jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fakt, brak konkretnego systemu w Realu jest ewidentną luką.
0
Da się zjeść makaron, którym jest kasa ze sprzedaży koszulek :)
0
Cieszy mnie ten rój argumentów. Dobrze wiedzieć, że na stronie można spotkać logicznie wypowiadających się userów, a nie tylko "Ronaldo ciota", "Ronaldo pedau"
0
Nie kupuje przypadkowych pilkarzy moim zdaniem. Kupno Kroosa, Kovacica - dobre transfery, to znaczy dobrzy piłkarze, ale czy aby pasujący do systemu Realu? Oh wait, jakiego systemu... wałkuje się temat o ktorym pisałem.
0
hmm? :) Nie rozumiem? :) aczkolwiek lubię! :D
0
UWAGA! Otwieram MERYTORYCZNA dyskusję - proszę o powagę.
Jeśliby uwzględnić teorię Darwina na temat ewolucji, to jeśli nieznane jest brakujące ogniwo teorii Darwina, to jakie jest brakujące ogniwo Realu.
Nie mówię tu o piłkarzach ani trenerze, lecz o strukturze klubu.
Dajcie jeden przykład tego, co ten klub powinien zmienić. Może być ciekawie :)
Uzasadnijcie swój wybór.
Może ja pierwszy - zbyt wielki nacisk na marketing, zbyt mały nacisk na serce klubu, które podtrzymywałoby trwale tradycje jego idei. Moim zdaniem to ich zabija.
0
12-11 dla naszych
0
Polka dotknela podłoża przed rzutem. Oni są ślepi?
2
To samo pisałem. Polki w ataku nie istnieją. Jeżeli wygramy, to Wysokińska powinna kolejny mecz z rzędu być zawodnikiem meczu.
Drugi Szmal? ;)
0
KRÓL!!! Long live the king !
A tak serio, kogo to obchodzi? Facet z ego wielkości Saturna.
Niech odejdzie do PSG, umrze jako piłkarz i jako facet. Z Ibrahimovicem nie będzie w stanie dzielić szatni. Dwóch facetów o takim ego jest jak dwa księżyce dla Ziemi. Całkowicie zaburzy całe życie i egzystencje o ile takowa tam istnieje.
0
Nikt w Realu za nim tęsknił nie będzie. Natomiast w PSG... hmm chcę zobaczyć Krysię i Ibrę w jednym zespole. Dwóch facetów z tak silnym ego nie będą w stanie dzielić szatni
0
Ja dzięki teściowi już wiem wszystko o tym filmie -.- nie mam po co iść do kina.
0
Poczekaj :D Nie psuj sobie filmu :D
1
Zależy ile wyskoczy ;) Ale jak się coś pojawi to wyciskam na bieżąco. Czasami smaruję rumiankiem.
0
9-7 Podwójna przewaga !!!! Jedziecie dziewczyny! Nie bierzcie jeńców!
0
To było oczywiste odkąd wiadome było, że będzie ów aktor grał w tej częsci. Był wywiad z nim na ten temat i przypadkiem coś plumknął. Nie bezpośrednio, ale dał do myślenia. Jak znajdę do Ci podeślę na pw.
3
Dramatem u naszych szczypiornistek jest to, że nie ma ani rozegrania, ani dobrych akcji ofensywnych. Wygrywamy tylko dzięki Wysokińskiej, nieudolnej grze i błędom Rosjanek. Dramat.
0
3 stycznia będą mogli być dopiero zarejestrowani.
0
Mam nadzieję, że nikomu nie zepsujesz seansu tym jpgiem :P
0
No nie wiem, może dlatego, że nie mogą być zarejestrowani? :P
Gościu, trollujesz czy tak serio...
0
przecież to było wiadomo już z 3 miesiące temu :P
0
Ehh... to samo było z Węgierkami... Masakra
1
No co Ty :p
2
Nie można psuć takich akcji. Polki jak mają dużą przewagę to przegrywają walkę same ze sobą.
Gdyby nie Wysokińska byśmy mieli problem.
0
Roma da radę. Jeśli Real odpadnie w 1/8 to wyleci zarówno Benitez ( o ile już wtedy go nie będzie) jak i Perez.
2
Za 15 minut na TVP 2 Polska - Rosja, ćwierćfinał mistrzostw w ręczną naszych pań :)
Kibicujemy naszym dziewczynom panowie!
0
Straszna bezbecja. Bode manuj.
0
A czemu miałbym tego tu nie wstawić? To la rambla. Nie jest wulgarne, obraźliwe, nikomu nie sprawiam przykrości.
1
Szkoda. Fajnie byłoby zbombardować Hiroszimę w finale :P
0
jak wielu z Was udziela się na facebooku fcbarca.com?