0

Na wyjeździe gralismy na inaugurację sezonu :)

1

Stary, jestem na politologii i mam wykłady razem z dziennikarstwem. Bardzo fajny kierunek :) Nie wiem jak na innych uczelniach, ale u mnie na UŁ jest mega fajnie. A szczególnie socjologia, o której kiedyś pisałem tutaj :) Mam chyba najlepszego wykładowcę na świecie :) prof. Machnikowskiego. Polecam!

0

Mój kumpel z partii to zrobił :D

0

A jest planowana? Jeśli tak to zapewne przed Athletikiem na Camp Nou :)

0

przecież trąbią o tym od dwóch dni :P

3

Stary - dziennikarstwo ze specjalizacją sportową :) Będziesz mógł pracować w wielu dziedzinach sportowym. Może nie będziesz drugim Orłowskim, ale przynajmniej się będziesz realizował :)

0

To samo co wcześniej. Niby bliżej, ale konkretów brak. Ponoć do dogadania pozostał kontrakt.

1

Zagadka! :D
Co to za piłkarz.
Zagrał jeden mecz w ŁKSie. Pochodzi ze wschodniej Europy (wg wydziału ONZ). Legenda, kochany przez kibiców. Zakończył karierę w Stanach.

1

Ja bym dał Arsenal mimo wszystko :)

1

Powiedz co lubisz robić na co dzień (poza śledzeniem piłki), kuzyn Jakub zaraz coś Ci wynajdzie :)

1

A co lubisz, poza piłką, jakie masz zainteresowania?
Jeśli jesteś bogaty, rób kurs trenerski :) Koło 5 tys. zł. :) To moje marzenie

5

Dopiero styczeń, a debili roku już poznaliśmy.

2

Ja poszedłem na politologię, interesuję się tym, działam - spełniam się :) Rób to co Ci serce podpowiada :) Nie ma sensu robić nic na siłę :)

11

Boniek - Oczywiście jest kilka klas niżej od Lewandowskiego.

0

Czy - Trzy, tszy, czy :P

0

Xavi i Iniesta są inni a zarazem tak podobni. Jakiś sentyment mnie bierze gdy piszę "Xavi". Brakuje go tu trochę :(

0

Roberto znowu na DM :D Super !

1

Prawdopodobnie był nie rentowny, bądź sam naciskał na rozwiązanie.

21

Zajebistego masz syna :D Pozdrów go! Mój już w drodze :) Rozwiązanie w czerwcu. BA! W moje urodziny :D

10

To wiadomo nie od dziś. Iniesta zawsze był kluczowym graczem. Najlepszy pomocnik w historii piłki.

2

Albo jak był u psychoterapeuty i Bałtroczyk spytał się co z alkoholem bo lubi sobie łyknąć. To lekarz pyta:
- Dużo pan pije?
- No nie wiem, czasami 3 butelki wina dziennie, czasami 4...
- Ile razy w tygodniu
- Ciężko powiedzieć... 4, 5 w porywach do siedmiu.
- Długo to już trwa?
- No ja wiem... z 25 lat
Na co lekarz: oooo, to już nic z tym nie róbmy.
:D

0

Kolejny seryjny samobójca. I tak prawdy się nigdy nie dowiemy :)

2

Świadek nie może wygrać sprawy :P

5

Niedawno ktoś zapodał Bałtroczyka i przypomniała mi się jedna z jego tez:
- Niby wiadomo, że wódka się kiedyś skończy.... ale zawsze jest to zaskoczenie.
Mistrz w swoim fachu :P
Dobrą tezą też jest - Papier toaletowy kończy się znienacka.

3

Bałtroczyk? ;)

1

Official: Barcelona have announced that the contract of Barcelona B winger Aitor Cantalapiedra (19) has been rescinded #fcblive
:)

8

Ciasno :)

1

jeden drybling na 2,2 sekundy innymi słowy.

3

Oni nie są małżeństwem z czego wiem.

1

Po owocach ich poznacie, cytując wieszcza ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?