jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co Ty powiesz? Mam pełną wersje strony. I nie dziala.
1
Nie uposledzenie madralo tylko na telefonach i tabletach to nir działa...
1
Na telefonie nie dziala mi link z artykulu. Mozecie mi podesłać w komentarzu ? Bylbym wdzięczny
2
Komentarz usunięty
11
85 rocznica śmierci Gampera. Kawal katalonskiej smutnej historii napawajacej dumą kazdego cule.
0
Alex Sandro calkiem spoko jest
0
Emerytura to mu niepotrzebna raczej. Żył z procentów
0
nie żyje
0
dlaczego zmienili Douglasa? :D
0
Serio tu jest taki ból dupy? Boze... Przeciez to sparing...
0
Pelny etat. Wspieramy polskie przedsiębiorstwa:)
14
I po cholere Ci ta uszczypliwosc. Lepiej Ci?
0
Barcelona nie skorzystała z tego prawa pierwokupu niestety
0
No ja niestety nie obejrzę bo o 5 pobudka do pracy ;/ obejrzałem mecz z Galaxy o 5 ale Chelsea o 2 w nocy nie pocisne.
0
Komentarz usunięty
0
Czytając to co napisałeś jedno skojarzenie - cygan.
0
Komentarz usunięty
1
6
Fajny mecz. Bardzo przyjemnie się patrzy na akcje kombinacyjne. Widać, że Lucho nie brakuje pomysłów. Iniesta - magia. Suarez - walka. Świetnie dzisiaj grają. Pedro też całkiem całkiem. Vermaelen troszeczkę mnie wnerwia, ale mam nadzieję, że się poprawi. Zobaczymy jakie zmiany od przerwy.
Wynikiem czy wygranym czy przegranym bym się nie podniecał. Chodzi tylko i wyłącznie o podbudowanie formy itd. itd. Z Napoli przegraliśmy w presezonie, po czym zgarnęliśmy tryplet :)
0
banujcie tego trolla
0
Poza tym no przepraszam ale ku**a, za Adriano chcą aby wpłacać klauzulę jeżeli ktokolwiek myśli o kupnie tego gracza, a perłę TOP3 w całej europie mieliby za 6 milionów opchnąć? Redaktorzy sportu serio biorą jakieś dziwne halucyny.
0
Oby tylko nie zaraził się syndromem Deulofeu
3
Sprzedać???? Chyba ich cycki swędzą. Jeżeli w ogóle to z możliwością odkupu bez żadnych klauzul.
0
czuje emocje mimo ze to tylko mecz sparingowy. Strach pomyslec co bedzie przed Chelsea z Mourinho na czele, bo jemu nosa dawno nie utarliśmy.
0
Jak można to tak uprościć....
0
W takim razie źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że masz na myśli to, iż Lucho nie planuje go wystawić w pierwszym składzie :) Wybacz.
0
Dobra. Nadszedł czas aby opuścić ten las, zabrać się za koszenie trawy, wymarsz do monopolowego po świeżutką dostawę chmielowej rozkoszy i nasycanie się kapitalnym meczem, który jest zdecydowanie jednym z najlepszych w presezonie :)
Miłego dnia rodacy !
0
Daniego jeszcze z nimi nie ma chyba
0
ter Stegen, Alba, Pique, Vermaelen, Douglas, Sergio, Rakitic, Iniesta, Pedro, Suarez, Munir
1
Komentarz usunięty