1

To już jutro panowie !!!!!!!

0

Pokaż mi te byki :D Ciekaw jestem gdzież to one są.

0

Obrażać czy stwierdzać?

0

Dla mnie tragedią jest Twoja ortografia. Poza tym gadasz jakbyś był pijany. Bez sensu.

2

Bo są debilami.

0

Przeczytaj to co napisałeś i sie zastanów. Poczytaj konferencję laporty albo cała debatę.

0

To jeszcze lepiej ;)

4

Glupich jest zawsze więcej. Szkoda. Kolejne 5 lat z arabusami, ciapatymi, lewymi transferami, przekretami, i banami od fify czy uefy. Brawo socios, wybraliscie Boga który wygrał tryplet dzięki Enrique, ale nie ma pojęcia o poprawnym sterowaniu klubem, również prawnym. Szara masa woli patrzeć tylko na sukces. Niestety, są zaslepieni.

0

Co to za trollski artykuł? XDDD

5

No jeszcze 3 godzinki i Laporta wygrywa :)

0

Bigos 37,8 zł
Budyń 28,4 zł

2

w końcu to International Champions Cup :P Druga LM . To jedyny tytuł o który walczą

21

2015.07.18, godz. 13:08, modzelewskiartur47
Brawo Lucas już real po sezonie ma

hahahahahahahahahahhahaha BOŻE ALE KISNE

2

Przeczytam później. Ktoś musi zrobić obiad w tym domu, narzeczona się buntuje.
Dzięki wielkie kolego :)

1

Wiadomo już może o której będą wyniki?

4

Czekam na wpisy
Bigos po 24,5 zł
Budyń po 20,30 zł xDDD

7

Masz to jak w banku :D

0

o.O

0

tak sie nazywa

0

FTA

1

Piekne misiaki!
Macie moze linka do transmisji z finału LM Barca-Juve? Pilnie potrzebuję z komentarzem NC+ :)

0

W takim, że w częsci może odgrywać taką a nie inna rolę. Prezydentura to jest wielki hajs, a jeszcze większy na wałkach. Wałek Rosella i Bartomeu poszedł w czasoprzestrzeń i wszyscy o tym wiedzą co jest teoretyznie bardzo łatwym kąskiej dla innych kandydatów. Zwróć uwagę jak na tym się skupia Laporta. W wielu wywiadach zwraca na to uwagę. Freixy i Benedito z takimi wypowiedziami jeszcze nie widziałem, albo sobie nie przypominam. Tak są gierki na poziomie House of cards jeśli oglądałeś (a jeśli nie to gorąco polecam, epicki serial). Jeżeli Laporta z góry założył, że będzie startował w wyborach już dwa lata temu, to nie zdziwiłbym się ani trochę gdyby miał coś wspólnego z tymi aferami w kontekście powództwa, albo chociaż świadectwa, czy jakiegokolwiek powiązania w takim znaczeniu. To jest polityka, gra umysłów, charakterów, wtyk a przede wszystkim afer. Myślisz, że czemu Kiszczak jeszcze nie siedzi? :P

0

Cytując wieszcza: "Po owocach ich poznacie"

0

Nie macie wrażenia, że nad częścią spraw Bartomeu trzyma łapę Laporta? zobaczcie ile spraw by to wyjaśniało. Wszystko by się składało w jedną całość.
Generalnie sam glosowałbym na Laportę, ale czas pokaże jaka jest prawda i jak sprawdzi się przyszła prezydentura.

2

Nie pisz

45

kurna, codziennie przybijać piątkę z Messim, Iniestą to musi być coś...

- Cześć Andres

- Cześć Arda, buciory zawiązane czy będą latały?

Ciekaw jestem czy robią sobie polewkę z tej sytuacji w szatni :P

0

pada Ronaldo, a przy piłce kto? bo niezły skill

2

beznadziejna to jest FIFA :P Tylko FM ! :D

0

Praktycznie każdy z kandydatów chce go ściągnąć wiec nie.rozumiem

1

Rojadirecta.me. ta strona nie zawodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?