20

Isco (Real Madrid): "Red for cowardly kicking Neymar? It's not something I'm proud of. That's not who I am, I hope it won't happen again."

Proszę. Isco się zachował. Brawo!

1

Myślę że ta wartość uwzględnia kwestie marketingowe również. Jesli tak, to cena Ronaldo mnie nie dziwi.

0

Boże ale beka. już 3-4 XD

0

Kasę bierze. To się liczy :)

0

Oglądam. Verratti profilem przypomina Iniestę. Pogba raczej Yaya Toure. Z lepszą techniką użytkową.

0

Co zrobił Ronaldo? :D

0

Co do Pogby, to ehh... wciąż wolę Verrattiego

0

W Barcelonie mam nadzieje :P
A na poważnie, tam gdzie grałby najpewniej. Wiecej możliwości taktycznych.

0

Jeszcze około 10 spotkań bez Ardy i Vidala.
Nie mogę się doczekać tego co Turek pokaże :)

1

Co ten Pogba to ja nawet nie.

0

Strzelą. Będzie 2-2

0

bez przesady. Rozciągają pole gry, szukają luki. Barca robi to samo, gdy ktoś się zamyka.

0

A Ronaldo za uderzenie łokciem dostał poklask jak rozumiem?

1

Do 1/16? A nie czasem 1/8?

0

Pol roku bana a konto od września? Multikonto xD? ;>

0

ale Arde Turana chetnie ta? xd

0

Zapraszam Isco do Barcy. :) profilowo świetnie pasuje. Zepsuł tylko trochę swoją opinie głupim wybrykiem na meczu. Ale wiadomo, ta porażka bolała.

2

Będzie analiza taktyczna?
Istnieje jakas infografika z faktycznym rozstawieniem zawodników? Krążą po niektórych meczach infografiki z umiejscowieniem graczy na boisku.

21

Pan po lewo krzyczy allahu akbar chyba

0

W związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami w Europie piszę: "prayformadrid"

0

to gratulacje.

1

Cel główny poza zwycięstwem Barcy?
- Nie nawalić się do końca meczu. Mam jakąś taką głupią tendencję... :/

2

Strona Realu już upadła.

0

Trzeba czekać na zaksięgowanie wpłaty. Z reguły trwa to 2-3 godziny.
W każdym razie do 48 h. U mnie trwało to 1,5 h.

0

trzeba wykupić konto premium. 8 zł na 3 dni. smsem

0

Patrzę na skład Realu i ta pomoc mnie przeraża :/

0

Poza tym, przecież zobaczcie jak zawodnicy Realu mogą zgłupieć. Roberto z Alvesem może się non stop pozycjami zmieniać. Tym bardziej, że rzadko kiedy boczny obrońca zmienia się z pomocnikiem. Przy takiej zmianie Alves mógłby być skrzydłowym.

0

Nie ma czegoś takiego jak gra 4-4-2. czy 4-3-3
To są non stop roszady ziomy

2

Nie ma jeszcze oficjalnych składów.

0

lol, na sopcascie jest lepsza jakość niż na player.pl
Ciekawe tylko czy transmisja tam będzie stabilna...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?