jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Levante ukradło nam wyjazdowe stroje z ubiegłego sezonu
2
Czy on właśnie powiedział tera Sztejgena?
0
Poziom komentowania w Eleven jest serio niski...
MaSczerano, Dani Alvesssss. Levante będzie musiało być zmuszone.
Czekam na więcej
27
Levante będzie musiało być zmuszone
Skisłem.
0
Wszyscy, którzy nie grają w Barcelonie a są drogimi piłkarzami są przereklamowani, nieprawdaż? ;)
0
A moim zdaniem
ter Stegen
Alves Mascherano Bartra Adriano
Rakitic Sergio
Sandro Messi Neymar
Munir
0
Ostatni dzień na działce i ostatni raz mam nadzieje prośba - macie mistrzowie jakiegoś linka ze streamem z niskim zasysaniem, najlepiej słabszej jakości ale nie zacinającą się?
0
Munir zapewne. Na 10 Messi, a na skrzydłach Sandro z Neymarem. Przynajmniej tak obstawiam :P
0
4-2-3-1 na papierze :)
3
Żaden.
2
Tak tak, Munir, Sandro Neymar :P
0
No to co panowie, zagra MSN, czy powoli wstawiamy zmienników? Obstawiam, że wyjdziemy z MSN, ale z grubymi rotacjami w środku pola.
0
Pracuję. Nie bierz wszystkiego tak sztywno pracujący panie poważny.
0
Nie zeby cos ale u mnie w FMie Granada w 2016 byla 4 na koniec sezonu w tabeli. :D
13
Zdjecie Javiera kojarzy mi się ze sceną ze słynnej komedii
- CO POKAZAŁEŚ???
- Że będzie tak
0
Wątpię czy jeden gracz tym bardziej boczny obrońca oddaje 30 strzałów na mecz
19
? Nie przesadzaj. Nawet gdyby stał bliżej bramki to by to wpuścił. Taki strzał zdarza sie raz na sto.
2
To zacznij chodzić do pracy na 9:30 ;P
0
Kliknąłem "najlepsze" żeby zobaczyć komentarze i się nie zawiodłem:D bólodup, rak i biedaśmieszkizm z górnej półki :D
Co do tematu, to świetna nowina!
0
Testy potwierdziły zerwanie więzadeł w kolanie Rafinhii. W najbliższych dniach operacja. Absencja około 6 miesięcy.
0
Ale bieda. A macie mistrzowie jakiś link o którym pisałem może?
0
Mobilki, na którym kanale komentuje ten Hudson? Czy jakkolwiek się nazywa, co się mega podnieca Messim, i powtarza w kółko "Magic". Bein sport, czy który kanał?
I jakbyście mieli jakiś link z małym zasysaniem netu, bo jestem na działce, gdzie zasięg minimalny - to będę mega wdzięczny.
Do boju Barco !
0
A co takiego zrobił wczoraj Cristiano, bo niestety nie oglądałem? Wiem tylko ze hat trick z dwoma karnymi, ale piszecie o jakimś zachowaniu. O co chodzi?
1
Na jakich stronach ogladacie mecze online? Moga byc nawet zagraniczne kanały glownie o niskiej raczej jakosci, gdyz jestem na działce i zasięg tu jest taki choćby wcale.
Mam nadzieję na potknięcie Realu i City :)
0
Wyczuwam niespodzianke w Madrycie. Nie zdziwilbym się, gdyby PSV zremisowalo z Manchesterem.
0
Ma ktoś z Was może linka do całego meczu? Byłbym wdzięczny
0
Co za biedaśmieszkizm... Trolluj gdzie indziej :) albo przynajmniej rób to w inteligentny sposób :P
0
Dobre!
Loża szyderców się widzę zebrała. Zobaczymy, może się wyrobimy z tym wszystkim ale wątpię, bo to jednak 250 kilometrów :P
1
Ja pierdziele, narzeczona się dzisiaj do mnie przeprowadza przez co nie obejrzę TAKIEGO MECZU..... wiecie czy gdzieś wstawiają całe spotkania? Na przykład na YT albo inne wykopki.
2
Pozdrów go.
To, że Roberto zagra, jest pewne? Powiedz mu, żeby najpierw podklepał do fizjoterapeuty