jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogladalem. :) next? :P
1
Mistrzowie zapodajcie jakis film mega trzymajacy w napięciu? Bylbym wdzięczny!
0
Raczej "Hej, podoba mi się Twój chłopak" XDDD
żarcik
1
Przepraszam, jakoś szczypały mnie w oczy te gole :P My mistake !
2
https://x.com/barcastuff/status/686604129913991172
Fajne zdjęcie. :)
1
A dlaczego rozpatrywać wszystko tylko i wyłącznie golami. Nie ma reguły. Iniesta jest bogiem piłki nawet jak nie strzela i nie asystuje.
1
Komentatorzy na Eurosporcie byli beznadziejni. Takie moje zdanie. Nie wiem jak na Polsat Sport, ale tutaj była chała straszna.
1
Jego marynarka wygląda jakby na obrazku tekstur brakowało XD
0
lol. Jeśli masz tak piękną dziewczynę czy koleżanki to pozdrawiam.
1
Ma dziewczyna czym oddychać :)
3
Bo Madryt lubi liczbę 4.
0
Sorki nie patrzyłem na odpowiedzi.
Namierzyłem jako pierwszego Larssona :)
1
W odniesieniu doo? Jakichś filmików co maja byc na gali?
1
Ja wolę eurosport.
1
Marcelo jest chyba jednym z najlepszych obecnoe LO na świecie więc nie wiem skad to zdziwienie . :)
10
Dobrze aczkolwiek dla niektórych śmierć twórcy ktory mogl byc chociazby mentorem muzycznym czy zrodlem inspiracji moze byc bolesna utrata.
1
Co Ty gadasz ???!!!! Nie chce w to wierzyć. :(
Edit: reprezentanci Bowiego oficjalnie potwierdzili ze to fejk.
3
Villarreal player Denis Suarez (22) could join Barcelona for a bit more than 3M summer-buyout-fee plus loan of Barcelona player. [sport]
8
Dobranoc Barcelonismo. Uciekam w objęcia Morfeusza :) Spokojnych snów.
Do spisania jutro ! :D
0
Skończcie ludzie ze spamowaniem tymi matołami z tej strony.
0
Jest na google ;D Wystarczy poszukać :D Stawiam piwo temu, który pierwszy znajdzie.
0
Zagadka! :)
Który to piłkarz - Jako pierwszy strzelił hat-tricka w XXI w. :) (ograniczenie do ligi hiszpańskiej, włoskiej, holenderskiej, angielskiej, niemieckiej, szkockiej, polskiej, tureckiej, francuskiej)
0
Pooglądaj mecze Realu i od razu zaśniesz :P HEH "Uszczypliwy Kuba"
1
A chciałem w poście podkreślić, że pewno nie śpisz heh
1
A mnie już powoli kimacja bierze. Jakaś kolacyjka film i w nyny... Jutro kolejny piękny dzień
8
No cześć nocne marki :D Kto tam nie śpi? Znowu stara wiara? :D
1
A jaka ma być różnica ? To dopiero pierwszy mecz po objęciu zespołu.
3
frajerstwem i zbyt dumnie uniesionymi głowami
0
Jutrzejsze okładki: "Super Bale, super Real, super Zidane".
I spodziewajcie się takich okładek do połowy lutego. :) Terminarz mówi swoje.
5
Żeby było zabawniej, to pierwszy "powazny" mecz, Real ma dopiero 14 lutego z Athleticiem. Do tego czasu, grają z ich ulubionymi parówkami. Aczkolwiek może to i lepiej. Nie będą potem mieli marginesu błędu, kiedy przyjdzie na Barcę, Atletico, Sevillę, Malagę na wyjeździe etc.