jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na wyjeździe gralismy na inaugurację sezonu :)
1
Stary, jestem na politologii i mam wykłady razem z dziennikarstwem. Bardzo fajny kierunek :) Nie wiem jak na innych uczelniach, ale u mnie na UŁ jest mega fajnie. A szczególnie socjologia, o której kiedyś pisałem tutaj :) Mam chyba najlepszego wykładowcę na świecie :) prof. Machnikowskiego. Polecam!
0
Mój kumpel z partii to zrobił :D
0
A jest planowana? Jeśli tak to zapewne przed Athletikiem na Camp Nou :)
0
przecież trąbią o tym od dwóch dni :P
3
Stary - dziennikarstwo ze specjalizacją sportową :) Będziesz mógł pracować w wielu dziedzinach sportowym. Może nie będziesz drugim Orłowskim, ale przynajmniej się będziesz realizował :)
0
To samo co wcześniej. Niby bliżej, ale konkretów brak. Ponoć do dogadania pozostał kontrakt.
1
Zagadka! :D
Co to za piłkarz.
Zagrał jeden mecz w ŁKSie. Pochodzi ze wschodniej Europy (wg wydziału ONZ). Legenda, kochany przez kibiców. Zakończył karierę w Stanach.
1
Ja bym dał Arsenal mimo wszystko :)
1
Powiedz co lubisz robić na co dzień (poza śledzeniem piłki), kuzyn Jakub zaraz coś Ci wynajdzie :)
1
A co lubisz, poza piłką, jakie masz zainteresowania?
Jeśli jesteś bogaty, rób kurs trenerski :) Koło 5 tys. zł. :) To moje marzenie
5
Dopiero styczeń, a debili roku już poznaliśmy.
2
Ja poszedłem na politologię, interesuję się tym, działam - spełniam się :) Rób to co Ci serce podpowiada :) Nie ma sensu robić nic na siłę :)
11
Boniek - Oczywiście jest kilka klas niżej od Lewandowskiego.
0
Czy - Trzy, tszy, czy :P
0
Xavi i Iniesta są inni a zarazem tak podobni. Jakiś sentyment mnie bierze gdy piszę "Xavi". Brakuje go tu trochę :(
0
Roberto znowu na DM :D Super !
1
Prawdopodobnie był nie rentowny, bądź sam naciskał na rozwiązanie.
21
Zajebistego masz syna :D Pozdrów go! Mój już w drodze :) Rozwiązanie w czerwcu. BA! W moje urodziny :D
10
To wiadomo nie od dziś. Iniesta zawsze był kluczowym graczem. Najlepszy pomocnik w historii piłki.
2
Albo jak był u psychoterapeuty i Bałtroczyk spytał się co z alkoholem bo lubi sobie łyknąć. To lekarz pyta:
- Dużo pan pije?
- No nie wiem, czasami 3 butelki wina dziennie, czasami 4...
- Ile razy w tygodniu
- Ciężko powiedzieć... 4, 5 w porywach do siedmiu.
- Długo to już trwa?
- No ja wiem... z 25 lat
Na co lekarz: oooo, to już nic z tym nie róbmy.
:D
0
Kolejny seryjny samobójca. I tak prawdy się nigdy nie dowiemy :)
2
Świadek nie może wygrać sprawy :P
5
Niedawno ktoś zapodał Bałtroczyka i przypomniała mi się jedna z jego tez:
- Niby wiadomo, że wódka się kiedyś skończy.... ale zawsze jest to zaskoczenie.
Mistrz w swoim fachu :P
Dobrą tezą też jest - Papier toaletowy kończy się znienacka.
3
Bałtroczyk? ;)
1
Official: Barcelona have announced that the contract of Barcelona B winger Aitor Cantalapiedra (19) has been rescinded #fcblive
:)
8
Ciasno :)
1
jeden drybling na 2,2 sekundy innymi słowy.
3
Oni nie są małżeństwem z czego wiem.
1
Po owocach ich poznacie, cytując wieszcza ;)