jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To już jutro panowie !!!!!!!
0
Pokaż mi te byki :D Ciekaw jestem gdzież to one są.
0
Obrażać czy stwierdzać?
0
Dla mnie tragedią jest Twoja ortografia. Poza tym gadasz jakbyś był pijany. Bez sensu.
2
Bo są debilami.
0
Przeczytaj to co napisałeś i sie zastanów. Poczytaj konferencję laporty albo cała debatę.
0
To jeszcze lepiej ;)
4
Glupich jest zawsze więcej. Szkoda. Kolejne 5 lat z arabusami, ciapatymi, lewymi transferami, przekretami, i banami od fify czy uefy. Brawo socios, wybraliscie Boga który wygrał tryplet dzięki Enrique, ale nie ma pojęcia o poprawnym sterowaniu klubem, również prawnym. Szara masa woli patrzeć tylko na sukces. Niestety, są zaslepieni.
0
Co to za trollski artykuł? XDDD
5
No jeszcze 3 godzinki i Laporta wygrywa :)
0
Bigos 37,8 zł
Budyń 28,4 zł
2
w końcu to International Champions Cup :P Druga LM . To jedyny tytuł o który walczą
21
2015.07.18, godz. 13:08, modzelewskiartur47
Brawo Lucas już real po sezonie ma
hahahahahahahahahahhahaha BOŻE ALE KISNE
2
Przeczytam później. Ktoś musi zrobić obiad w tym domu, narzeczona się buntuje.
Dzięki wielkie kolego :)
1
Wiadomo już może o której będą wyniki?
4
Czekam na wpisy
Bigos po 24,5 zł
Budyń po 20,30 zł xDDD
7
Masz to jak w banku :D
0
o.O
0
tak sie nazywa
0
FTA
1
Piekne misiaki!
Macie moze linka do transmisji z finału LM Barca-Juve? Pilnie potrzebuję z komentarzem NC+ :)
0
W takim, że w częsci może odgrywać taką a nie inna rolę. Prezydentura to jest wielki hajs, a jeszcze większy na wałkach. Wałek Rosella i Bartomeu poszedł w czasoprzestrzeń i wszyscy o tym wiedzą co jest teoretyznie bardzo łatwym kąskiej dla innych kandydatów. Zwróć uwagę jak na tym się skupia Laporta. W wielu wywiadach zwraca na to uwagę. Freixy i Benedito z takimi wypowiedziami jeszcze nie widziałem, albo sobie nie przypominam. Tak są gierki na poziomie House of cards jeśli oglądałeś (a jeśli nie to gorąco polecam, epicki serial). Jeżeli Laporta z góry założył, że będzie startował w wyborach już dwa lata temu, to nie zdziwiłbym się ani trochę gdyby miał coś wspólnego z tymi aferami w kontekście powództwa, albo chociaż świadectwa, czy jakiegokolwiek powiązania w takim znaczeniu. To jest polityka, gra umysłów, charakterów, wtyk a przede wszystkim afer. Myślisz, że czemu Kiszczak jeszcze nie siedzi? :P
0
Cytując wieszcza: "Po owocach ich poznacie"
0
Nie macie wrażenia, że nad częścią spraw Bartomeu trzyma łapę Laporta? zobaczcie ile spraw by to wyjaśniało. Wszystko by się składało w jedną całość.
Generalnie sam glosowałbym na Laportę, ale czas pokaże jaka jest prawda i jak sprawdzi się przyszła prezydentura.
2
Nie pisz
45
kurna, codziennie przybijać piątkę z Messim, Iniestą to musi być coś...
- Cześć Andres
- Cześć Arda, buciory zawiązane czy będą latały?
Ciekaw jestem czy robią sobie polewkę z tej sytuacji w szatni :P
0
pada Ronaldo, a przy piłce kto? bo niezły skill
2
beznadziejna to jest FIFA :P Tylko FM ! :D
0
Praktycznie każdy z kandydatów chce go ściągnąć wiec nie.rozumiem
1
Rojadirecta.me. ta strona nie zawodzi.