1

Co?

0

Bez przesady xd...

2

Ogladalem ostatnio. Ryjący beret film. Mega sztuka.

2

Tyczy się kogo? ;DD

0

Oglądałem. Klasyka gatunku

1

Nie znam. Zabieram sie za ogladanie. Dzięki mordo. :D

0

Znam na pamięć. :P
K-paxa oglądaliśmy jakos ostatnio.

7

Kara śmierci przez rozstrzelanie i wszystko w temacie. Polityka Multi-kulti doprowadzi nas do zagłady.

0

Macie jakies dobre filmy godne polecenia? Chcę coś z lubą obejrzec a nie mamy pomyslu. Moze byc sci-fi , akcji, komedia... Cokolwiek. Poratujcie. :P

0

Robert po prostu chrzci każda federacje jakimś wypadkiem. Malo kto jest tak odważny. :D

32

Wolę wyłożyć więcej kasy na Laporte. :) ten przynajmniej zna ligę hiszpańska i gra bądź co bądź regularnie.

2

Zidane poprowadzi Real do czerwca a potem załatwia jakieś duże nazwisko. Real to nie klub sportowy tylko klub marketingowy. A za Pereza to już w ogóle.

0

Montoya :D

0

do 2005 raczej.

0

To uczucie, gdy zorientujesz się, że la rambla jest całkowicie pochłonięta informacjami o Realu :P

0

W COPE poinformowano, że asystentem Zidane'a ma być Santiago Solari.

0

Pytanie do obieżyświatów z twittera.
Zidane posiada licencje A?

1

Koniec bana dla Turana :P

5

Barca robi transfery patrząc z perspektywy filozofii gry i wpasowania się do zespołu. Real robi transfery pod względem marketingowym.

0

Będzie częściej stawiał na Varane'a :P To jego pupilek.

0

Szkoda, że w Łodzi nie grają :/

0

W błoto może nie, bo kupno de Bruyne było w porządku. Natomiast przeraża mnie ogrom pieniędzmi jakie wydają. Ciekawi zarazem to, że na płace wydaję ponad 200% budżetu i FIFA się nie przypatruje tej sytuacji.

0

Zidane pewno zaciera rączki. Varane też :D

1

Młody chłopaszek. 19 czy 20 lat. Jakiś czas temu był wart 8 milionów. Natomiast nie dziwi mnie cena jaką City za niego wywala. Już nie raz pokazali, że się podcierają pieniędzmi ...

3

adidasy reeboka :D Jak to fajnie brzmi :P

0

Zmiana trenera w kwiecie sezonu jest strasznie niezdrowa dla zespołu. Zobaczymy co wyniknie. Jeżeli Benitez odejdzie teraz, to moim zdaniem Real się skompromituje, a Perez będzie musiał przyznać się do błędu. A z czego zauważyłem jest na tyle przepełnionym pychą człowiekiem, że za wszelką cenę do tego nie dopuści.

2

Collet (president Espanyol): "Racist chants against Neymar? Hear the same every time Ronaldo plays. Can't prove they're imitating a monkey."
Masakra ... :D

65

Vidal może sporo zamieszać w systemie rotacji. Może grać za Alvesa, może grać na prawym skrzydle...
Przy dodaniu Ardy Turana możliwość roszad taktycznych jest po prostu przeogromna. Jestem przekonany, że wniosą sporo jakości, a z całą pewnością - głodu gry.

5

Team of the Year 2015: Neuer - Lahm ThiagoSilva Pique Alaba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive [l'equipe]

1

Oficjalnie jest teraz bo dopiero są zarejestrowani. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?