jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pani numer 1 moim zdaniem przynajmniej. O ile dobrze pamiętam.
0
Kozak. Statystyka nie do pobicia :)
0
Ej własnie :D!
Jest ktoś z Was może na akapie? :D
0
to jest ten od rzutów wolnych?
1
Oglądacie wybory miss Polski?
Jak dla mnie to jest jakaś porażka :D na te 31 dziewczyn może z 5 jest na prawdę ładnych. Czyżby kolejna skorporacjonalizowana impreza?
Ehh... chciałbym kiedyś dożyć czasów, gdzie życie nie będzie AŻ TAK zależne od polityki :(
0
Chyba głupi jesteś.....
0
Wykupcie za 11 zl transmisje na playerze na miesiąc. Ludzie...
2
Gramy bardzo dobrze. Tak samo jak Valencia. Nie ma opcji żebyśmy tego nie wygrali. Jedna bramka wpadnie i Nietoperze się posypią.
Nie marudzić tylko kibicować! :D
Martwi trochę tylko gra Messiego. Słabo póki co... Najbardziej na plus Neymar i Iniesta.
0
W jakich strojach gramy?
4
Powiem jedno:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
1
Obstawiamy składy? Daję sobie ręce uciąć, że wyjdziemy tak:
Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Sergio, Rakitic, Iniesta, Neymar, Suarez, Messi.
Jeżeli będzie inny skład, to tak samo jak Fabregas, publicznie daję Wam prawo do zabicia mnie.
Oczywiście traktując to hipotetycznie..... tak samo jak Fabregas.
3
Jutro szykuje się fajny meczyk. Pewno bardziej wyrównany niż na Bernabeu. :P
0
Real ma 10 dni na przekazanie argumentów swojej strony.
0
Jedynym wymiarem kary jest usunięcie z rozgrywek, a nie najwyższym.
0
Nie wyrzuca Realu. Przegra w tym meczu co najwyżej walkowerem 3-0 i odrobia to u siebie. Blagam was, na co wy liczycie...
0
Lel czemu oni sie nie ciesza?
1
Moim zdaniem bardzo mocno średnio.
0
Zawsze podziwialem piłkarzy że umieją tak strzelać z gila.
0
Ale inba w sejmie xD prawie jak w awanturze o kase.
CZERWONI VA BANK
1
O ile dobrze kojarzę to w pucharze króla nie ma losowań,a wg drabinki w 1/8 spotkamy sie prawdopodobnie z Realem o.O legitne?
0
Jak to nie? Właśnie że od dawna jest. Niestety
3
Taka poczwórna trójka. Podoba mi się.
0
Jeśli Ronaldo będzie w finałowej 3, to wygrana Messiego będzie jeszcze lepiej smakowała.
Chciałbym zobaczyć ten grymas Cristiano :)
0
Życie jest proste gdy polityka się w nie nie miesza. Natomiast futbol polityką jest aż przesiąknięty. Nikt nigdy nie pozwoli na 100% dominację Barcelony w każdym aspekcie. I indywidualnym i zespołowym.
0
Nie wiem jak możecie wierzyć w to że Ronaldo nie będzie w finałowej trójce ZP.
Przecież tam nie liczą się osiągnięcia, statystyki, indywidualne wyniki, ale przeze wszystkim kwestie marketingowe. Gdyby liczyły się tylko osiągnięcia i liczby, to w nominowanych byliby gracze z Zimbabwe, bo strzelają po 10 bramek na mecz.
0
Ja bym borussie dał na remis z hoffenheimem
0
Były.
1
Kto to jest Izak?
0
Też Wam się wydaje że walka Materli z Chalidowem będzie ustawiona? Przyjaciele, nigdy nie chcieli ze sobą walczyć, w dodatku Chalidow ma problemy z kręgosłupem i może chce juz skończyć z walkami. A Materli walka z kimś takim jak Mamed pomoże wybić się na zachód.
Co sądzicie?
20
Isco (Real Madrid): "Red for cowardly kicking Neymar? It's not something I'm proud of. That's not who I am, I hope it won't happen again."
Proszę. Isco się zachował. Brawo!