jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Abstrahując że nominalnie są to trzej lewoskrzydlowi
3
Wolę wyłożyć wiecej na Laporte. A na Munira przyjdzie jeszcze czas. Zobaczysz że sie wybije za te3, 4 lata i będzie kosił brameczki. Za Suareza na skrzydle może grać Turan.
3
Ja już po głębszej analizie jestem tego pewien. Zobacz ktora jest godzina. Nawalił się pewnie i gada głupoty.
O ile jest pełnoletni xd
5
Hazard, Bale i Ronaldo razem? Jak on chce ich poustawiać?
0
Jakiego uchodźcę? Turana? Co on ma z uchodzca wspólnego?
0
Okaze sie za 6 miesięcy czy bedzie multikonto pewnie.
1
Coś tu smierdzi na kilometr xd
3
Czyli że to fejk?
Nie umniejszajac oczywiście. Jeśli to prawda to calym sercem jestem z Toba Wisnia. A jeśli nie to idz i wiecej tu nie wracaj. :)
0
W sporcie nie ma miejsca na rozterki moralne. :)
2
Barca rozważa jedynie transfer Nolito (29) lub Denisa Suareza jako alternatywę. [md, sport]
Ostatnio pisali, ze Celta nie zgodzi się na wypożyczenie, natomiast transfer jak najbardziej. Pytanie czy potrzebujemy teraz zimą Nolito skoro doszedl Turan i Vidal, czy może lepiej wstrzymać się do letniego okienka i dozbierać na kogoś konkretniejszego i może młodszego.
7
Bedzie dobrze Wiśnia. Jeszcze zorganizujemy zlot. ;)
0
Dzięki. :D.
0
Arda kreator? Zobaczymy. Bedzie dobrze
1
Possible line-up (vs Granada): Bravo - Vidal Pique Vermaelen Mathieu - Rakitic Busquets Arda - Messi Suarez Neymar #fcblive [rac1]
No jestem za! Ciekaw jestem zestawienia Rakitica razem z Ardą. Vidal od pierwszej minuty.
Nice!
1
Mam nadzieję. W końcu jakiegoś konkretnego zmiennika mamy :D
1
To co, Arda Turan z Espanyolem na prawym skrzydle?
0
Przynajmniej mamy pewność co do tego, że Turan zagra w obu nadchodzących meczach.
3
http://ifotos.pl/zobacz/171066824_snnhxwx.jpg
proszę :)
0
ja mam taką tapetę zaraz Ci prześlę :)
1
https://www.facebook.com/ArdaTuran/photos/a.151770604835856.32133.142721405740776/1117146664964907/?type=3&theater
Turan z Iniestą i Vidalem :) Opis zdjęcia mówi wszystko :)
4
Arda: "Iniesta has always been an idol. It wasn't easy to play against him --- I felt bad when I gave him a kick... (laughs)" [catradio]
Coraz bardziej go lubie za to poczucie humoru. :D
8
Prawdziwe wiarusy siedzą tu po nocy. :D
0
Chodzi o ośrodki. Ok. Ale czuje że i tak kij z tego wyjdzie. :D
1
PanZagadka.
A co z tym Knurowem? Wszyscy najblizej do centrum będą mieli. Ja z chłopakami w Tuszynie, Koszelówce i Cesarce organizowalem zloty motocyklowe więc moge coś zagadać. :)
0
Nowy nick? Ja zalatwie koszulki zlotowe. Tylko nie odpuść tego tematu
5
Ej serio. Zlot na wiosnę nie byłby taki głupi. Wynajem pokoi w jakimś ciulatym apartamencie z grillem, chlaniem i śpiewaniem to koszta 50-80 zł plus dojazd. Dobrze by sie bylo ugadac kiedyś. :D
0
Jest tu ktoś z okolic Łodzi? Mozna by się skumać kiedyś na jakąś integrację. :D
0
Jak ktoś z centrum to zapraszam na flaszke. :D
0
Ładnie powiedział. Ale fakt faktem, że podnieśli chłopaki ciśnienie wieeeelu kibicom :D
0
Mam to przesłać na platformę. Ale dzięki tak panowie :)