1

Dziwna sprawa. No cóż, może znaleźli 25 letnią perełkę :D W co wątpię..

0

Barca straci na renomie. Nie wiadomo co lepsze....

0

Possible line-up (vs Espanyol): TerStegen - Alves Bartra Mascherano Adriano - Rakitic Busquets Iniesta - Vidal Messi Arda [md]
I co Wy na to? :)

0

Do mnie po prostu nie przemawia :) Subiektywna opinia.

1

No i znowu przesadzasz :D

1

Jakoś do mnie nie przemawia Nolito. W Celcie jest gwiazdą ale tutaj będzie przeciętniakiem.

2

Wystawilem na olx oferte korepetycji. Odezwal sie do mnie koles 38 lat. Strasznie dziwny. Pisal smsy bez jakiejkolwiek interpunkcji. Bez znakow zapytania, kropek, wszystko jednym ciągiem w dodatku z błędami jezykowymi.... Mowi ze chce zebym mial w nim dobrego kolege i pilnego ucznia, pytal sie o mojego fb ale dzieki bogu nie mogl mnie znalezc. Po czym dal mi swoje namiary. Wchodze ma jego profil a tam 3900 znajomych z czego znakomita wiekszosc to mlode dziewczyny, nawet niepelnoletnie. Oczywiscie profilowego brak.
Spotkaliscie sie z takimi przypadkami?
O co moze chodzic?

0

Szklany jest. Ale 31 mln za Nolito to przesada :P Straszna.

0

Na pewno działają tak jak z Ardą. Cichosza i nagle boom.

0

Te mecze są nieprzewidywalne. Liverpool nie zachwyca, Arsenal potrafi zagrać świetny mecz, po czym następny jest totalną klęską.

0

l'equipe zawsze kojarzył mi się z pudelkiem :P może dlatego, że francuskie :P

2

Sportowe fakty XDD COME ON!

0

https://x.com/barcastuff/status/687157160929832960
Trzymajcie jeszcze trochę Antonelli. :P

0

Fajnie jest pomyśleć o tym powrocie do normalności. Nowi piłkarze od razu będą mogli trenować z zespołem i być powoływani... A wcześniej albo ban Suareza, albo zakaz rejestrowania zawodników... jakoś przyzwyczaiłem się do tych trudności.
Teraz to jest luksus :P

0

pisalem kiedyś o tym. Mój wybitny wykładowca socjologii w pracy habilitacyjnej przewidywał, że w 2060 roku Europa będzie w większości muzułmańska.

0

Za te 31 to już bym Reusa wolał ;DD

2

Obstawiam dzisiaj taki sklad: ter Stegen, Alves, Mascherano, Bartra, Mathieu, Busquets, Roberto, Iniesta, Arda, Neymar, Messi.
Mam nadzieje że chłopaki się nie potkną. :)

0

Prędzej Arda zagra na skrzydle.

0

Za co straciłeś szacunek?

5

Boniek jest strasznie zaślepiony. Ale w końcu to prezes PZPN :P

0

Lubię też Higginsa i Henry'ego gdy jeszcze był w trakcie swoich najlepszych czasów.
Ale fakt O'Sullivan to klasa sama w sobie.

0

A jakie masz wykształcenie?

2

Wątpię czy Ci pierwsi dwaj osiągną poziom Pogby.

49

Pogba teoretycznie do wyciągnięcia w przeciwieństwie do Verrattiego.
Ale wydalibyśmy na niego pewno tyle co na Neymara. Jak nie lepiej.
Młody, ambitny, wielki potencjał, sprawdzony na arenie europejskiej, marketingowo by się na pewno sprawdził. Chciałbym wiedzieć jak na jego ewentualny transfer zapatruje się Braida, Fernandez i Lucho.

2

Inwestycja w przyszłość jakby nie było.

1

Arda Turan is expected to replace Suarez, who is suspended, in the Copa game against Espanyol tomorrow. [sport]

Edit: Dopiero teraz zauważyłem, że było.

3

W ankiecie brakuje oceny pracy moderacji. :)

0

No jasne. Ale to niezbyt trzymające w napieciu. :P

0

Ogladalem. :) next? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?