jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakiego newsa o Ardzie?
0
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12369064_866056360158454_7666115717907297921_n.jpg?oh=e9ab9b3001eeec87f77da9382a8a6e61&oe=56DC31A3
:D:D:D:D:D
0
Pique jaki zachowawczy :D Nie poznaję Pana Panie Gerardzie.
0
Nie wiem czy tez macie odczucia, ale ja od Vidala praktycznie niczego nie oczekuje. Będzie 4/5 meczy grzał ławę.
Natomiast od Ardy oczekuję fajerwerków i tego, że będziemy widzieli takiego samego bądź lepszego jak w Atletico. Umiejętności ma gigantyczne. Brakuje nam takiej dziesiątki co na skrzydle zarazem pogra.
0
do iniestamessiego zapewne odnośnie Pogby
0
Elkeson a nie Ekelson :)
2
Styczeń będzie fajny:
- Sylwester, Sylwunio
- Rejestracja Ardy i Vidala
- Mecz z Malagą na wyjeździe
- Mecz z Athleticiem u siebie
- Mecz z Atletico u siebie
- Początek rundy wiosennej
Patrząc z perspektywy tego, że Barca zawsze łapie dołek po świętach, może czas na jakiś wyjątek od reguły? Czekają nas ciężkie mecze, mam nadzieję, że podołamy. Chłopaki będą na pewno żądni krwi.
18
Problemem Realu nie jest trener, tylko zespół i system w jakim funkcjonuje.
Kładą nacisk na pieniądze i marketing zamiast na grę. Ancelotti był najlepszym co ich spotkało, bo był w stanie nawet w jakiś sposób to poukładać.
12
Mam nadzieję, że Niemiec zagra również w finale. Bravo gra zdecydowanie więcej, a chłopak musi się rozwijać.
0
Komentarz usunięty
6
jeszcze Kiszczak & Jaruzelski
1
Komentarz usunięty
1
TVP Sport, wystarczy przeczytać nagłówek strony niemalże. Wszystko jest napisane jak byk.
A jeżeli nie TV, to na flashscore jest tekstowa.
13
O czym Ty mówisz?
0
Komentarz usunięty
21
A dlaczego jeden facet ma chować wszystkie dzieci na całym globie?
2
Hiszpanska, francuska, z tych lepszych.
0
Myślicie, że Real odpadnie z LM za wystawienie do gry zawodnika z zawieszeniem? :D
0
Szkoda. Ale ważniejsze aby się wykurował na styczeń. Początek roku jest zawsze równoznaczny z dołkiem formy zespołu.
0
Dzięki serdeczne
0
Kiedy i na którą godzinę jest planowany finał KMŚ?
16
Ciekawe czego się dowiemy na jutrzejszej konferencji z Pique na czele :D
0
Nie wpadłem na to. Dzięki :P
0
"Ta drużyna zamknęła usta wielu ludziom. Wiemy, że dużo biegają, by odzyskać piłkę i stosują bardzo wysoki pressing. Brazylijczycy mają dużo jakości i utrudnią nam sprawy"
A czy Guangzhou to nie jest czasem chiński zespół?
9
0-4 z Realem ze względu na el Clasico
3-1 z Juventusem ze względu na poziom emocji
3-0 z Bayernem ze względu na potyczkę z Pepem
0
Meczyk się szykuje zajebisty :D
Może znowu 4 brameczki Messiego?
0
W sensie, że pomoc militarna?
0
To zależy. Klauzula klauzulą. Może puściliby za 15
0
Nie lepiej wyłożyć 10-15 za Nolito?
5
Komentarz usunięty