4

Abstrahując że nominalnie są to trzej lewoskrzydlowi

3

Wolę wyłożyć wiecej na Laporte. A na Munira przyjdzie jeszcze czas. Zobaczysz że sie wybije za te3, 4 lata i będzie kosił brameczki. Za Suareza na skrzydle może grać Turan.

3

Ja już po głębszej analizie jestem tego pewien. Zobacz ktora jest godzina. Nawalił się pewnie i gada głupoty.
O ile jest pełnoletni xd

5

Hazard, Bale i Ronaldo razem? Jak on chce ich poustawiać?

0

Jakiego uchodźcę? Turana? Co on ma z uchodzca wspólnego?

0

Okaze sie za 6 miesięcy czy bedzie multikonto pewnie.

1

Coś tu smierdzi na kilometr xd

3

Czyli że to fejk?
Nie umniejszajac oczywiście. Jeśli to prawda to calym sercem jestem z Toba Wisnia. A jeśli nie to idz i wiecej tu nie wracaj. :)

0

W sporcie nie ma miejsca na rozterki moralne. :)

2

Barca rozważa jedynie transfer Nolito (29) lub Denisa Suareza jako alternatywę. [md, sport]
Ostatnio pisali, ze Celta nie zgodzi się na wypożyczenie, natomiast transfer jak najbardziej. Pytanie czy potrzebujemy teraz zimą Nolito skoro doszedl Turan i Vidal, czy może lepiej wstrzymać się do letniego okienka i dozbierać na kogoś konkretniejszego i może młodszego.

7

Bedzie dobrze Wiśnia. Jeszcze zorganizujemy zlot. ;)

0

Dzięki. :D.

0

Arda kreator? Zobaczymy. Bedzie dobrze

1

Possible line-up (vs Granada): Bravo - Vidal Pique Vermaelen Mathieu - Rakitic Busquets Arda - Messi Suarez Neymar #fcblive [rac1]
No jestem za! Ciekaw jestem zestawienia Rakitica razem z Ardą. Vidal od pierwszej minuty.
Nice!

1

Mam nadzieję. W końcu jakiegoś konkretnego zmiennika mamy :D

1

To co, Arda Turan z Espanyolem na prawym skrzydle?

0

Przynajmniej mamy pewność co do tego, że Turan zagra w obu nadchodzących meczach.

3

0

ja mam taką tapetę zaraz Ci prześlę :)

1

4

Arda: "Iniesta has always been an idol. It wasn't easy to play against him --- I felt bad when I gave him a kick... (laughs)" [catradio]
Coraz bardziej go lubie za to poczucie humoru. :D

8

Prawdziwe wiarusy siedzą tu po nocy. :D

0

Chodzi o ośrodki. Ok. Ale czuje że i tak kij z tego wyjdzie. :D

1

PanZagadka.
A co z tym Knurowem? Wszyscy najblizej do centrum będą mieli. Ja z chłopakami w Tuszynie, Koszelówce i Cesarce organizowalem zloty motocyklowe więc moge coś zagadać. :)

0

Nowy nick? Ja zalatwie koszulki zlotowe. Tylko nie odpuść tego tematu

5

Ej serio. Zlot na wiosnę nie byłby taki głupi. Wynajem pokoi w jakimś ciulatym apartamencie z grillem, chlaniem i śpiewaniem to koszta 50-80 zł plus dojazd. Dobrze by sie bylo ugadac kiedyś. :D

0

Jest tu ktoś z okolic Łodzi? Mozna by się skumać kiedyś na jakąś integrację. :D

0

Jak ktoś z centrum to zapraszam na flaszke. :D

0

Ładnie powiedział. Ale fakt faktem, że podnieśli chłopaki ciśnienie wieeeelu kibicom :D

0

Mam to przesłać na platformę. Ale dzięki tak panowie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?