jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
5 mi wygląda na Jamesa a 9 na Wengera xd
2
Zawsze to dwa lata kształcenia :)
1
Dowalił jak łysy kitą o kant kuli. :D
0
Fajnie by było. Ciekawa informacja :) Pamiętasz chociaż źródło? Jakoś nas to naprowadzi na wiarygodność :D
2
miał 21 lat.
5
Trzeba by uwzględnić jeszcze inteligencje przy dokonywaniu transferów.
Ale fakt faktem, miazga :)
0
Mascherano miałby odejść? Nie chce mi się w to wierzyć. Rakitić tak samo. Obstawiałbym raczej Bartrę.
0
Reus moim zdaniem jest słabszy od Coutinho. Aczkolwiek pewno wielu by się spierało :)
Ja bym się zaparł na Verrattiego albo na Pogbę. Jakoś po prostu strasznie do mnie przemawiają. Szczególnie ten pierwszy.
Trzymałbym się również pozostania u nas Halilovica, to młody chłopak, szalenie ambitny, którego czeka wielka przyszłość. Pozbywanie się go byłoby wielką stratą, szczególnie z perspektywy następnych lat.
Kogo bym kupił z bardziej realnych transferów? Gayę. Od dawna mówię, że potrzebna jest rywalizacja na LO, której nie ma od dawna gdyż Alba jest obecnie bezkonkurencyjny w zespole.
3
z tym, że ten ma 19 lat.
0
Nadinterpretacja :P Mieli wiwatować i otwierać szampana w szatni? :P
6
Przecież był news o testach medycznych...
http://www.fcbarca.com/67421-robert-goncalves-przejdzie-dzis-badania-medyczne-w-barcelonie.html
6
Kasai jest niesamowity. Niektórzy faceci w jego wieku dochodzą do wniosku, że się starzeją i sypią. A ten wręcz przeciwnie. Śmiga jak sarenka.
1
W końcu to Francuz :P
1
Zmienione na okres próbny na Kubusia z koroną xD Zobaczymy za ile się to pojawi :P Ostatnio czekałem kilkanaście godzin xd
A jeżeli znowu ktoś mi napisze, że jestem brzydszy od korony to zmienię na koronę po update'cie ;P
2
Kidus, teraz dostac się na uczelnie jest łatwiejsze od ściągnięcia buta. Prawdziwa selekcja odbywa się na przełomie 1 i 2 semestru. :) Przykład: Mechatronika u mnie na Politechnice Łódzkiej 1 semestr - 210 osób, drugi semestr - 49 ;)
0
Pies się rakiem nie zarazi na pstryk palcem od innego psa. Spokojnie. Poza tym, możesz zawsze się zapytać czy zwierzak ma poszczególne badania i szczepienia. :) Poza tym część postów na OLX to są profesjonalne hodowle, wystarczy trochę pogrzebać :) Masz tam zakładki na poszczególne rasy kotów. W opisie wszystko znajdzie sidzej :)
0
Jacy są weterani tej strony? Kto jest z Was jak długo? :D
0
Matematyka jest bardzo rozbudowanym i uniwersalnym kierunkiem. Ja bym nie podołał. Aczkolwiek jeśli kolega czuje, że da radę, to polecam.
1
Ale chyba masz rację. Walnę znowu koronę, obecny będzie tylko facebookowy :P
0
Polecam Ci na OLX wyszukać. Od zapierdzielania tego jest. I hodowli i prywatnych. Ja w ten sposób wziąłem goldena 7 tygodniowego (Bogusia) :D
Taniej, pewniej, wygodniej.
0
Zobaczymy co GenerałXavi wymysli :P Jeśli coś zacnego to zmienię na tamto :D
0
Twierdzisz, że korona jest ładniejsza ode mnie? :D Dzięki stary ! :D Zapamiętam Ci to :P
0
ooo dzięki :D Zaraz ustawię :D
0
Zmieniłem sobie avatar i jakoś tak dziwnie :P Nie ma już żółtej korony na białym tle :( nie mogę się przyzwyczaić :P
8
Przeczytales newsa? Xd Roberto nie jedzie.
7
Idź na administracje to zostaniesz adminem fcbarca.com.
0
http://transfery.info/84223,ponad-30-milionow-za-lkaya-gndoana
Gundogan w Turynie? Zbroją się na odejście Pogby? ;)
0
Czy ja wiem. Wątpię w transfer Pogby do Realu. Chciałbym żeby grał w Barcelonie. ;/ choć i tak wolę Verrattiego.
2
Ter Stegen, Aleix Vidal, Bartra and Adriano are expected to start the Copa game against Espanyol on Wednesday. #fcblive [sport]
Jeśli to prawda to fajnie. Turan też mógłby zadebiutować. :)
1
Oczywiście wczesniej wyrwać jaja.
Albo włożyć w płuca wolframowy rozgrzany do czerwoności pręt. Nie zginie od razu bo krew krzepnie, ale solidnie boleć powinno. :)