0

Mam ochotę rozpocząć nową karierę w FM16. Macie jakieś swoje ulubione kluby z dolnych lig dostępne w grze? Chcę rozbudować znowu coś od podstaw.

0

To jest człowiek zagadka. On ma focha na wszystko jak mu sie nie uda. Być może to ambicja.

0

Ręce bolą na samą myśl o wznoszeniu :P

0

Nie ma wolności dla wrogów wolności. W tym wolności słowa :)

0

Dzięki panowie.
Proszę o wiadomości PW, żeby nie spamować tutaj :)
Jeszcze raz dzięki !

0

obrzydliwe zdjecie xd

0

Chcecie mi pomóc w pracy licencjackiej? Nie daję ankiety bo boję się spamu.

Proszę o trzy rzeczy:

- Pierwsza: Którą partię byś wybrał: PO, PiS, PSL, SLD, Razem, Nowoczesna, KORWiN, KNP, RN, Twój Ruch, UPR

- Druga: Uzasadnij swój wybór.

- Trzecia: Stosunek do imigrantów: Nie przyjmować; przyjmować; przyjąć mniej niż narzuca UE; przyjąć więcej niż narzuca UE; nie mam zdania.

Przepraszam, że na La Rambli, ale na prawdę zależy mi na czasie, potrzebuję danych i muszę cokolwiek u siebie odhaczyć.

Pomóżcie koledze :P

Piszcie na PW

0

to dawaj pociag i zapraszam z noclegiem . :D

0

Ktoś z Łodzi śmiga na piwo teraz? Mam ochotę gdzieś wyjść i zintegrować się ze środowiskiem fcbarca,com. Ktoś coś?

0

Brawo Barca ! Świetne zwycięstwo, hat-trick Messiego, gol Neymara, MEGA mecz Ardy Turana, Vidal również bardzo dobrze. Moi drodzy. Wszystko wygląda bardzo fajnie. Jak się bałem o formę Vidala i Turana tak nie jest źle.
Wiadomo pliszka wiosny nie czyni, natomiast jest lepiej niż powinno być. I to zdecydowanie.

0

Nie widać o dziwo.....

0

Póki co jest 2-0. Spokojnie

0

Dzisiaj o 20 zagadeczki? I'm back. Jacys chętni?

0

Arda dzisiaj pokazuje jak bardzo pasuje do systemu Barcy. Poprpsze o drugiego zawodnika który w drugim meczu o stawkę notuje asystę przed 10 minuta meczu.

1

Dzieki !!!!!!!!! Kocham Cię za to

2

HEHE Gaucho dzięki ! Jesteś świetny :D Thank you for your cooperation

1

Stary w trakcie meczu są takie roszady że oni jednocześnie czasem grają 4-4-2, 4-2-3-1, 4-3-2-1, 3-5-2 etc etc... nie ma reguły.

0

Alejsz Widal

1

Mam problem. Chcę przez HDMI podłączyć laptopa do TV i leci obraz natomiast dźwięk nie. Nie mogę w opcjach dźwięku nic zmienić mimo, że widzi mój telewizor. Mam windowsa 10. Jakieś koncepcje? Byłbym wdzięczny

0

Oby było tak jak mówisz. Ciężkie czasy nastały. Trzeba mieć alternatywę. Dzięki wielkie za dobre słowa :)

2

*Aleix misiaku. Wiem, że wiesz :D
Bardzo fajny skład ! Będzie dobre porównanie, który zasługuje na grę w pierwszym składzie obok Iniesty i Busquetsa :)

3

Arda mógł grać na skrzydle. :)

0

Komentarz usunięty

0

Ekstra skład :D

0

Nie tutaj. Mój błąd. Pomyłka :P

0

Kto bogatemu zabroni heh :P
No... chyba, że bogatszy.

0

Nie będę kłamał... nie ma :( Ale może kiedyś....

0

Nie musi być. Oni tak się świetnie wysławiają, że podstawy angielskiego wystarczą :)
A jak nie będzie lektora to będą napisy na pewno. Z napisami się przyjemniej ogląda :) Przynajmniej mnie :)

2

Zaczynają się emocjonujące chwile na La Rambli, kto pierwszy wstawi składy :D

1

Ja również. chciałbym żeby Mathieu w końcu w środku obrony zagrał zamiast na lewej.
Nie zdziwię się jak Arda zastąpi kogoś z MSN :) Najprędzej Neymara. Suarez sobie odpocznie w CdR :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?