0

Czyzby plotek transferowych ciag dalszy? Ciekawe czy w tej sytuacji zamierzają kogos zakupic jeszcze włodarze Barcy

2

Valencia gra super futbol.

29

Real ma mocarną kadrę... Jeżeli odejdzie od nas Pedro a wszystko już ponoć prawie klepnięte, to będziemy strasznie biedni w ataku do stycznia :/ Munir z Sandro jako rezerwowi. Dochodzą klubowe mistrzostwa świata, rotacje będą konieczne.
Wyczuwam wielką biedę i ból dupy w tej jesiennej rundzie ...

0

2

Ohh... te ciapusy na prawdę sądzą że pieniądz i petrodolary są najwyższą wartością na świecie...

0

XDDDD

3

A po co czytać wypociny tych dzieciaków :P Kto normalny trolluje na stronie podczas meczu o trofeum?

2

Na zawodach w liceum i gimnazjum mieliśmy jeden okrzyk przed każdym meczem i w każdej przerwie - mianowicie:

- CZY WYGRAMY CZY PRZEGRAMY JE**Ł ICH PIES ! TAK JEST TAK JEST TAK JEST



W tym wypadku jednak nie do końca to pasuje. Mam nadzieję na 3-0 do przerwy. To byłby świetny wynik. Który zespół może dokonać takiej remontady jak nie ten?

To nie jest Bayern z sezonu 12/13. To jest Athletic tuż po zakończeniu presezonu.

Piłkarsko możemy ich rozjechać jak małe dzieci, potrzeba tylko spokoju w głowie, skupienia, motywacji i chęci walki. Wierzę, że ten zespół i tych facetów na to stać. W zeszłym sezonie podnieśliśmy się po wielu upadkach, dlaczego w tym miałoby być inaczej?

Do boju Blaugrano ! VeB!

1

gdyby przeszedł co niestety jest mało prawdopodobne byłoby genialnie.
Niestety PSG sprzeda go tylko i wyłącznie za bardzo wysoką cenę. Oni mają hajsu jak na arktyce lodu. Przejście Pogby jest o wiele bardziej prawdopodobne.

0

A kogo maja kupowac? Wawrzyniaka? Wiadomo, ze zawodnikow z najwyzszej półki. Do czego doprowadziło kupno Suareza? Do zwycięstwa w LM.
Ważne żeby byli to zawodnicy którzy wpasowują się w nasz styl i filozofię.
Verratti jest genialny, świetnie podaje, nie jest bogiem jeśli chodzi o siłę i wzrost, ale technicznie jest kozakiem. Pasowałby tu.

1

Verratti (PSG): "How would I fit in at Barça? It is up to the people at Barcelona to decide that. But it is true that I like their style."
Verratti (PSG): "Barça are one of the strongest clubs in the world. It's always flattering when such a big club is interested in you" [goal]

5

Jezeli będzie 3-0 albo chociaż 2-0 do przerwy to będzie dobrze.
Nie można grać Bartrą, który gra beznadziejnie. Jeżeli stracimy bramkę to będzie praktycznie po meczu bo będziemy musieli wtedy strzelić ich 6 :/

0

Bartra? Przecież on jest w takim dołku i gra taki piach, że o zgrozo... Pada przy każdym jak Boateng

10

Więc cóż... najwyższy czas napisać historię :)

1

Barcelona zagrała żenująco, beznadziejnie. Odrobić 4 bramki będzie mega ciężko.

1

Nie marudź.

0

Bench Barcelona: Ter Stegen, Pique, Busquets, Rakitic, Iniesta, Munir, Sandro #fcblive
Niejeden by takiej ławki pozazdrościł :)
Wymieńmy tylko Munira i Sandro na Ardę i Vidala, wyobrażacie sobie od stycznia jaka to będzie moc? :D

0

Keita kluczowy? Zawodnik pierwszego składu to na pewno.

0

Zagrajmy tak aby rewanż był tylko formalnością :)

1

SKŁAD GENIALNY ! Cóż więcej napisać? Test Vermaelena, Mascherano jako regista, Rafinha w pomocy. Martwi mnie jednak ten Pedro w napadzie, wolałbym tam Rafinhę, ale cóż. Mister wie lepiej co jest na rzeczy.
Po zwycięstwo Barco!

0

Nie bój się, i z Pedro tak bywa/bywało ;)

6

Jeżeli faktycznie zagra Munir zamiast Pedro, to ja na miejscu tego drugiego bym się załamał. Już w wywiadach dawał znaki swojego niezadowolenia. Miał być pierwszym wyborem po Neymarze, a tu się okazało, że miejsce dostał Rafinha.
"Moja ocena tego jest taka": Rafinha genialnie prezentował się w presezonie, jest na prawdę gigantyczny progres, żartując można by rzec, że rozwija się tak dobrze jak w FMie, natomiast co do Pedro to cóż... Wszystko wskazuje na to, że odejdzie, więc Lucho czym prędzej potrzebuje jakiegoś pola do manewru, co by do tego Stycznia wytrzymać. Być może stawianie w takich meczach na Rafinhę czy Munira (wiem, też żałuję, że nie Sandro) nie jest takim głupim pomysłem, bo w takich meczach, bądź co bądź o jakąś konkretną stawkę, mają coś do pokazania. Przede wszystkim to czy w jakikolwiek sposób zaistnieją czy też nie.

0

prędzej czy pozniej pojawi sie na chomikuj badz na torrentach :) Ja tam zlapalem finał LM z NC+ :)

2

Dobra. Nawet nie wiecie jak dobrze zajrzeć w końcu na tą stronę.
Problemy zdrowotne tymczasowo zażegnane i na reszcie mogę się zabrać za śledzenie naszej dumy :) Po zwycięstwo Barco!
Czołem rodacy :)

5

Not sure if trolling or just.....

0

No. Także kto jeszcze wątpi ze Pedro jest potrzebny?

0

Wejdz na jego fb chociazby. Jeden z niewielu dowodow.

0

Pogba gardzi Perezem i calym Realem. Więc jezeli do nich przejdzie to okaże sie ze liczy sie dla niego tylko kasa.

8

Powrót syna marnotrawnego.
Nie wiem za bardzo co o nim myśleć. W Celcie sie prezentuje świetnie. Ale czy to właściwy pułap to nie jestem przekonany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?