5

Komentarz usunięty

2

Nawet piwo Lech ma cienkie, a co dopiero zespół.

0

Myślę, że za transmitowanie oficjalnych meczy na youtube by ich knaga dojechała. Więc wątpię. Zawsze jest rojadirecta.me :)

1

Widzieliście jak wygląda Neymar w PES 2016? O.O JAKI KOSIOR

/photo/1

0

cienkie jak polsilver.

6

Cały czas jestem :) Śmieszkizm wiecznie żywy. Wtedy się śmiałem, bo Ramos upuścił puchar.

26

E tam, nie znacie się. Najważniejsza część sezonu dla Realu to presezon, bo mają okazję coś wygrać.
A w trakcie normalnego sezonu, oni przygotowują się do presezonu, żeby zgarnąć ten Australian Cup czy jak to tam się nie nazywa.
Cały rok na to pracowali ! Trochę pokory ludzie !

11

Barcelona - Roma na Polsacie Sport
http://www.telemagazyn.pl/polsat_sport/20150728,3,1,1,1,dz,go,cpl,cpr,cpa.html?s=2&h=0
Meczu z MU nie bedzie w polskiej tv. Tylko zagraniczne kanaly 537 i 724 w nc+

0

Wiadomo cos na temat transmisji meczu z Manchesterem ? Barca TV albo jakieś w polsce niekodowane transmituja?

0

A co mial powiedziec jako trener Realu ? Messi jest najlepszy a Cristiano przy nim to rzadziak?

0

Czyzby Grimaldo wzamian?

1

W polu 5 graczy a transferow wiecej niz w sekcji pilki noznej przez 3 lata. :P

0

Oby Samper poszedl w slady Sergio. Wczoraj zagral bardzo dobre zawody.

0

Co to za telefon ?

0

zrób kopię zapasową i przywróć telefon do ustawień fabrycznych. Na kopii zapisz tylko potrzebne rzeczy typu zdjęcia, wiadomości, kontakty, mogą być aplikacje, ale NIE zapisuj plików systemowych. Powinno pomóc, daj znać.

1

Zubi miał łeb na karku jak widać :D

34

FL - prawie jak Ferdynand Lipski :D
Co do tematu, jeśli Barcelonie tak bardzo brakuje drewna, to zapraszam na działkę :P Świeżo ścięte sosny :D

0

Jak maja zagrac skoro nie sa zarejestrowani?

1

No to ze spokojem moge zabierać sie za robote ;P

0

Mozna linka na yt prosic?

2

Plan na poranek Kubusia:

- Wstajemy o 4 wyszykować się do roboty

- 5:00 transmisja pierwszej połowy na laptopie

- 6:00 transmisja drugiej połowy na telefonie gdyż do pracy trzeba dupać.

Jak będą karne to mam nadzieję, że zakończą się do 7 bo mój szef nienawidzi piłki nożnej a co dopiero szeroko pojętego sportu, na co łatwo wpaść patrząc na jego posturę.

0

swoją drogą ciekawe czemu czarny a nie biały. Kolejna dyskryminacja :P

0

Okaże się w przyszły poniedziałek/wtorek, bo wtedy jest przetarg z czego wiem.

64

Życzę sobie i Wam wszystkim abyśmy choć jedną noc kiedykolwiek w takim hotelu spędzili :P

0

Teraz nie ma sensu żeby zostawał w Barcelonie B, tym bardziej, że spadła z ligi. Niech szuka czegoś ale z sensem. W Sevilli za dużo nie pogra na pewno. Może nawet mniej od Suareza. Bardziej bym celował w Celtę..

0

Heh, dobrze, fakt, stwierdziłem że są debilami bo nie chcą Pogby, który za 3 lata może być wart 4 razy więcej niż obecnie. Bo moim zdaniem po prostu to jest kretynizm i brak postępowego myślenia. I to jest moja opinia, którą uargumentowałem.
Wiesz, mnie z kolei dziw nie bierze, że miałeś dłuższy odpoczynek jakiś czas temu, bo niektórych przekonałeś już swoją arogancją.
Nie jestem pewien czy jesteś dobrą osobą, która może komuś coś mówić o hipokryzji, gdyż sam nią właśnie przedstawiasz w całej okazałości.
Kończę wątek nie będę zaśmiecał tego tematu pierdołami o tym kto tu jest większym hipokrytą.
Pozdrawiam :)

2

To po co skomentowałeś? W taki sposób odebrałem ten artykuł.
Komentarz jest od tego żeby co zrobić? Uważaj... żeby skomentować. Skorzystałem z tego przywileju i to zrobiłem. Jeśli Ci się nie podoba to jakoś to uargumentuj. Twoja żelazna argumentacja oparła się na słowach "mózg jak tic tac nic dodać nic ująć". Gratuluję poziomu. Następnym razem wyjdź z brodzika.

1

Jedyne z czym się zgodzę to fakt, że należy wspierać Barcelonę a nie prezydenta.
Cała reszta artykułu moim zdaniem szydzi z opinii uzytkowników. Byłem za Laportą i uważam, że Bartomeu z Rosellem powinni odpowiedzieć za wszystkie machlojstwa jakiekolwiek by one nie były.
Czy to czyni mnie człowiekiem bez pokory, szacunku etc? Szydera jak nie wiem co.

4

Ekhem. A czy tryplet nie zaslepil socios? Oczywiście ze tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?