jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak. na ELEVEN
15
Miło ? xD
to był ich pieprzony obowiązek
0
moze dlatego ze logujesz sie mailem?
3
Ale nerwówa !!!! 50 minut do ogłoszenia składu :D Ależ będę skakał po pokoju podczas meczu :D Mam nadzieję, że teściu mnie nie wy....rzuci z mieszkania
0
A nabył ktokolwiek? Nie slyszałem o żadnym przetargu do tej pory.
0
Oglądam sobie na sopcascie mecz Manchesteru i ani jednej ścinki. Jakoś świetna.
Orientuje się ktoś czy zacina się gdy korzysta z tego dużo osób?
Mam dylemat czy oglądać na tym czy na player.pl
0
Nie.
0
ja mam od kiedy wstałem :P
0
Wg zachodu? W tym, że są z Rosji.
Poprawność polityczna :)
9
W dzisiejszym meczu
Messi
Messi
Messi
1
W jaki sposób działa sopcast?
0
Fajnie się czytało :D
Zawsze dobrze poznać kilka punktów widzenia.
Co do Messiego, może mieć trochę racji. Nikt nie jest idealny, nawet Bóg - Messi :P
Cristiano może być zapatrzonym w siebie egocentrykiem, indywidualistą etc. Dla Messiego może być ważniejsza drużyna, lecz wcale nie oznacza to, że jest całkiem cacy. Niejednokrotnie krążyły plotki o wulgarnym Messim. Wyłgał się z tego, niczego nie udowodniono, ale nie zdziwiłbym się gdyby było w tym ziarno prawdy. Plotki znikąd się nie biorą :)
1
Oby terroryści również się zatrzymali na ten czas.
0
100 mb
0
Ależ czuję ekscytację.... Ostatnio tak się czułem w dzień finału LM :D
2
Eee tam co Wy gadacie. Wykupilem sobie ten player.pl i jakość przyjemna.
1
Gdzie najlepeij wykupic tramsjisje na mecz mistrzowie?
0
Nie lepiej wykupic na tym player.pl ?
1
kwalifikacje sa jutro.
2
W krajach trzeciego swiata to chleb powszedni.
Szkoda, ze ludzie sa zaprojektowani w taki sposob, ze dostrzegaja wiekszosc rzeczy, dopiero w momencie gdy czuja zagrozenie lub cokolwiek ich nie dotknie.
0
jakiego meczu?
0
Jeśli Neymar odejdzie z Barcelony, to już nigdzie nie rozwinie się piłkarsko. Przynajmniej nie aż tak bardzo jak tutaj.
0
Bravo-Alves-Pique-Mascherano-Mathieu-Sergio-Iniesta-Rakitic-Messi-Suarez-Neymar
0
A ja miałem koszmar :/
4-1 w plecy po hat-tricku Benzemy
0
Ktos wspominal o zartach to przypomnial mi sie jakze aktualny zart, ktory mozna przestawic na obecna sytuacje.
Charlie Hebdo.
Kilkanascie osob zabitych, kilka osob rannych, sprawcy uciekli, a Francja nie wie komu wreczyc akt kapitulacji.
1
Czytam te niektóre wypowiedzi to mnie skreca.
Gadanie o niewinnych ofiarach jakoby na to zasluzyly. Toz to kijem w leb aby oprzytomniec.
Kurna, ok. Ludzie wybieraja wladze KTORE COS OBIECUJA I DAJA JASNY PLAN DZIALANIA! Przeciez to ze Ci ludzie nie wywiazuja sie ze swoich obietnic nie jest wina ludzi ktorzy ich wybrali. Ewentualnie znaczy to o ich naiwnosci. Ale kara ktora przyszla zaplacic tym 128 osobom jest chyba zbyt wysoka jak na glupia ceche charakteru tak?
Merkel zaraz konczy swoja wladze, beda wybory, wybiora kogos innego.
Co to zmieni? Nic, eurokolchoz gra i tak po swojemu i tak jak poprawnosc polityczna nakazuje.
Wywody na temat glupoty ludzi sa c*** warte, poniewaz i tak jestesmy skazani na kleske i tak.
Europa wymiera zbyt szybko, zeby sie odratowac, a Islam nastaje zbyt szybko, by go powstrzymac.
0
no to jak pany, Lavezzi czy Nolito? :)
0
btw, jezeli piszecie allahu akbar to przynajmniej piszcie to poprawnie.
0
No ja niestety bede z narzeczona u tesciow :/ szkoda. Na wiosne sie oferowalem :)
2
W sensie, ze wiele procesow?