jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szpakowski już w swoim stylu :D Wszystko przekręca :P
0
nie głangzong Szpaku tylko głangzu
0
Nie wiadomo jeszcze czy dokładnie 30 :)
1
Hmm Robinho nie gra, jest za to Paulinho.
Obawiam się najbardziej Elkesona. To jest na prawdę kocur.
1
Aż mi na prawdziwe ochoty narobiłeś. Poczekam na dwunastą :P
Pasuje :D A Ty co chcesz?
0
Może będzie bronił w finale. Oby
0
wszystkie zespoły będą miały to logo.
1
a różnie. Piwo Żywe jest mniamniuśne.
3
ewentualnie polecam flashscore, aplikacja na telefon :) co minute jakis komentarz mniej wiecej
1
Jak wygramy postawisz wirtualne piwko ;D
0
Hajs z transmisji już dostali więc jaka tam strata :)
1
będzie dobrze Piotrze :D
0
jest :)
znaczy dopiero będzie
0
Ale jest Roberto!!!! :D
1
A jednak Munir! Jest Roberto. TO BOJU BARCO!!!!
Damy radę z kitajcami :D
1
Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - SergiRoberto Suarez Munir #fcblive
0
Unofficial: Ter Stegen, Alves, Mascherano, Pique, Alba, Sergio, Rakitić, Iniesta, Sergi Roberto, Sandro, Suarez. @mtkf
1
Spokojnie. To nieoficjalne. A mi to jest obojętne czy Munir czy Sandro. Ważne żeby Roberto zagrał za jednego z nich...
0
Raczej oby nie było takiej potrzeby :D
1
Unofficial: ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Sergio, Rakitic, Iniesta, Sergi Roberto, Suarez, Munir. [cd]
0
Lol, co Ty.
Sergio, Iniesta Rakitic i z przodu Suarez, Roberto i Munir. Tak bym to widział.
4
Neymar wystąpi w dzisiejszym meczu jeżeli zaistnieje taka potrzeba. [@latdp]
1
Tak więc oto moi drodzy rodzi się historia.
Pierwszy raz, w meczu o stawkę nasza gra będzie totalnie opierać się na pomocnikach,a nie na Messim i Neymarze. Ciekaw jestem czy Iniesta z Rakiticem to pociągnie.
Lucho na pewno wie co robi, jest genialny. Ufam mu :)
2
Ja również na Busquetsa i Roberto :) Mam nadzieję, że ten drugi zagra.
1
Takie eksperymentalne mecze są niebezpieczne. Chyba nie wiesz o czym mówisz :)
3
Bez Messiego, bez Neymara.... masakra o.O Suarez będzie musiał ciągnąć grę. Obyśmy tego nie spieprzyli.
4
Ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Sergio, Iniesta, Rakitic, Roberto, Messi, Suarez [marca]
0
BRAWO POLKI !!!!!!!!
0
:P
Pytanie brzmiało co NIE podoba Wam się w Barcelonie :)
0
Dobra kochani czas na drugą zabawę :D Bo ostatnia się cieszy sporą popularnością, a jeśli nie dołączyliście to zapraszam :)
Tylko jeszcze raz apeluję o powagę i obiektywizm - uwaga:
Co nie podoba Wam się w Barcelonie, mam tu na myśli wszystko, zarząd, piłkarzy, system gry, trenerów, sztab, trensfery co byście zmienili, i jeżeli coś takiego się znajdzie, uargumentujcie to i w jaki sposób byście te zmiany przeprowadzili, lub na co konkretny aspekt wymienili.
Tylko błagam bez trollingu, obrażania, afer i dzikich problemów :D
Może znowu ja zacznę.
Zarzuciłbym Barcelonie brak konsekwencji w działaniach zarządu. Problemy przy transferze Neymara, afery z FIFA, napięte stosunki z UEFA. Brakuje moim zdaniem ogłady. Powołałbym organ, niezależny od zarządu, który powołałoby socios, kontrolujące działania zarządu. Wszystkie decyzje moim zdaniem, tym bardziej niecodzienne, których zarząd nie jest pewien, powinny przez taki organ przechodzić.
Takie moje spostrzeżenie :) Pewno wielu się nie zgodzi, ale to moje subiektywna obiekcja :)