jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
3
Ikona :D Bez niego ten serial nie byłby taki sam. I już nie będzie. Razem z Clarksonem odeszli May i Hammond. Jacyś trzej typkowie mają to prowadzić - ale kto? nie wiem. Będzie to tak samo słabe jak Top Gear USA czy Australia.
1
Bez przesady :P
0
Taaa i ta wyrzutnia w samochodzie Hammonda :D Rozwaliło mnie na łopatki. Kilka odcinków dziennie na BBC Brit leci :)
0
Jeremy Clarkson? :P
3
Klasyka. W podstawówce czy w gimnazjum mieliśmy polewkę z tego z chłopakami :P
3
Są tu fani Top Gear? :D
Od miesiąca nagrywam sobie odcinki i mam wszystkie od 12 sezonu nie licząc kilku nietransmitowanych :D
Jakie odcinki polecacie? Mi się najbardziej chyba podobała Boliwia i Patagonia Special.
Ogólnie mam zawsze polewkę jak się zostawiają samych na pastwę losu :D Świetnie pokazana jest różnica między Anglią a Polską jeśli chodzi o poczucie humoru i dystans do całego świata i samych siebie. W Polsce taki serial nie miałby racji bytu, bo co rusz łamałby ogólnie przyjęte standardy moralne. Niestety.
5
Słuszna uwaga. Wczorajsze gadanie na temat wiśni było przesadzone, niepotrzebne i bezproduktywne :)
Wybaczcie Kubusiowi :)
PS: Dawajcie bany za takie prowokacje.
0
Oj tam oj tam. Lepszy on od Gonzaleza.
1
Praktycznie od razu. Mi to zajęło 30 minut. Niektórzy mówią o 3 godzinach, ale to chyba wyjątkowi pechowcy.
2
No cóż. Trzeba poszerzać horyzonty :D
1
Studiowałem Mechatronikę a obecnie politologię na UŁ ze specjalizacją struktur i zarządzania strukturami państwowymi. Hobbystycznie, a nuż coś z tego wyjdzie :)
0
Szpilka się bije za tydzień przecież.
5
Czołem Barcelonismo :D Wspaniały poranek. Na uczelni dwa egzaminy na piąteczkę, teraz tylko zwycięstwo Barcelony, dobry występ Polaków w Willingen i jestem zadowolony. W końcu mogę odpocząć :)
A co u Was rumcajsy?
6
Uwazaj bo według niektorych bycie sceptycznym to cos złego.... Come on.
Ucinam temat. Nie będę się o to wyklocal. Szkoda prądu.
Trzymaj się wisnia. :)
5
Ej, zaraz zaraz. Bycie sceptycznym wobec czegos nie oznacza nic nieprzyjemnego.
Śmieszny gość z niego, lubie go i chetnie go wespre finansowo. Doloze mu sie do biletu na mecz jesli to sie okaze prawda. Co w tym zlego?
5
Moze to czyta i zaczyna rozumieć ze zrobil blad.
To jest la rambla. Fcbarca.com bawi, uczy, wychowuje.
3
A jeśli tak, to co? Na tej stronie bywały gorsze przypadki.
5
Gdzie go niby obrazilem?
6
Hahaha.
"Czekaaaaj jeszcze pare metrów"
0
Cóż za zbieg okoliczności. :D
2
Otóż to Hanok. Jesteś z Sanoka? Mój kolega ma identyczna ksywe i ma na imię Henryk.
7
Co zrobić? Jak wisnia jest serio chory niech wstawi skan swoich badań a puszcze mu przelew.
Najlepiej na tle strony fcbarca.com przy swoim nicku jak jest zalogowany zeby bylo wiarygodniej.
1
Historia lubi sie powtarzać.
3
Bongman na sadolu podobne życie prowadzi.
8
Ja mam mieszane uczucia. I tak się pewno prawdy nie dowiemy.
0
Ponoć umiera i dostał bana.
3
Wisnia atencjusz jest to postanowil napisac.
12
Z resztą, co się głowicie czy wisnia wykręcił nam wała czy nie. Jak wykręcił to trudno, kolejny miki do skreślenia a jeśli nie, to łączymy (a przynajmniej ja) się z nim w bólu.
Atencja czasami niszczy ludzi.
Btw... Dzisiaj moja kobieta powinna zbudować mi pomnik. To jest chyba pierwszy piątek od bardzo dawna, kiedy nie napilem sie ani łyczka piwa... Zawsze to robie w piąteczek wieczorem do filmu.
Jutro się napiję w nagrodę sześciu do meczyku. :))))))))
4
Wazne zeby liczba sprzedanych koszulek i hajs za reklamy się zgadzał. Ot polityka sportowa Realu. A raczej antysportowa.