- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
0
Dobra kochani czas na drugą zabawę :D Bo ostatnia się cieszy sporą popularnością, a jeśli nie dołączyliście to zapraszam :)
Tylko jeszcze raz apeluję o powagę i obiektywizm - uwaga:
Co nie podoba Wam się w Barcelonie, mam tu na myśli wszystko, zarząd, piłkarzy, system gry, trenerów, sztab, trensfery co byście zmienili, i jeżeli coś takiego się znajdzie, uargumentujcie to i w jaki sposób byście te zmiany przeprowadzili, lub na co konkretny aspekt wymienili.
Tylko błagam bez trollingu, obrażania, afer i dzikich problemów :D
Może znowu ja zacznę.
Zarzuciłbym Barcelonie brak konsekwencji w działaniach zarządu. Problemy przy transferze Neymara, afery z FIFA, napięte stosunki z UEFA. Brakuje moim zdaniem ogłady. Powołałbym organ, niezależny od zarządu, który powołałoby socios, kontrolujące działania zarządu. Wszystkie decyzje moim zdaniem, tym bardziej niecodzienne, których zarząd nie jest pewien, powinny przez taki organ przechodzić.
Takie moje spostrzeżenie :) Pewno wielu się nie zgodzi, ale to moje subiektywna obiekcja :)
0
@jacobFCB Wyłącznie styl gry.. prawdę mówiąc za to z automatu nieco polubiłem również Bayern Guardioli.. ich futbol jest dla mnie bardzo interesujący, podobnie jak futbol Barcelony. Gdyby Messi i spółka grali zwyczajny futbol, to zapewne nie zwróciłbym na nich większej uwagi.. cenię każdy zespół grający fajną piłkę, jednak to co grają Barcelona i Bayern to jest to, co pozwala przykuć do ekranu na długie godziny : )
0
@derlis :P
Pytanie brzmiało co NIE podoba Wam się w Barcelonie :)
0
@jacobFCB Wiem, celowo przeinaczyłem ^^
0
@jacobFCB Za sprzedaż Villi za "Frytki",według mnie za szybkie pożegnanie z Alexisem,może troche za małe stawianie na młodych (głównie Samper,Grimaldo) ale w sumie rozumiem,walczymy o 3 trofea,nie można się potknąć przez wystawianie nie doświadczonych graczy.No i odpuszczenie właśnie Grimaldo,stawiam że wróci jak Alba za nie małe pieniądze za kilka lat