1

Pani numer 1 moim zdaniem przynajmniej. O ile dobrze pamiętam.

0

Kozak. Statystyka nie do pobicia :)

0

Ej własnie :D!
Jest ktoś z Was może na akapie? :D

0

to jest ten od rzutów wolnych?

1

Oglądacie wybory miss Polski?
Jak dla mnie to jest jakaś porażka :D na te 31 dziewczyn może z 5 jest na prawdę ładnych. Czyżby kolejna skorporacjonalizowana impreza?
Ehh... chciałbym kiedyś dożyć czasów, gdzie życie nie będzie AŻ TAK zależne od polityki :(

0

Chyba głupi jesteś.....

0

Wykupcie za 11 zl transmisje na playerze na miesiąc. Ludzie...

2

Gramy bardzo dobrze. Tak samo jak Valencia. Nie ma opcji żebyśmy tego nie wygrali. Jedna bramka wpadnie i Nietoperze się posypią.
Nie marudzić tylko kibicować! :D
Martwi trochę tylko gra Messiego. Słabo póki co... Najbardziej na plus Neymar i Iniesta.

0

W jakich strojach gramy?

4

Powiem jedno:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

1

Obstawiamy składy? Daję sobie ręce uciąć, że wyjdziemy tak:

Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Sergio, Rakitic, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.

Jeżeli będzie inny skład, to tak samo jak Fabregas, publicznie daję Wam prawo do zabicia mnie.

Oczywiście traktując to hipotetycznie..... tak samo jak Fabregas.

3

Jutro szykuje się fajny meczyk. Pewno bardziej wyrównany niż na Bernabeu. :P

0

Real ma 10 dni na przekazanie argumentów swojej strony.

0

Jedynym wymiarem kary jest usunięcie z rozgrywek, a nie najwyższym.

0

Nie wyrzuca Realu. Przegra w tym meczu co najwyżej walkowerem 3-0 i odrobia to u siebie. Blagam was, na co wy liczycie...

0

Lel czemu oni sie nie ciesza?

1

Moim zdaniem bardzo mocno średnio.

0

Zawsze podziwialem piłkarzy że umieją tak strzelać z gila.

0

Ale inba w sejmie xD prawie jak w awanturze o kase.
CZERWONI VA BANK

1

O ile dobrze kojarzę to w pucharze króla nie ma losowań,a wg drabinki w 1/8 spotkamy sie prawdopodobnie z Realem o.O legitne?

0

Jak to nie? Właśnie że od dawna jest. Niestety

3

Taka poczwórna trójka. Podoba mi się.

0

Jeśli Ronaldo będzie w finałowej 3, to wygrana Messiego będzie jeszcze lepiej smakowała.
Chciałbym zobaczyć ten grymas Cristiano :)

0

Życie jest proste gdy polityka się w nie nie miesza. Natomiast futbol polityką jest aż przesiąknięty. Nikt nigdy nie pozwoli na 100% dominację Barcelony w każdym aspekcie. I indywidualnym i zespołowym.

0

Nie wiem jak możecie wierzyć w to że Ronaldo nie będzie w finałowej trójce ZP.
Przecież tam nie liczą się osiągnięcia, statystyki, indywidualne wyniki, ale przeze wszystkim kwestie marketingowe. Gdyby liczyły się tylko osiągnięcia i liczby, to w nominowanych byliby gracze z Zimbabwe, bo strzelają po 10 bramek na mecz.

0

Ja bym borussie dał na remis z hoffenheimem

0

Były.

1

Kto to jest Izak?

0

Też Wam się wydaje że walka Materli z Chalidowem będzie ustawiona? Przyjaciele, nigdy nie chcieli ze sobą walczyć, w dodatku Chalidow ma problemy z kręgosłupem i może chce juz skończyć z walkami. A Materli walka z kimś takim jak Mamed pomoże wybić się na zachód.
Co sądzicie?

20

Isco (Real Madrid): "Red for cowardly kicking Neymar? It's not something I'm proud of. That's not who I am, I hope it won't happen again."

Proszę. Isco się zachował. Brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?