jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
całkiem prawdopodobne, że wpis ch**a warty, ale tak jak mówiłem to pewno alkohol. Jutro będę żałował. Teraz potrzebuję ludzi dookoła. Strasznie. A jestem sam. Tym bardziej, że od dziś będę głową rodziny. Straszne obciążenie umysłowe. Jakby mnie piorun pier*****ł.....
5
https://vine.co/v/iKbrhTh7VOe
Luis Enrique też potrafi, a co? :)
5
Dziękuję. To chyba najtrudniejsze chwile w moim życiu. Czuje jakby wszystko straciło sens... Kochał Barcę, Messiego, Iniestę, Xaviego tak samo jak ja. Zawsze razem podniecaliśmy się każdym ich zagraniem. Teraz każdy mecz traci ten jebany urok.... Nic już nie będzie takie samo ...
70
Czolem Barcelonismo.
Nie wiem czemu to pisze, ale to pewno alkohol przeze mnie przemawia.
Dzisiaj zmarl moj tato, ktory mial zostac dziadkiem w czerwcu, bo mój syn jest w drodze...
Uwierzcie lub nie, ale strata ojca jest najwiekszym bólem, jaki mozna komukolwiek zadac.
Doceniajcie swoich rodzicow, jacykolwiek by nie byli. Jak ich stracicie, dopiero zaczniecie doceniac wszystko co dla Was zrobili, nawet jak tego nie dostrzegaliscie.
Dodam tylko, ze byl w takim samym kibicem Barcy jak ja. Kazdy mecz ogladalismy razem.
Spokojnej nocy.
0
Tvp sport only.
0
Nie wiem. Ciekaw jestem jego miny podczas "sprawdzania"
29
Z profilu facet wyglada jak brat Luisa Enrique :P
0
Hmm mlody, obiecujący. Ale do wyciagniecia pewno minimum za 30. Juz w wieku 20 lat jego wartość rynkowa to 20 mln ..
0
Jakieś typy?
4
Kurna pierwszy raz tęsknię za plotkami transferowymi. :D
19
Messi trenuje z drużyną!
1
60 mln na transfery. Hmm. Jesli to prawda to Pogba i Verratti odpadaja. Ale kogo by kupili? Dybale? Moze Coutinho. Jakiegos obronce solidnego wypadaloby również
0
Oczywiście że kupowałem. Klucz do steama na jakiejś stronie
1
Ja w nią cisne teraz. Wiele zmienionych rzeczy. Super wyglada kreator taktyk. Więcej fajnych podan i zagran w silniku meczowym. Pilkarze sie troche szybciej męczą niz w 15. Bardzo wiele zalezy od treningu i tego w jaki sposob go prowadzisz.
Ja w fm15 bylem mistrzem, tak tetaz 16 sprawia duze wyzwanie i nie dziala tylko na zasadzie "od meczu do meczu" tylko na prawdę trzeba sporo glowkowac.
0
a nie 1/8 czasem?
0
9 występów i 3 bramki w cały 2015 roku. Tyle wiem.
2
22 bramki 178 meczy . Asyst 33
0
weź ciute więcej szacunku, bo to co napisałeś jest słabe jak barszcz.
0
Na TAS :P
0
od razu lepiej :P
0
to w sumie teraz.
0
"Na ławce rezerwowych pojawił się z kolei Neymar, który nie wyleczył jeszcze kontuzji i nie figurował na liście powołanych na mecz z Chińczykami."
Siedział na ławce ale nawet nie miał stroju na sobie :P
0
BREAKING NEWS! Arsenal completed signing of Fu-Kin No-Wan!
Hahahaha :D 442oons są zajebiści :D
0
Nie wiadomo czy dostali zielone światło. Jedyne co to Sport i COPE coś gderają. Nie wierzę jak psom żadnej gazecie, dopóki nie zobaczę oficjalnego potwierdzenia od klubu.
0
Wszyscy pewno imprezują dzisiaj zamiast w sobotę, aby na piąteczkę wstać w niedzielę na mecz :P i obejrzeć go, że tak powiem w pełnej dyspozycji psychiczno-fizyczno-fizjologicznej
0
Ja bym nie kazał im grać na siłę. Wolę aby na ligę byli w pełni formy. Niech wejdzie Leo z Neymarem nawet od 70 minuty i będę w pełni usatysfakcjonowany.
0
Ściąganie graczy spoza UE nie ma nic do rzeczy. Ewentualnie może chodzić o to, że nie mogą go zarejestrować bo przepisy dozwalają 3 czy 5 piłarzy spoza UE bez obywatelstwa Europejskiego. Jeżeli kupili go nie mając o tym świadomości to są debilami.
0
kilkuset raczej :P kilku jest moze trzezwomyslacych
12
Polecenia też niekoniecznie. Czasem wyczerpujący i wartościowy wpis pozostaje bez "poklasku" w postaci poleceń.
A wystarczy napisać pocisk na Real albo Ronaldo i z dupy bierze się 100 "okejek".
Nie tędy droga moim zdaniem.
1
To co, Mou w Realu? Nie zdziwilbym się.