1

Levante ukradło nam wyjazdowe stroje z ubiegłego sezonu

2

Czy on właśnie powiedział tera Sztejgena?

0

Poziom komentowania w Eleven jest serio niski...

MaSczerano, Dani Alvesssss. Levante będzie musiało być zmuszone.

Czekam na więcej

27

Levante będzie musiało być zmuszone

Skisłem.

0

Wszyscy, którzy nie grają w Barcelonie a są drogimi piłkarzami są przereklamowani, nieprawdaż? ;)

0

A moim zdaniem
ter Stegen
Alves Mascherano Bartra Adriano
Rakitic Sergio
Sandro Messi Neymar
Munir

0

Ostatni dzień na działce i ostatni raz mam nadzieje prośba - macie mistrzowie jakiegoś linka ze streamem z niskim zasysaniem, najlepiej słabszej jakości ale nie zacinającą się?

0

Munir zapewne. Na 10 Messi, a na skrzydłach Sandro z Neymarem. Przynajmniej tak obstawiam :P

0

4-2-3-1 na papierze :)

3

Żaden.

2

Tak tak, Munir, Sandro Neymar :P

0

No to co panowie, zagra MSN, czy powoli wstawiamy zmienników? Obstawiam, że wyjdziemy z MSN, ale z grubymi rotacjami w środku pola.

0

Pracuję. Nie bierz wszystkiego tak sztywno pracujący panie poważny.

0

Nie zeby cos ale u mnie w FMie Granada w 2016 byla 4 na koniec sezonu w tabeli. :D

13

Zdjecie Javiera kojarzy mi się ze sceną ze słynnej komedii
- CO POKAZAŁEŚ???
- Że będzie tak

0

Wątpię czy jeden gracz tym bardziej boczny obrońca oddaje 30 strzałów na mecz

19

? Nie przesadzaj. Nawet gdyby stał bliżej bramki to by to wpuścił. Taki strzał zdarza sie raz na sto.

2

To zacznij chodzić do pracy na 9:30 ;P

0

Kliknąłem "najlepsze" żeby zobaczyć komentarze i się nie zawiodłem:D bólodup, rak i biedaśmieszkizm z górnej półki :D
Co do tematu, to świetna nowina!

0

Testy potwierdziły zerwanie więzadeł w kolanie Rafinhii. W najbliższych dniach operacja. Absencja około 6 miesięcy.

0

Ale bieda. A macie mistrzowie jakiś link o którym pisałem może?

0

Mobilki, na którym kanale komentuje ten Hudson? Czy jakkolwiek się nazywa, co się mega podnieca Messim, i powtarza w kółko "Magic". Bein sport, czy który kanał?
I jakbyście mieli jakiś link z małym zasysaniem netu, bo jestem na działce, gdzie zasięg minimalny - to będę mega wdzięczny.
Do boju Barco !

0

A co takiego zrobił wczoraj Cristiano, bo niestety nie oglądałem? Wiem tylko ze hat trick z dwoma karnymi, ale piszecie o jakimś zachowaniu. O co chodzi?

1

Na jakich stronach ogladacie mecze online? Moga byc nawet zagraniczne kanały glownie o niskiej raczej jakosci, gdyz jestem na działce i zasięg tu jest taki choćby wcale.
Mam nadzieję na potknięcie Realu i City :)

0

Wyczuwam niespodzianke w Madrycie. Nie zdziwilbym się, gdyby PSV zremisowalo z Manchesterem.

0

Ma ktoś z Was może linka do całego meczu? Byłbym wdzięczny

0

Co za biedaśmieszkizm... Trolluj gdzie indziej :) albo przynajmniej rób to w inteligentny sposób :P

0

Dobre!
Loża szyderców się widzę zebrała. Zobaczymy, może się wyrobimy z tym wszystkim ale wątpię, bo to jednak 250 kilometrów :P

1

Ja pierdziele, narzeczona się dzisiaj do mnie przeprowadza przez co nie obejrzę TAKIEGO MECZU..... wiecie czy gdzieś wstawiają całe spotkania? Na przykład na YT albo inne wykopki.

2

Pozdrów go.
To, że Roberto zagra, jest pewne? Powiedz mu, żeby najpierw podklepał do fizjoterapeuty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?