kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Raphinha bawi się razem z kibicami
"Kto nie skacze ten z Madrytu, hey hey..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Safrani no i sprawdza się że według sondaży to Mentzen ma większe szanse na wygraną w 2 turze z Trzaskowskim
2
@Criss18Barca Leo to w tej sytuacji na początku swojej kariery by soczystego lobika zaserwował bramkarzowi
7
Chyba każdy z nas pod nosem razem z kibicami skandował wczoraj nazwisko tego magika. Komentatorowi Arabskiej telewizji też się udzieliło..
1
Nie wykartkowaliśmy się czyli Raphinha, Gavi, Kounde i Inigo obowiązkowo na Valladolid out
0
Kiedy ostatni raz Barcelona oddała 40 strzałów w meczu?? Może ktoś to sprawdzić? Nawet w meczu z Valencią, który wygraliśmy 7-1 oddaliśmy 22 strzały
0
Bylo dobrze Fati aż do tego strzału
2
Piłkarze Mallorci nawet się śmieją że dalej są na 0 z tyłu
6
Ależ Pedri gra dzisiaj partidazo. Jestem spokojny o wynik
1
Fort w obronie niestety nie dojeżdza
0
Araujo na razie każdy pojedynek z Larinem przegrywa
0
Wystarczyło się zezłościć po meczu i już chłopaki w 1 składzie
1
@ikar34 no gdziee
4
Szef Curry gotujee
Warriors wygrywają pierwszy mecz z Rockets 95-85 i obejmują prowadzenie w serii
0
@MesQueUnClub96 na Getafe nigdy nie będę liczyl w starciach z Realem, oby Celta powalczyła
0
Powinien być penalti para Real Madrid. No, ale karny dla Realu rzadko kończy się gole więc róznie to się mogło skończyć
0
Real lepiej dzisiaj wygląda
0
@KyngPyng na finał LM
0
@Batys słychać było tylko dwa pierwsze przekleństwa, ale potem jeszcze przez 20 sekund ale już przy wyłączonym mikrofonie
3
@Safrani w sumie racja
0
@Batys no co chyba każdy używał takie wulgaryzmy jak footrool po starconym golu
26
Z Mallorca Flick mógłby dać szanse Fortowi na lewej obronie. W zeszłym sezonie grywał praktycznie tylko i wyłącznie na lewej stronie i spisywał się bardzo dobrzee nawet jak go wyjęto z szafy na arcyważny mecz z Atleticoo w lidze jak kontuzji doznał Cancelo..
4
@July_6_BcN To się w pale nie mieściii
0
Ależ ważne zwycięstwo Las Palmas
1
@Eto'o9 R10 pewnie na Valladolid będa chcieli się wykartkować
4
Dobra @Luciano99 poświęciłem się i porobiłem screeny po bramce na 1-3.. Jak jutro wytrzeźwiejszesz to możesz uderzać do mnie, a później tworzyć kompilacje.. Tylko ostrzegam jest bardzo dużo wulgaryzmów i też muszę przyznać że jakiś mocniejszych kwiatków nie było.. Najczęściej powtarzany komentarz to "że z Interem nie mamy czego szukać"
2
@Luciano99 Kto się podejmie zastępując @Luciano99??
10
@Luciano99 będzie przegląd komentarzy?? Dawno tak nie czekałem..
Myślę że mogą być ładne kwiatki
0
@Culer9002 tu nie ma i z Argentyną na Messim też nie ma