atleticoo w lidze jak kontuzji doznał Cancelo..

4

@July_6_BcN To się w pale nie mieściii

0

Ależ ważne zwycięstwo Las Palmas

1

@Eto'o9 R10 pewnie na Valladolid będa chcieli się wykartkować

4

Dobra @Luciano99 poświęciłem się i porobiłem screeny po bramce na 1-3.. Jak jutro wytrzeźwiejszesz to możesz uderzać do mnie, a później tworzyć kompilacje.. Tylko ostrzegam jest bardzo dużo wulgaryzmów i też muszę przyznać że jakiś mocniejszych kwiatków nie było.. Najczęściej powtarzany komentarz to "że z Interem nie mamy czego szukać"

2

@Luciano99 Kto się podejmie zastępując @Luciano99??

10

@Luciano99 będzie przegląd komentarzy?? Dawno tak nie czekałem..
Myślę że mogą być ładne kwiatki

0

@Culer9002 tu nie ma i z Argentyną na Messim też nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?