0

Fakt, brak konkretnego systemu w Realu jest ewidentną luką.

0

Da się zjeść makaron, którym jest kasa ze sprzedaży koszulek :)

0

Cieszy mnie ten rój argumentów. Dobrze wiedzieć, że na stronie można spotkać logicznie wypowiadających się userów, a nie tylko "Ronaldo ciota", "Ronaldo pedau"

0

Nie kupuje przypadkowych pilkarzy moim zdaniem. Kupno Kroosa, Kovacica - dobre transfery, to znaczy dobrzy piłkarze, ale czy aby pasujący do systemu Realu? Oh wait, jakiego systemu... wałkuje się temat o ktorym pisałem.

0

hmm? :) Nie rozumiem? :) aczkolwiek lubię! :D

0

UWAGA! Otwieram MERYTORYCZNA dyskusję - proszę o powagę.
Jeśliby uwzględnić teorię Darwina na temat ewolucji, to jeśli nieznane jest brakujące ogniwo teorii Darwina, to jakie jest brakujące ogniwo Realu.
Nie mówię tu o piłkarzach ani trenerze, lecz o strukturze klubu.
Dajcie jeden przykład tego, co ten klub powinien zmienić. Może być ciekawie :)
Uzasadnijcie swój wybór.
Może ja pierwszy - zbyt wielki nacisk na marketing, zbyt mały nacisk na serce klubu, które podtrzymywałoby trwale tradycje jego idei. Moim zdaniem to ich zabija.

0

12-11 dla naszych

0

Polka dotknela podłoża przed rzutem. Oni są ślepi?

2

To samo pisałem. Polki w ataku nie istnieją. Jeżeli wygramy, to Wysokińska powinna kolejny mecz z rzędu być zawodnikiem meczu.
Drugi Szmal? ;)

0

KRÓL!!! Long live the king !
A tak serio, kogo to obchodzi? Facet z ego wielkości Saturna.
Niech odejdzie do PSG, umrze jako piłkarz i jako facet. Z Ibrahimovicem nie będzie w stanie dzielić szatni. Dwóch facetów o takim ego jest jak dwa księżyce dla Ziemi. Całkowicie zaburzy całe życie i egzystencje o ile takowa tam istnieje.

0

Nikt w Realu za nim tęsknił nie będzie. Natomiast w PSG... hmm chcę zobaczyć Krysię i Ibrę w jednym zespole. Dwóch facetów z tak silnym ego nie będą w stanie dzielić szatni

0

Ja dzięki teściowi już wiem wszystko o tym filmie -.- nie mam po co iść do kina.

0

Poczekaj :D Nie psuj sobie filmu :D

1

Zależy ile wyskoczy ;) Ale jak się coś pojawi to wyciskam na bieżąco. Czasami smaruję rumiankiem.

0

9-7 Podwójna przewaga !!!! Jedziecie dziewczyny! Nie bierzcie jeńców!

0

To było oczywiste odkąd wiadome było, że będzie ów aktor grał w tej częsci. Był wywiad z nim na ten temat i przypadkiem coś plumknął. Nie bezpośrednio, ale dał do myślenia. Jak znajdę do Ci podeślę na pw.

3

Dramatem u naszych szczypiornistek jest to, że nie ma ani rozegrania, ani dobrych akcji ofensywnych. Wygrywamy tylko dzięki Wysokińskiej, nieudolnej grze i błędom Rosjanek. Dramat.

0

3 stycznia będą mogli być dopiero zarejestrowani.

0

Mam nadzieję, że nikomu nie zepsujesz seansu tym jpgiem :P

0

No nie wiem, może dlatego, że nie mogą być zarejestrowani? :P
Gościu, trollujesz czy tak serio...

0

przecież to było wiadomo już z 3 miesiące temu :P

0

Ehh... to samo było z Węgierkami... Masakra

1

No co Ty :p

2

Nie można psuć takich akcji. Polki jak mają dużą przewagę to przegrywają walkę same ze sobą.
Gdyby nie Wysokińska byśmy mieli problem.

0

Roma da radę. Jeśli Real odpadnie w 1/8 to wyleci zarówno Benitez ( o ile już wtedy go nie będzie) jak i Perez.

2

Za 15 minut na TVP 2 Polska - Rosja, ćwierćfinał mistrzostw w ręczną naszych pań :)
Kibicujemy naszym dziewczynom panowie!

0

Straszna bezbecja. Bode manuj.

0

A czemu miałbym tego tu nie wstawić? To la rambla. Nie jest wulgarne, obraźliwe, nikomu nie sprawiam przykrości.

1

Szkoda. Fajnie byłoby zbombardować Hiroszimę w finale :P

0

jak wielu z Was udziela się na facebooku fcbarca.com?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?