1

5 mi wygląda na Jamesa a 9 na Wengera xd

2

Zawsze to dwa lata kształcenia :)

1

Dowalił jak łysy kitą o kant kuli. :D

0

Fajnie by było. Ciekawa informacja :) Pamiętasz chociaż źródło? Jakoś nas to naprowadzi na wiarygodność :D

2

miał 21 lat.

5

Trzeba by uwzględnić jeszcze inteligencje przy dokonywaniu transferów.
Ale fakt faktem, miazga :)

0

Mascherano miałby odejść? Nie chce mi się w to wierzyć. Rakitić tak samo. Obstawiałbym raczej Bartrę.

0

Reus moim zdaniem jest słabszy od Coutinho. Aczkolwiek pewno wielu by się spierało :)
Ja bym się zaparł na Verrattiego albo na Pogbę. Jakoś po prostu strasznie do mnie przemawiają. Szczególnie ten pierwszy.
Trzymałbym się również pozostania u nas Halilovica, to młody chłopak, szalenie ambitny, którego czeka wielka przyszłość. Pozbywanie się go byłoby wielką stratą, szczególnie z perspektywy następnych lat.
Kogo bym kupił z bardziej realnych transferów? Gayę. Od dawna mówię, że potrzebna jest rywalizacja na LO, której nie ma od dawna gdyż Alba jest obecnie bezkonkurencyjny w zespole.

3

z tym, że ten ma 19 lat.

0

Nadinterpretacja :P Mieli wiwatować i otwierać szampana w szatni? :P

6

6

Kasai jest niesamowity. Niektórzy faceci w jego wieku dochodzą do wniosku, że się starzeją i sypią. A ten wręcz przeciwnie. Śmiga jak sarenka.

1

W końcu to Francuz :P

1

Zmienione na okres próbny na Kubusia z koroną xD Zobaczymy za ile się to pojawi :P Ostatnio czekałem kilkanaście godzin xd
A jeżeli znowu ktoś mi napisze, że jestem brzydszy od korony to zmienię na koronę po update'cie ;P

2

Kidus, teraz dostac się na uczelnie jest łatwiejsze od ściągnięcia buta. Prawdziwa selekcja odbywa się na przełomie 1 i 2 semestru. :) Przykład: Mechatronika u mnie na Politechnice Łódzkiej 1 semestr - 210 osób, drugi semestr - 49 ;)

0

Pies się rakiem nie zarazi na pstryk palcem od innego psa. Spokojnie. Poza tym, możesz zawsze się zapytać czy zwierzak ma poszczególne badania i szczepienia. :) Poza tym część postów na OLX to są profesjonalne hodowle, wystarczy trochę pogrzebać :) Masz tam zakładki na poszczególne rasy kotów. W opisie wszystko znajdzie sidzej :)

0

Jacy są weterani tej strony? Kto jest z Was jak długo? :D

0

Matematyka jest bardzo rozbudowanym i uniwersalnym kierunkiem. Ja bym nie podołał. Aczkolwiek jeśli kolega czuje, że da radę, to polecam.

1

Ale chyba masz rację. Walnę znowu koronę, obecny będzie tylko facebookowy :P

0

Polecam Ci na OLX wyszukać. Od zapierdzielania tego jest. I hodowli i prywatnych. Ja w ten sposób wziąłem goldena 7 tygodniowego (Bogusia) :D
Taniej, pewniej, wygodniej.

0

Zobaczymy co GenerałXavi wymysli :P Jeśli coś zacnego to zmienię na tamto :D

0

Twierdzisz, że korona jest ładniejsza ode mnie? :D Dzięki stary ! :D Zapamiętam Ci to :P

0

ooo dzięki :D Zaraz ustawię :D

0

Zmieniłem sobie avatar i jakoś tak dziwnie :P Nie ma już żółtej korony na białym tle :( nie mogę się przyzwyczaić :P

8

Przeczytales newsa? Xd Roberto nie jedzie.

7

Idź na administracje to zostaniesz adminem fcbarca.com.

0

http://transfery.info/84223,ponad-30-milionow-za-lkaya-gndoana
Gundogan w Turynie? Zbroją się na odejście Pogby? ;)

0

Czy ja wiem. Wątpię w transfer Pogby do Realu. Chciałbym żeby grał w Barcelonie. ;/ choć i tak wolę Verrattiego.

2

Ter Stegen, Aleix Vidal, Bartra and Adriano are expected to start the Copa game against Espanyol on Wednesday. #fcblive [sport]
Jeśli to prawda to fajnie. Turan też mógłby zadebiutować. :)

1

Oczywiście wczesniej wyrwać jaja.
Albo włożyć w płuca wolframowy rozgrzany do czerwoności pręt. Nie zginie od razu bo krew krzepnie, ale solidnie boleć powinno. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?