jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja tam się nie zdziwię jak powróci temat Cuadrado. Chociaż byłbym przeciwny temu transferowi, bo po mundialu i tych wszystkich spekulacjach z Barceloną tak jakby troszkę się wypalił.
No, chyba że liga angielska mu po prostu nie leży.
1
a nie czasem o największego z najmniejszych? :P
0
Huawei bym jeszcze nie ufał. To mega prężnie rozwijająca się marka, ale jeszcze dla niej za wcześnie. Z Grand Prime korzysta moja mama i siostra i sobie chwalą. Tak więc, JA bym Ci doradził Samsunga :)
4
Chrześcijaninem jestem, ale instytucji Kościoła jak i Watykanu jestem mega przeciwny.
Watykan to największa mafia tego świata. Niestety. Benedykt XVI sam się najlepiej o tym przekonał.
0
A co ma do tego, że Neymar tam grał. Ludzie to jest polityka, tutaj nie ma miejsca na moralność......
0
Mam pytanie, dlaczego usunięto mojego suchara? Przecież to la rambla
0
No co? W końcu to La Rambla!
2
Komentarz usunięty
1
Szkoda karnego. Ale i tak propsy dla Atleti za walkę. Remis to najlepszy wynik dla Barcelony w tym meczu.
8
Najlepszy wynik jaki mógł się zdarzyć :)
21
ja Was nie kumam. Powstało LA RAMBLA, a tutaj znowu burdel jak poprzednio :/
News dotyczy Messiego, a wszyscy spamują derbami Madrytu....
2
Redakcjo. Zaskakujesz. Czapki z głów. Dzieki za to!
1
Na eleven nie leci LM. Tylko nc+
0
Mówię w perspektywie pomocy. Brak kreacji..
0
Barcelona have conceded two goals in a first half of a Liga game for the first time since Luis Enrique is coach #fcblive [via opta]
0
Czemu się szczylami przejmujesz xd? Ban za banem będzie leciał. Mam taką nadzieję przynajmniej. Ciężko się to czyta.
1
Iniesta z Roberto nie istnieją. Suarez chyba został w szatni przed meczem. Żenada. Kiepsko to wygląda. Mam nadzieje, że się obudzą po przerwie.
0
Wie ktoś jak w aplikacji player.pl na telefonie ogladac na żywo mecz? Nie moge tego znaleźć
0
A może 4-4-2 Neymar z Alvesem na skrajnej pomocy a Roberto z Mathieu w obronie? :D
0
Teoretycznie nie powinno być problemu z rejestracją Ardy bo Barcelona niejednokrotnie rejestrowala w ten sposob zawodnikow w przypadku kontuzji. Problem by byl gdybysmy faktycznie mieli bana do stycznia. Aczkolwiek coraz więcej źródeł podaje ze ban trwał do 31 sierpnia.
0
15.
0
Są tu jacyś chętni do gry w FMa online? Mozna by stworzyć ligę fcbarca.com :)
0
Ciekaw jestem wyjazdu do Vigo ...
6
Robimy sobie bekę z Ronaldo, a tu zaraz Messi hat tricka z karnych strzeli :D
2
Śmieszek na trybunach
3
Kiedy wraca Bravo?
0
JUŻ?? Człowieku to są młodziki. Wymagasz od nich doświadczenia Iniesty albo Xaviego?
1
kwint esencja powiadasz
0
Raczej Iniesta za Munira i Suarez za Sandro :P
0
Słabo. Ale co się dziwić. Nie ma kreatora, skrzydła nie grają, jedynie Busquets z Mascherano jakoś nawet na plus, chociaż też nie rewelacyjnie.
Od 45 minuty chciałbym zobaczyć inną grę w ich wykonaniu.