2

0

I te dwa tygodnie czekania ... Przynajmniej Polska - Niemcy obejrzymy :P

16

Co Ty gadasz w ogole o.O nie masz pojecia co piszesz.

0

PYTANIE! Skysports czy bein ?

0

Oczywiście, pozdrawiam Cie druhu! :) Miłego upijania. :D Właśnie piję drineczka. Twoje zdrowie ! :)

0

OFICJALNIE: Eleven Sports nie przygotowało się w jakikolwiek sposób na transmitowanie meczy przy dużej oglądalności. Polski zarząd kibiców La Liga ma złożyć oficjalny formalny wniosek, o przyjęcie do wiadomości przez włodarzy Eleven Sports, iż fani hiszpańskiej piłki gardzą takim przebiegiem sprawy i przechodzą na rojadirecta.me, ponieważ raz, że jest za darmo, a dwa, że podana strona działa.

0

Hajtek bez majtek. Z Hajto taki ekspert jak ze mnie baletnica

0

Powinieneś zatem kupić 5 :)

0

przy portalach bukmacherskich to normalne...

0

Stara, kozacka La Masia. Oby czas kreowania pereł powrócił :)

3

Jeżeli Roberto dzisiaj zagra tak jak z Athleticiem na tej prawej obronie, to będę wniebowzięty.
NIE UKRYWAM, że jeszcze niedawno go skreślałem, beznadziejnie grał w pomocy, może z paroma przebłyskami. Nie miałem jednak pojęcia, że skubaniec jest tak wszechstronny. Jeśli się sprawdzi na PO, może na prawdę bardzo zyskać na wartości. Jest bardzo mało (jeżeli w ogóle jakiś jest) piłkarzy o takiej specyfice.

0

Jak sobie radzi Pedro? Ogląda ktoś ?
Jeszcze 4 godzinki pany do oglądania poczynań tridente!

2

sto lat druhu! :)

0

Tytuł to rozumiem czwarta część Władcy Pierścieni? :D

0

Dodaj szczegół wieku, formy i aktualnej sytuacji w Barcelonie i na rynku :)

0

A moim zdaniem ani trochę, Villa odchodząc lata wspaniałości miał już dawno za sobą. Pedro ma jednak DOPIERO bądź co bądź 28 lat.

2

My damy na pewno :D pytanie czy kondycyjnie chłopaki również :P niemal 20 meczy do stycznia i naszych wzmocnień. Odszedł Perdo nie ma Xaviego. Bieda na ławie. W dodatku kontuzja Alvesa. Martwię się ale wierzę ;)

0

męczarnia dla piłkarzy bez porządnej ławki. Więc czy taki raj dla kibiców to sie okaże :)

19

Ciekawe jak strona eleven sports sobie poradzi gdy za darmo mecze będzie chciało oglądać milion widzów ;DD Nie lubię takiego socjalu ALE!
Nienawidzę zarazem firm które wygrywają poważne przetargi nie mając żadnego planu ani warsztatu z tym związanego -.-

1

NO CO TY

1

No ja też bym Sevilli nie skreślał. U siebie zagrają na 400%.

0

Wiedzialem ze City.....

14

Bolt to jest bestia na skale Messiego w swojej kategorii....

3

Messi's second goal against Bayern Munich in Champions League semis has been voted as Best Goal of 2014/2015 Champions League

1

Edgar Ie w Villarrealu ze 3 letnim kontraktem :)

6

Odnośnie zajechania zawodników dodajcie sobie jeszcze to, że w grudniu czekają nas Klubowe MŚ. Spotkania będą praktycznie non stop co 3-4 dni. Rotacje będą konieczne. Wiem, że były by same przekozackie mecze będąc w grupie śmierci, ale zastanówcie się czy aby na pewno wyjdzie to nam na dobre ;) Prawdziwi mistrzowie wygrają ze wszystkimi - wiem. Ale w tej chwili nasza ławka do stycznia wyglada tak żenująco, że Boże przebacz.

0

Będę miał bekę po stokroć jak Real trafi na PSV, Olympiacos i Maccabi Tel Awiw :D

0

dlatego mówię że najciężej byłoby.
Wiem że to niemożliwe ogarnijcie sie :P

0

Drugi koszyk ma większe jebutnięcie od pierwszego o.O
Najciężej moim zdaniem byłoby trafić na City, Sevillę, i Wolfsburg.
Ciekaw jestem jak to losowanie się ułoży :)

0

Jutro z czego wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?