0

Ogladalem. :) next? :P

1

Mistrzowie zapodajcie jakis film mega trzymajacy w napięciu? Bylbym wdzięczny!

0

Raczej "Hej, podoba mi się Twój chłopak" XDDD
żarcik

1

Przepraszam, jakoś szczypały mnie w oczy te gole :P My mistake !

2

1

A dlaczego rozpatrywać wszystko tylko i wyłącznie golami. Nie ma reguły. Iniesta jest bogiem piłki nawet jak nie strzela i nie asystuje.

1

Komentatorzy na Eurosporcie byli beznadziejni. Takie moje zdanie. Nie wiem jak na Polsat Sport, ale tutaj była chała straszna.

1

Jego marynarka wygląda jakby na obrazku tekstur brakowało XD

0

lol. Jeśli masz tak piękną dziewczynę czy koleżanki to pozdrawiam.

1

Ma dziewczyna czym oddychać :)

3

Bo Madryt lubi liczbę 4.

0

Sorki nie patrzyłem na odpowiedzi.
Namierzyłem jako pierwszego Larssona :)

1

W odniesieniu doo? Jakichś filmików co maja byc na gali?

1

Ja wolę eurosport.

1

Marcelo jest chyba jednym z najlepszych obecnoe LO na świecie więc nie wiem skad to zdziwienie . :)

10

Dobrze aczkolwiek dla niektórych śmierć twórcy ktory mogl byc chociazby mentorem muzycznym czy zrodlem inspiracji moze byc bolesna utrata.

1

Co Ty gadasz ???!!!! Nie chce w to wierzyć. :(
Edit: reprezentanci Bowiego oficjalnie potwierdzili ze to fejk.

3

Villarreal player Denis Suarez (22) could join Barcelona for a bit more than 3M summer-buyout-fee plus loan of Barcelona player. [sport]

8

Dobranoc Barcelonismo. Uciekam w objęcia Morfeusza :) Spokojnych snów.
Do spisania jutro ! :D

0

Skończcie ludzie ze spamowaniem tymi matołami z tej strony.

0

Jest na google ;D Wystarczy poszukać :D Stawiam piwo temu, który pierwszy znajdzie.

0

Zagadka! :)
Który to piłkarz - Jako pierwszy strzelił hat-tricka w XXI w. :) (ograniczenie do ligi hiszpańskiej, włoskiej, holenderskiej, angielskiej, niemieckiej, szkockiej, polskiej, tureckiej, francuskiej)

0

Pooglądaj mecze Realu i od razu zaśniesz :P HEH "Uszczypliwy Kuba"

1

A chciałem w poście podkreślić, że pewno nie śpisz heh

1

A mnie już powoli kimacja bierze. Jakaś kolacyjka film i w nyny... Jutro kolejny piękny dzień

8

No cześć nocne marki :D Kto tam nie śpi? Znowu stara wiara? :D

1

A jaka ma być różnica ? To dopiero pierwszy mecz po objęciu zespołu.

3

frajerstwem i zbyt dumnie uniesionymi głowami

0

Jutrzejsze okładki: "Super Bale, super Real, super Zidane".
I spodziewajcie się takich okładek do połowy lutego. :) Terminarz mówi swoje.

5

Żeby było zabawniej, to pierwszy "powazny" mecz, Real ma dopiero 14 lutego z Athleticiem. Do tego czasu, grają z ich ulubionymi parówkami. Aczkolwiek może to i lepiej. Nie będą potem mieli marginesu błędu, kiedy przyjdzie na Barcę, Atletico, Sevillę, Malagę na wyjeździe etc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?