4

Komentarz usunięty

3

Ikona :D Bez niego ten serial nie byłby taki sam. I już nie będzie. Razem z Clarksonem odeszli May i Hammond. Jacyś trzej typkowie mają to prowadzić - ale kto? nie wiem. Będzie to tak samo słabe jak Top Gear USA czy Australia.

1

Bez przesady :P

0

Taaa i ta wyrzutnia w samochodzie Hammonda :D Rozwaliło mnie na łopatki. Kilka odcinków dziennie na BBC Brit leci :)

0

Jeremy Clarkson? :P

3

Klasyka. W podstawówce czy w gimnazjum mieliśmy polewkę z tego z chłopakami :P

3

Są tu fani Top Gear? :D
Od miesiąca nagrywam sobie odcinki i mam wszystkie od 12 sezonu nie licząc kilku nietransmitowanych :D
Jakie odcinki polecacie? Mi się najbardziej chyba podobała Boliwia i Patagonia Special.
Ogólnie mam zawsze polewkę jak się zostawiają samych na pastwę losu :D Świetnie pokazana jest różnica między Anglią a Polską jeśli chodzi o poczucie humoru i dystans do całego świata i samych siebie. W Polsce taki serial nie miałby racji bytu, bo co rusz łamałby ogólnie przyjęte standardy moralne. Niestety.

5

Słuszna uwaga. Wczorajsze gadanie na temat wiśni było przesadzone, niepotrzebne i bezproduktywne :)

Wybaczcie Kubusiowi :)

PS: Dawajcie bany za takie prowokacje.

0

Oj tam oj tam. Lepszy on od Gonzaleza.

1

Praktycznie od razu. Mi to zajęło 30 minut. Niektórzy mówią o 3 godzinach, ale to chyba wyjątkowi pechowcy.

2

No cóż. Trzeba poszerzać horyzonty :D

1

Studiowałem Mechatronikę a obecnie politologię na UŁ ze specjalizacją struktur i zarządzania strukturami państwowymi. Hobbystycznie, a nuż coś z tego wyjdzie :)

0

Szpilka się bije za tydzień przecież.

5

Czołem Barcelonismo :D Wspaniały poranek. Na uczelni dwa egzaminy na piąteczkę, teraz tylko zwycięstwo Barcelony, dobry występ Polaków w Willingen i jestem zadowolony. W końcu mogę odpocząć :)
A co u Was rumcajsy?

6

Uwazaj bo według niektorych bycie sceptycznym to cos złego.... Come on.
Ucinam temat. Nie będę się o to wyklocal. Szkoda prądu.
Trzymaj się wisnia. :)

5

Ej, zaraz zaraz. Bycie sceptycznym wobec czegos nie oznacza nic nieprzyjemnego.
Śmieszny gość z niego, lubie go i chetnie go wespre finansowo. Doloze mu sie do biletu na mecz jesli to sie okaze prawda. Co w tym zlego?

5

Moze to czyta i zaczyna rozumieć ze zrobil blad.
To jest la rambla. Fcbarca.com bawi, uczy, wychowuje.

3

A jeśli tak, to co? Na tej stronie bywały gorsze przypadki.

5

Gdzie go niby obrazilem?

6

Hahaha.
"Czekaaaaj jeszcze pare metrów"

0

Cóż za zbieg okoliczności. :D

2

Otóż to Hanok. Jesteś z Sanoka? Mój kolega ma identyczna ksywe i ma na imię Henryk.

7

Co zrobić? Jak wisnia jest serio chory niech wstawi skan swoich badań a puszcze mu przelew.
Najlepiej na tle strony fcbarca.com przy swoim nicku jak jest zalogowany zeby bylo wiarygodniej.

1

Historia lubi sie powtarzać.

3

Bongman na sadolu podobne życie prowadzi.

8

Ja mam mieszane uczucia. I tak się pewno prawdy nie dowiemy.

0

Ponoć umiera i dostał bana.

3

Wisnia atencjusz jest to postanowil napisac.

12

Z resztą, co się głowicie czy wisnia wykręcił nam wała czy nie. Jak wykręcił to trudno, kolejny miki do skreślenia a jeśli nie, to łączymy (a przynajmniej ja) się z nim w bólu.
Atencja czasami niszczy ludzi.
Btw... Dzisiaj moja kobieta powinna zbudować mi pomnik. To jest chyba pierwszy piątek od bardzo dawna, kiedy nie napilem sie ani łyczka piwa... Zawsze to robie w piąteczek wieczorem do filmu.
Jutro się napiję w nagrodę sześciu do meczyku. :))))))))

4

Wazne zeby liczba sprzedanych koszulek i hajs za reklamy się zgadzał. Ot polityka sportowa Realu. A raczej antysportowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?