jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli ktoś jest lewakiem, komunistą czy postkomunistą to określanie kogoś w taki sposób czemu miałoby być niestosowne?
Trzeba być bardzo mocno zaślepionym, żeby nie dostrzec tych wszystkich PRLowskich mord w sejmie, trybunałach, sądach, oraz aby dokonać jakiejkolwiek analizy.
Ale Polak nabijany w butelkę kupi wszystko, to co mówią tefałeny, polsaty, tvp czy inne republiki. Polak traci zdolność do własnego myśleniai analizowania sytuacji dookoła, bo został przyzwyczajony do pochłaniania tego co się mu pod ryj podstawi.
0
Dokładnie tak. To ich cyrk i ich małpy.
0
http://www.adamglaz.pl/images/ustawa-z-dnia-18-marca-1921.jpg
Powinno się przywrócić tą zasadę, dokonać lustracji i jeden problem byłby rozwiązany.
0
Według bojówek PiSu znaczny. Moim zdaniem niewielki. Natomiast postkomunizm jest określeniem raczej tego, że te same ryje są cały czas przy korycie z niewielkimi zmianami co przed Magdalenką.
Obecny rząd jest również demokratycznie wybrany, mają większość to robią co chcą.
Nie ma ustroju, czy opcji politycznej która dogodzi każdemu na świecie.
Na chwilę obecną wolę PiS od PO. Gdybym miał wybrać. Biografia poprzenich 8 lat jest bardzo zacna do PO. Afera za aferą, lizanie dupska Merkelowej i całej jewropejskiej świcie, brak jakiejkolwiek politycznej konsekwencji.
Można gadać do usranej śmierci na ten temat.
0
Oby tylko Neymar sobie wczoraj nie żartował z tym, że jest optymistą jeśli chodzi o nową umowę ;P
1
Napisalbym nawet że PiS to Jarosław
0
Kocham takie dyskusje. Facet napisał swoją opinie, to nagle zbiera sie grupa krzykaczy rzucajacych teksty "aaa gowno wiesz, nie zyles wtedy, jestes mlodym synkiem XDD" zamiast podac jakies swoje argumenty naprzeciw pierwszemu postami.
No ale taka jest mentalność Polaków, nikt nie moze miec swojego zdania bo zawsze znajdą się trolle które myślą że mają na wszystko wpływ. :D
0
To nie jest prawicowa Polska. PiS to socjaliści, co na wejściu skreśla z bycia prawicowym.
2
Dużo rozgotowanego ryżu z marchewką i surowym mięsem. Kaszy nie dawaj tak jak polecają bo szczeniaki tego nie trawią. Kupuj suszone ścięgna w sklepach zoologicznych, psy to uwielbiają. Możesz kupić suchą karmę, polecam eukanubę. Dobra karma.
Co więcej, nie dawać kości z obiadów. Mój golden 3 miesięczny wyrzygiwał fragment kości pół nocy. Kurczak :)
Blokować dostęp do śmietnika, nie dawać nic od siebie, tylko i wyłącznie miska. Tak jak powiedziałem, ryż, surowe mięso, sucha karma, smakołyki dla psa, ścięgna wysuszane.
2
Nie wiem czy wiecie, ale Black Sabbath ma mieć swój ostateczny koncert w Warszawie :)
4
Z kategorii "uprzejmie donoszę"
Przedwczoraj w godzinach popołudniowych, były problemy ze steamem. Ktoś coś zhackował i był megaproblem. Mianowicie, wszyscy zalogowani userzy - odświeżając swoje konta mieli nagły wgląd na przypadkowo wybrane osoby oraz... na ich konta bankowe wraz ze wszystkimi przelewami na konta steam.
Sprawdźcie stany swoich kont. Mój znajomy, który non stop gra, jest gamerem i wypieprza na steam wszystkie swoje pieniądze, stracił właśnie z konta steamowego 350 euro.
Oblukajcie. Dotyczy to tylko osob które przedwczoraj mniej więcej po południu byli zalogowani.
2
na siebie? 500 coś.
1
Ah, to nazywanie czyjegoś zdania kłamstwem ! :D Kocham to.
Można się nie zgadzać, lubię prowadzić konstruktywny dialog. Jeżeli moja argumenty są kłamstwami (co notabene nie wiem w jaki sposób mogłoby być możłiwe) to ok..
1
Może w 100% kucem Korwina nie jestem, ale ideowcem na pewno. Mam wartości, które nie zmieniają się w czasie. I tego zamierzam się trzymać. W końcu startowałem do sejmu z 9 okręgu :P
1
to ostatnie mnie najbardziej wku**ia. Jestem konserwatystą i wyznaję zasadę, że "Istnieją wartości, które sa niezmienne w czasie" - jak powiedział Stanisław Michalkiewicz. Nie pozwolę wejść tym ludziom mi na głowę
0
Wróżbita Maciej? :D
1
No, chyba, że jestem w błędzie.
1
Nie denerwuję się :)
Szkoda tylko, ze FIFA nie honorowała tak poprzednich organizatorów imprez FIFowskich. Bo z czego dobrze kojarzę, nigdy nie zdarzyło się, aby wszystkie nagrody wręczali ludzie z kraju w którym była organizowana gala.
1
OK, czyli rozumiem, że w każdej poprzedniej gali FIFA, a były bodajże 22, nagrody wręczali ludzie z kraju w którym odbywała się ta gala tak?
13
Mam zajęcia z socjologii z prof. Machniszewskim.
Genialny człowiek.
Pisał habilitację, odnośnie własnie islamizacji i ruchom etnicznym na świecie.
Wyliczył, że średnio co tysiąc lat, takie historie się pojawiają. Zmiany etniczne w poszczególnych regionach świata. (spójrzcie w podręcznik - potwierdzi).
1000 lat temu? Krucjata. Dzisiaj? Rewanż?
Zastanówmy się co możemy zrobić, bo według wybitnych socjologów w 2060 roku, Europa będzie w większości muzułmańska, a co lepsze - Archimedes przewidział koniec świata na 2060 rok. Przypadek? Nie sądzę.
[2/2]
16
A więc, tak jak obiecałem napisze parę słów od siebie.
Zapewne narażę się banem, aczkolwiek mam nadzieję, że nie. To jest la rambla, wyrażę tylko swoją opinię a wszelkie wulgaryzmy ogwiazdkuję.
Zaczynając rozmowę o tej skorumpowanej gali, czy organizacji.
Cieszę się, że Barcelona dostała swoje nagrody, na które zapewne zasłużyła. Nikt jej nie odbiera honorów, jednakże, to co właśnie zobaczyłem przerosło ludzkie pojęcie.
Rozumiem, gala w Dubaju. Rozumiem - EMIRATY. Rozumiem, Islam.
Natomiast to czego nie rozumiem to ta zasrana poprawność polityczna.
Powiedzcie szczerze cules, zauważyliście to, że każdą nagrodę wręczały Abdullahy, Ahmedy itd? Zauważyliście. Widzieliście ich piękne tradycyjne stroje.
Pytanie drugie - usłyszeliście jakiekolwiek słowo płynące z ich ust? Nie.
Nie usłyszeliście, ponieważ mówić nic nie musieli. Po cholere zatem mieli wręczać nagrody skoro nic nie mówili? Było na miejscu wiele wybitnych jednostek, które chętniej widziałbym na zdjęciu podczas wręczenia nagrody Messiemy, Bartomeu, czy komukolwiek innemu.
Gdzie my dążymy? Gdzie jest ta granica?
Kiedy chcesz jechać do Dubaju na wczasy (znam z autopsji) masz obowiązek podporządkować się zasadom panującym w tych muzułmańskim kraju! Nie wychylaj się, nie prowokuj, nie wychodź o takiej i takiej porze, jak zostaniesz zgwałcony to masz problem.
Czy widzieliście kiedykolwiek, żeby oni stosowali się do europejskich zasad?
Z jednej strony nie widzieliście.
Z drugiej strony widzicie, ponieważ tych zasad nie ma, zapraszają miliony imigrantów na pstryk palcem, bez sprawdzania "bo tak". "Bo oni są biedni i uciekają przed wojną".
Po czym wysadzają 100 osób.
Ja rozumiem, nie wszyscy islamiści to terroryści. Ale głupi zrządzeniem losu, wszyscy terroryści to islamiści.
Ciężkie czasy nastają dla Europy. Najgorsze jest to, że przez jej własną głupotę.
[1/2]
0
albo Herą.
1
Najlepszy gracz roku - LEO MESSI OCZYWIŚCIE !!
LEO JESTEŚ WIELKI!!!
0
tak powiedziała. Gramatyczna wpadka, ale jestem czepliwy jeśli chodzi o tą galę.
0
Najlepszy prezydent roku - BARTOMEU !!!!!
4
Najlepszy prezydent roku - Andrzej Duda!
Żartowałem.
0
1
UWAGA ZDANIE GALI !
- Pani prowadząca: As a president i've got a one question
Tłumaczenie: Jako prezydent mam jedno pytanie.
0
Nie żebym się czepiał, ale Bartomeu jak na prezydenta, to troszkę pogniecione spodnie ma.
13
Najlepsza drużyna 2015 roku - FC BARCELONA !!