jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam ochotę rozpocząć nową karierę w FM16. Macie jakieś swoje ulubione kluby z dolnych lig dostępne w grze? Chcę rozbudować znowu coś od podstaw.
0
To jest człowiek zagadka. On ma focha na wszystko jak mu sie nie uda. Być może to ambicja.
0
Ręce bolą na samą myśl o wznoszeniu :P
0
Nie ma wolności dla wrogów wolności. W tym wolności słowa :)
0
Dzięki panowie.
Proszę o wiadomości PW, żeby nie spamować tutaj :)
Jeszcze raz dzięki !
0
obrzydliwe zdjecie xd
0
Chcecie mi pomóc w pracy licencjackiej? Nie daję ankiety bo boję się spamu.
Proszę o trzy rzeczy:
- Pierwsza: Którą partię byś wybrał: PO, PiS, PSL, SLD, Razem, Nowoczesna, KORWiN, KNP, RN, Twój Ruch, UPR
- Druga: Uzasadnij swój wybór.
- Trzecia: Stosunek do imigrantów: Nie przyjmować; przyjmować; przyjąć mniej niż narzuca UE; przyjąć więcej niż narzuca UE; nie mam zdania.
Przepraszam, że na La Rambli, ale na prawdę zależy mi na czasie, potrzebuję danych i muszę cokolwiek u siebie odhaczyć.
Pomóżcie koledze :P
Piszcie na PW
0
to dawaj pociag i zapraszam z noclegiem . :D
0
Ktoś z Łodzi śmiga na piwo teraz? Mam ochotę gdzieś wyjść i zintegrować się ze środowiskiem fcbarca,com. Ktoś coś?
0
Brawo Barca ! Świetne zwycięstwo, hat-trick Messiego, gol Neymara, MEGA mecz Ardy Turana, Vidal również bardzo dobrze. Moi drodzy. Wszystko wygląda bardzo fajnie. Jak się bałem o formę Vidala i Turana tak nie jest źle.
Wiadomo pliszka wiosny nie czyni, natomiast jest lepiej niż powinno być. I to zdecydowanie.
0
Nie widać o dziwo.....
0
Póki co jest 2-0. Spokojnie
0
Dzisiaj o 20 zagadeczki? I'm back. Jacys chętni?
0
Arda dzisiaj pokazuje jak bardzo pasuje do systemu Barcy. Poprpsze o drugiego zawodnika który w drugim meczu o stawkę notuje asystę przed 10 minuta meczu.
1
Dzieki !!!!!!!!! Kocham Cię za to
2
HEHE Gaucho dzięki ! Jesteś świetny :D Thank you for your cooperation
1
Stary w trakcie meczu są takie roszady że oni jednocześnie czasem grają 4-4-2, 4-2-3-1, 4-3-2-1, 3-5-2 etc etc... nie ma reguły.
0
Alejsz Widal
1
Mam problem. Chcę przez HDMI podłączyć laptopa do TV i leci obraz natomiast dźwięk nie. Nie mogę w opcjach dźwięku nic zmienić mimo, że widzi mój telewizor. Mam windowsa 10. Jakieś koncepcje? Byłbym wdzięczny
0
Oby było tak jak mówisz. Ciężkie czasy nastały. Trzeba mieć alternatywę. Dzięki wielkie za dobre słowa :)
2
*Aleix misiaku. Wiem, że wiesz :D
Bardzo fajny skład ! Będzie dobre porównanie, który zasługuje na grę w pierwszym składzie obok Iniesty i Busquetsa :)
3
Arda mógł grać na skrzydle. :)
0
Komentarz usunięty
0
Ekstra skład :D
0
Nie tutaj. Mój błąd. Pomyłka :P
0
Kto bogatemu zabroni heh :P
No... chyba, że bogatszy.
0
Nie będę kłamał... nie ma :( Ale może kiedyś....
0
Nie musi być. Oni tak się świetnie wysławiają, że podstawy angielskiego wystarczą :)
A jak nie będzie lektora to będą napisy na pewno. Z napisami się przyjemniej ogląda :) Przynajmniej mnie :)
2
Zaczynają się emocjonujące chwile na La Rambli, kto pierwszy wstawi składy :D
1
Ja również. chciałbym żeby Mathieu w końcu w środku obrony zagrał zamiast na lewej.
Nie zdziwię się jak Arda zastąpi kogoś z MSN :) Najprędzej Neymara. Suarez sobie odpocznie w CdR :P