jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ufam transferom ze wschodu
5
ah te piśmidła i te śmieszne redaktory :D
Byleby walnąć temat, byleby był nakład, po najmniejszej linii wysiłku
0
jak obniży wiek emerytalny to przyspieszy ogłoszenie bankructwa ZUSu. Zobaczysz wtedy jaki rozpierdziel na ulicach będzie. Masowa emigracja. Emerytury powinny być tylko i wyłącznie obywatelskie.
1
Na wybory iść, na referendum Komorowskiego ZDECYDOWANIE NIE.
Pierwsze pytanie niekonstytucyjne, drugie niedoprecyzowane, trzecie nieaktualne.
Znów wszystko się znosi do polityki... ehh
9
*Neymar
*Malagi
Ludzie szanujcie ten piękny polski język....
6
https://pbs.twimg.com/media/CNLojDHWEAEkTrW.jpg:large
Czasami ta cukierkowość Neymara jest aż obrzydliwa :P
2
tylko i wyłącznie na NC+. Mają monopol w Polsce
1
Fakt, patrzyłem z perspektywy La Ligi.
2
Mam NC+ i płacę 100. Mam te wszystkie pierdzielone Canal+, HBO etc. Ale jeżeli będą zagrywać w sposób taki a nie inny, to podziękuję za współpracę. Podpiszę umowę z łódzką Toyą i niech mnie cmokną w rzyć. Ratują sobie finansowo dupską, bo transmisja najbeznadziejniejszej ligi na świecie kosztowała ich najwięcej.
5
Właśnie sobie uświadomiłem szansę na ból zadka komentatorów NC+, którzy już raczej nie wypowiedzą słowa Ronaldo.
0
Ej a tak obiektywnie w TEJ CHWILI, nie mówię o potencjale tylko o obecnych umiejętnościach, psychice itd. Który z tej dwójki jest górą, Hazard czy Neymar :)
0
30 za Pedro nie chcieli dać a zapewniają że 190 za Neymara wyłożą xD
Neymar zostanie. A jeśli odejdzie to bardzo wiele straci.
1
o.O
0
Ciekaw jestem co pokaze ma wyspach. Powodzenia Pedro!
Offtop. Ma ktoś chęć pograc online w FMa 15?
1
Aceton szmata i do przodu
0
z Neymarem chodzi o kontrakt?
2
Hahahaha - jedyne co można napisać. Już parę sezonów temu mieli z nimi problemy na tym stadionie
4
Boże, jak to cholerne LFP mogło temu Realowi dać takiego mocarza na początek :/ Spisek Barcelony jak diabli.
Czekam aż się zacznie taka gównoburza -.-
Real gra w wyprowadzaniu ataków lepiej od nas, tylko mają problem z wykończeniem.
1
Wygląda to zdjęcie jak jakaś przeróbka :P Wyciągnął się jak na ostatniej drodze :P
1
0-0 ostatnie 15 minut . :)
1
Roberto super zastąpił Alvesa. Świetne rajdy, super akcje. Martwią kontuzje :/
No i mamy wyraźny problem z wyprowadzaniem akcji, Messi na koniec coś pociągnął, ale pomoc niestety nie istnieje. Na szczęscie wraca Neymar, więc magia w przyszłym tygodniu bodajże z Malagą murowana.
1
"Takimi meczami sie wygrywa ligę." czeba cos pograć w tej drugiej polowie bo na razie kreowanie okazji leży.
1
Nie będzie tak źle. W zeszłym sezonie traciliśmy do Realu nawet 7 punktów. Więc damy radę :) Wierzę w chłopaków, jakkolwiek na początku by do dupy nam nie szło. Jedynym problem może być motywacja....
0
Rozróżnij najpierw to co sam napisałeś od ludzkiej głupoty. Ja pisałem w tej perspektywie. Piłkarzy których zniszczyły kontuzje można wymieniać bez końca. Własna głupota to zupełnie inna bajka.
0
Boli trochę los Sanabrii. Świetnie się zapowiadał, ale jednak coś mu do łba odbiło i nie wiadomo czy w jakiś logiczny sposób jego kariera się powiedzie. Ma dopiero co prawda 19 lat, ale w głowie jeszcze przedszkole...
0
Komentarz usunięty
0
Ciśnie się na usta słowo, że Valverde nic się nie zmienił. Caly czas taki słodki dziecinny pyszczek :D
0
na stronie eleven sports są jakieś mecze. Z polskim komentarzem
0
Mnie jakos nie przekonuje.
0
Czyzby plotek transferowych ciag dalszy? Ciekawe czy w tej sytuacji zamierzają kogos zakupic jeszcze włodarze Barcy